Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 kwi 2011 - 15:16:53

Córka ma głęboko spacerowy X-Lander.Naprawdę polecam tą firmę.Wózek jest lekki i praktyczny

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 kwi 2011 - 15:41:54

MUTSY TRANSPORTER
Osobiście polecam wózek( o dziwo nie chiński !!!) ,który sprawdził się nie tylko latem po wertepach i chodnikach, ale i zimą po dość głębokim śniegu. Przetestowałam i poza 1 wadą nie miałam żadnych zastrzeżeń. Spacerówka rozkładana niemal na płasko, gondola duża, obicie ciepłe zimą, koła duże sterowne łatwe do skrętów. Stelaż aluminiowy lekki i do składania wózka spacerówki nie trzeba zdejmować ze stelaża. Złożony wózek zajmuje mało miejsca w bagażniku. Kosz na zakupy wielki( mieści się w nim 9 puszek nutramigenu :-))
Wada: brak okienka podglądu w budce :-(( Ale ponoć nie można mieć wszystkiego...

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 kwi 2011 - 16:40:45

Cytat
myszka00004
Spacerówka Euro-Cart Lira 3

[embed_image 4d73ab4213bf47f2b4948ce23acc7a14]

Prosze was o opinie na temat tej spacerowki, jesli ktoras z was ma to jak sie sprawuje, a jesli nie to co wy o nim sadzicie po zdjeciach?Jakie widzicie wady i zalety? Zamierzam kupić ten wózeczek i chciałabym poznać wasze opinie:)


Witam:)
Właśnie zakupiłam taki tylko czerwony jakis miesiac temu-dla mnie Rewelacja !!!! naprawdę lekki przedewszystkim ,skrętny ,suupperrr się prowadzi ,duże siedziski dla dziecka -fajnie regulowane oparcie ,moja córcia jak zasiadzie to nie chce wychodzic-mieciutki świetnie się prowadzi na naszych dziurawych chodnikach-miałam co do tego obiekcje bo wiesz kółeczka malutkie -ale naprawde super nawet nie trzęsie,łatwo sie składa,sjedynie koszyczek pod spodem jest mały ale ja dokupiłam sobie siatkę taką co się zacazepia na wózek i jest ok,polecam ci go na 100 % będziesz zadowolona,
Uwazam ze to jedna z lepszych spacerówek na rynku i za rozsadna cene:)
kupuj -warto:)
pozdrawiam

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 kwi 2011 - 16:52:53

Dziękuję Ci Gorzata2009 za opinię. Właśnie bałam się że te małe kółeczka nie dadzą rady na naszych krzywych chodnikach.

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 kwi 2011 - 16:58:24

Cytat
myszka00004
Dziękuję Ci Gorzata2009 za opinię. Właśnie bałam się że te małe kółeczka nie dadzą rady na naszych krzywych chodnikach.

:) no wiesz co ja własnie najbardzie sie tego bałam -bo jestem wyczulona na te dziury -bałam sie ze małą bedzie rzucało:) ale nie spoko własnie nic-wiec spokojnie polecam ci naprawde ja mam kilka znajomych wiesz i tez maja te wózki i sa bardzo zadowolone:))
ja to ci powiem ze tak lubie go prowadzic że jak z mężem idziemy na spacer to sie kłócimy kto bedzie prowadził ehehhe
pozdrawiam

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 kwi 2011 - 23:21:16

Cytat
Gorzata2009
Cytat
myszka00004
Spacerówka Euro-Cart Lira 3

[embed_image 4d73ab4213bf47f2b4948ce23acc7a14]

Prosze was o opinie na temat tej spacerowki, jesli ktoras z was ma to jak sie sprawuje, a jesli nie to co wy o nim sadzicie po zdjeciach?Jakie widzicie wady i zalety? Zamierzam kupić ten wózeczek i chciałabym poznać wasze opinie:)


Witam:)
Właśnie zakupiłam taki tylko czerwony jakis miesiac temu-dla mnie Rewelacja !!!! naprawdę lekki przedewszystkim ,skrętny ,suupperrr się prowadzi ,duże siedziski dla dziecka -fajnie regulowane oparcie ,moja córcia jak zasiadzie to nie chce wychodzic-mieciutki świetnie się prowadzi na naszych dziurawych chodnikach-miałam co do tego obiekcje bo wiesz kółeczka malutkie -ale naprawde super nawet nie trzęsie,łatwo sie składa,sjedynie koszyczek pod spodem jest mały ale ja dokupiłam sobie siatkę taką co się zacazepia na wózek i jest ok,polecam ci go na 100 % będziesz zadowolona,
Uwazam ze to jedna z lepszych spacerówek na rynku i za rozsadna cene:)
kupuj -warto:)
pozdrawiam

ja mam podobny espiro magic 3 i jest rewelacja tylko hamulce się zacinają czasem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-28 23:25 przez alenka85.

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 sie 2011 - 12:55:34

Jaki wózek planujecie kupić albo macie już kupiony? Ja się zastanawiałam nad Mutsy, bardzo mi się podoba, ale nie stać mnie na nowy, a używanego jednak nie chcę. Zdecyduje się chyba na polski wózek Q12.

Darmowy konkurs - do wygrania wózek Chicco lub kołyska Fisher Price
KONKURS

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 sie 2011 - 12:57:25

też bym nie kupiła używanego

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 sie 2011 - 12:58:17

NIe mam dzieci i nie wiem z doświadczenia, ale słyszałam, że wózki wielofunkcyjne po roku użytkowania stają się niepraktyczne. Dziecko jest już za duże i jest mu niewygodnie, a wózek taki jest stosunkowo ciężki.
Trzeba się dobrze zastanowić :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 sie 2011 - 13:03:41

ja mam x-lander bardzo lekko sie prowadzi



niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

05 sie 2011 - 00:11:29

Jesli uzywany nie jest zniszczony to nie ma co marudzic.

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 sie 2011 - 14:25:07

Ja wczoraj kupilam Aston, 3 funkcyjny, gondola, spacerówka i fotelik samochodowy , do tego bardzo lekki w prowadzeniu.

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sie 2011 - 20:07:27

My będziemy kupować z firmy TAKO ale x-lander długo też chodził po glowie

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 sie 2011 - 15:59:48

hej :)
ja kupiłam używanego x-landera (gondola + spacerówka) + do tego nowy fotelik tej samej firmy i jestem bardzo zadowolona, zaoszczędziłam 2/3 kasy, po roku sprzedam go dalej i kupie sobie większy fotelik samochodowy i już wtedy tylko spacerówke
pozdrawiam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 16:04 przez komorniki81.

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 sie 2011 - 16:06:13

ja mam na sprzedaż wózek wielofunkcyjny i spacerówkę i obydwa są w idealnym stanie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy kubeczek POMOCY :)