Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

26 lis 2011 - 18:30:03

Ja osobiscie polecam Quinny buzz,jestem z niego mega zadowolona,jest lekki,dobrze się prowadzi,mały i zgrabny:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

26 lis 2011 - 18:35:36

fajny też Quinny buzz jednak drogi, ja bym chciała taki za 500zł ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

WÓZEK - pomoc w wyborze

26 lis 2011 - 18:36:42

Cytat
milena1988
Slapi nowy 399zł i waży tylko 6kg :)
moja koleżanka też ma Espiro i chwali go sobie, bardzo mi się podoba, jednak ma mały koszyk, ja wolałabym większy


no koszyk właśnie jest malutki.
Cena tego slapiego całkiem przystępna :) i teraz też juz sama nie wiem czy espiro czy slapi kupować heh

WÓZEK - pomoc w wyborze

26 lis 2011 - 18:52:38

Nie wiem czy tym 1 i 3 wyjedziesz zimą.Raczej nie .

WÓZEK - pomoc w wyborze

26 lis 2011 - 19:32:17

Ja mam Chicco multiWay
- regulowany daszek, dodatkowo wyposażony w osłonkę przeciwsłoneczną,
- oparcie rozkładane na płask,to najważniejsze dziecko może wygodnie spać
- wygodne rozkładanie oparcia jedną ręką,
- siedzisko spacerówki dodatkowo wyposażone jest ergonomiczna wkładkę redukcyjną, która ,,podąża" za wzrostem dziecka, wkładka jest płaska, jej wysokość regulowana jest razem z pasami
- pięciopunktowe pasy zabezpieczające,
- wyjątkowo szerokie siedzisko aż 55 cm,
- nowoczesne, udoskonalone kółka zapewniają komfortowa jazdę po każdej powierzchni,
- barierka,
- ciepły śpiworek, który można przekształcić w okrycie na nóżki lub materacyk do wyścielenia siedziska,
- okrycie przeciwdeszczowe,
- pojemny, materiałowy kosz na zakupy,
- uchwyt na butelkę,
- wózek składa się w parasolkę, dzięki temu zajmuje niewiele miejsca.

Wymiary wózka:
- szerokość 55 cm, głębokość 85 cm, wysokość 105 cm
- waga 8 kg,

Wymiary wózka po złożeniu:
- wysokość 110 cm,

WÓZEK - pomoc w wyborze

26 lis 2011 - 21:50:28

Cytat
martischa
Cytat
milena1988
Slapi nowy 399zł i waży tylko 6kg :)
moja koleżanka też ma Espiro i chwali go sobie, bardzo mi się podoba, jednak ma mały koszyk, ja wolałabym większy


no koszyk właśnie jest malutki.
Cena tego slapiego całkiem przystępna :) i teraz też juz sama nie wiem czy espiro czy slapi kupować heh

mi się jeszcze taki kolor Slapiego podoba :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

26 lis 2011 - 21:57:59

A ja miałam Baby Design Spring i byłam bardzo zadowolona,teraz narazie jeździmy Espiro Atlantic ale jeżeli bym miała kupić spacerówkę to napewno nie 1 ani 3.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 09:44:30

Cytat
AnkaK30
A ja miałam Baby Design Spring i byłam bardzo zadowolona,teraz narazie jeździmy Espiro Atlantic ale jeżeli bym miała kupić spacerówkę to napewno nie 1 ani 3.
dlaczego? :) a czy baby design spring nie ma za niskiego tego oparcia? fajny jest i wygląda na mocny wózek, do tego ma wielki kosz i tacke, w Espiro Magic 4 nie podoba mi się mały kosz i te kabelki od hamulca, natomiast Slapi, bardzo mi się podoba i jest lekki, ale czy jest wytrzymały..., cały czas nie wiem który kupić, ale chyba nr 1 odpadnie, bo ma najwięcej rzeczy które mi się nie podobają :) więc zostaje 2 i 3
Cytat
martischa
Cytat
milena1988
Slapi nowy 399zł i waży tylko 6kg :)
moja koleżanka też ma Espiro i chwali go sobie, bardzo mi się podoba, jednak ma mały koszyk, ja wolałabym większy


no koszyk właśnie jest malutki.
Cena tego slapiego całkiem przystępna :) i teraz też juz sama nie wiem czy espiro czy slapi kupować heh
i znów się zawiodłam, przeczytałam opinie na temat Slapiego i oprócz wyglądu to ten wózek nie ma żadnych plusów, podobno to badziew :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-27 10:37 przez milena1988.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 13:33:16

Witam,

ja tez planuję kupić Quinny Buzz 4 spacerówkę BLUE SCRATCH z 2012 rok :)
Juz nie mogę się doczekać.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 14:18:25

Cytat
milena1988
i znów się zawiodłam, przeczytałam opinie na temat Slapiego i oprócz wyglądu to ten wózek nie ma żadnych plusów, podobno to badziew :(

tak się właśnie zastanawiałam czy tak nie będzie, że jest niefunkcjonalny. Bo cena malutka i waga też niesamowicie mała i już tak rozmyślałam czy to się nie połamie na większych wertepach.
Więc ja chyba też zostanę przy mojej pierwszej myśli o tym Espiro.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 14:50:14

Jeśli mam pomóc to 1 ale nie wiem czy nadaję się na zimę. Ten nr 2 miała moja znajoma niby solidny a nie miał dodatkowych śrub metalowych i zarwał sie koszyk z wózkiem:( A nr 3 nie mam pojęcia chociaż sama chciałam kupić zdecydowałam się na Coneco Saturn może mega piękne nie są ale mają głęboki siedzisko więc dziecku wygodnie i nie wieje tak,niestety daszek mąz mi połamał przy składaniu i teraz mamy taki wózek
[embed_image 577d06a2a235ef1d3685c74345363d99]
wiem że nie bardzo się nadaję na zimę ale jest lekki a na zimę i tak już rezygnujemy z wózka.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 19:34:57

jeszcze nie stworzyli wózka idealnego, który by mi w pełni pasował no chyba, że te po 3 tys...

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 20:47:10

jeśli nie patrzeć na cenę to nie ma lepszego niż BABY JOGGER jeśli chodzi o te w bardziej przystępnej cenie to jestem za CHICCO CT04 o którym już wcześniej wspominano(nomi555)-kółka dawały radę na śniegu..dziecko ma dużo miejsca...mojej córki przeżył nawet pielgrzymkę do Częstochowy a jechała w nim wówczas 6ciolatka:)))))))





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-27 20:49 przez iv37.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 22:10:39

Jeżeli zamierzasz dłużej jeździć wózkiem to pamiętaj o kółkach,wiadomo że pianka się ściera w użytkowaniu, moim zdaniem w 1 wózeczku kółka są mało wytrzymałe i małe, a w 3 wózeczku ciut większe , a co do oparcia to mój starszy synek mając 2,5 roku jeszcze czasami w nim przysną na dłuższym spacerku ;)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lis 2011 - 23:46:46

Cytat
AnkaK30
Jeżeli zamierzasz dłużej jeździć wózkiem to pamiętaj o kółkach,wiadomo że pianka się ściera w użytkowaniu, moim zdaniem w 1 wózeczku kółka są mało wytrzymałe i małe, a w 3 wózeczku ciut większe , a co do oparcia to mój starszy synek mając 2,5 roku jeszcze czasami w nim przysną na dłuższym spacerku ;)
3 już na pewno odpada, czytałam o nim opinie i jest tragiczny... co do baby design spring to wyczytałam, że właśnie ma niskie oparcie i jak większe dziecko to ciężko mu się śpi, oraz to, że te podwójne kółka nie sprawdzają się na nierównych powierzchniach, a Ty co o tym sądzisz? :) a poza tym ciężki ten wózek jest? na allegro jest napisane, że 8kg, 10kg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek biegowy - jaki?