Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

25 sty 2012 - 19:39:37

Dziewczyny orientujecie się czy jak się zespuje hamulec przy bartatinie tzn. wyłamały się ząbki, to można dokupić tylko tą zębatke czy odrazu trzeba całe koło? i dokładnie jakie to muszą być wymiary tej zębatki czy koła bo zupełnie się nie orientuje a mam okazję kupić taki wózeczek za symboliczne pieniądze ale nie wiem co z tymi hamulcami

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

25 sty 2012 - 20:32:36

Moncia zadzwoń do serwisu Jedo. ja mam jedo fyn 4 ds i ostatnio jak złapałam kapcia przysłali mi za free cały komplet zapasowych dętek ;)

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 14:05:43

My mały wózek quinny buzz,jesteśmy mega zadowoleni,jest lekki,wygodny i śliczny:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 14:23:08

Witam. Czy któraś z Was orientuje się gdzie w okolicach Sosnowca znajdują się jakieś większe sklepy z wózkami? I jakiej firmy wózki polecacie?

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 15:33:10

dziewczyny miała ktoras GRACO SYMBIO zalezy mi na opiniach ;)

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 15:48:03

Cytat
edita_18
Witam. Czy któraś z Was orientuje się gdzie w okolicach Sosnowca znajdują się jakieś większe sklepy z wózkami? I jakiej firmy wózki polecacie?



Witam
W Będzinie na Partyzantów 8A jest super sklep z wózkami bardzo miła obsługa wybór bardzo duży!!!Polecam
http://www.dzieciecemarzenia.friko.pl/

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 17:50:01

Witam,mogę polecić wózek ATLANTIC ESPIRO.<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 17:57 przez moderator.

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 18:02:49

ja też poproszę o pomoc. Przeczytałam wątek i mam jeszcze większy mętlik w głowie. Polecicie mi jakis wózek? Wózek oczywiscie wielofunkcujny gondola, spacerówka i fotelik.Najważniejsze dla mnie to żeby miał mały stelaż po złożeniu. Do tej pory pod tym względem wygrywa u mnie ABC 3 tec oraz delti cat (chociaż jest ciężko dostępny bo już ich nie produkują). Mogłam jednak przeoczyc jakiś fajny wózek. Drugim kryterium jest to aby był dosyc lekki-mieszkam na 4 piętrze. Przy pierwszym dziecku miałam Implasta-rewelacja ale mieszkałam wtedy na pierwszym piętrze. teraz nie dałabym rady znosic go i wnosic. Pomożecie?

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 19:07:44

Cytat
nicola2009
Witam,mogę polecić wózek ATLANTIC ESPIRO.<moderacja>

Mam ten wózek u siebie w ofercie i szczerze go mogę polecić, nie należy on do mnie ale do koleżanki, wózek jest lekki, wygodny w prowadzeniu i cena przystępna, polecam szczerze

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 19:24:45

my mamy graco symbio i jesteśmy meeeega zadowoleni ;)

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 lut 2012 - 20:16:28

Ja polecam wózek spacerowy peg perego atlantico!!
(ja kupiłam uzywany za 50 zl plus wysylka)
Kupiłam dosyć wysłuzony, ale pomimo tego kółka cichutko pracuja , sa duże bardzo wygodne, szerokie siedzisko, spora buda, która nie raz sie sprawdziła podczas silnego wiatru czy deszczu, prowadzi się świetnie (lekkutko jedna ręką można spokojnie pchać a w drugiej trzymać innego maluszka)w zimie po sniegu, jak i po nierównej powierzchni. Miałam wcześniej inglesina zippy, ale jest nieco gorszy, bo mniejsze siedzisko i kółka głosno pracują i są mniejsze.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 wrz 2011 - 19:49:50

Proszę o opinie na temat wózka wielofunkcyjnego Coneco Toledo.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 wrz 2011 - 19:53:01

miałam taki, jak toska sie urodzila to byl juz w domu i czekał na nia miesiac, ja osobiscie byłam bardzo zadowolona , fakt ze jezdzilam nim do 9 miesiąca corki bo szybko przeszłam na parasolke bo była lekka a mieszkałam na 4 pietrze :)
fajne ma koła, dobrze sie prowadzi ,ogolnie dla mnie był super , ładna spacerówka ale to tylko moja opinia ja polecam

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 wrz 2011 - 19:56:38

fajny i wygodny ale ja osobiscie wolę espiro atlantic

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 wrz 2011 - 20:09:32

Znasz Moją opinie bo pisałyśmy na gg :)
Ja sobie chwale! Byłam bardzo zadowolona!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blokady okien