Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 92
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 lis 2009 - 10:23:43

Cytat
annitag
wiec w czym rzecz posiadam wózek który jest dość duży i ciężki mieszkam na 4 pietrze,i na obrzeżach miasta wiec jak mam się gdzieś wybrać to niestety bez wózka bo do busa nie ma mowy żebym się zmieściła! Wczoraj będąc na szczepieniu widziałam druga mamę z malutkim dzieckiem które było w wózku coneco Flash???i teraz sama zastanawiam się nad kupnem takiego wózeczka ?co wy o tym myślicie moja córcia ma już skończone dwa miesiące.A znalazłam używany na allegro za 100 zl ,myślę ze to jest dobra cena?


Szukasz wózka dla dwumiesięcznego dziecka, lekkiego o niewielkich rozmiarach. Ja poleciłaby Ci wózek Peg Perego Venezia lub Uno. Są lekkie a jednocześnie bardzo funkcjonalne i trwałe. A co najważniejsze są przeznaczone dla noworodków.

WÓZEK - pomoc w wyborze

22 mar 2010 - 11:11:08

hmmm nie wiem nic o tym wózeczku no na fotce fajnie wygląda ,jedyne co mi się już na fotce nie podoba to te małe przednie koła .JA mam z TAKO YUMPERX i jestem z nego bardzo zadowolona amortyzacje ma super ,koła duże pompowane, przednie skretne jezdzi się nim rewelacyjnie nie zamieniłabym go na żaden inny ma wszystko co potrzeba gondole, fotelik montowany na stelarzu ,spacerówke ,folie szpiworki wsio ,moge go polecić każdej mamie dla swojego dziecka .Ale gratuluje Ci że wylosowali Cię do przetestowania wózeczka :)bynajmniej masz za frico ,świetna sprawa.Mój jest taki wózio tylko kolorystyka jest inna
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=320

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

03 lis 2009 - 17:12:40

Cytat
dagmara26
ja tez mam ten wozeczek jest dosyc sprytny i do jazdy autobusem busem rewelacyjny jednak ma wady nie ma kosza na zakupy (wiem mozna dokupic ale to spory koszt )
ja kupiłam swój już z koszem akurat była promocja i dodawali koszyki gratis ale i tak go nie używam bo więcej jak 2 chleby się w nim nie zmieści :D
Cytat
Nikodemka
a Quinny niecałe 700zł
jest świetny a gdzie go kupiłas ????[/quote]
kupiłam w sklepie internetowym quinny

WÓZEK - pomoc w wyborze

22 mar 2010 - 11:31:22

Cytat
netara27
Witajcie jakiś czas temu zgłosiłam się się do akcji marketingowej agencji reklamowej Szeptopolis okazało się że zostaliśmy wytypowani do testowania wózka.Szczerze powiem nie wierzyłam że można coś w dzisiejszych czasach dostać za darmo.Uwierzyłam w momencie kiedy mój partner składał wózek już u nas w domu.Nawet nie wiecie jak bardzo się ucieszyłam.Zwłaszcza że nie dawno urodziłam zdrowego ślicznego synka.Synek miał piękny prezent na powitanie w domu a mamusia miała prezent na Dzień Kobiet

Użytkuję ten wózek od nie dawna muszę powiedzieć że jestem z niego zadowolona.
Wózek prowadzi się wygodnie, nie kopie w koła, łatwo się podbija.
Plusem tego wózka jest łatwość składania. Wózek mieści się w moim małym aucie.Stelaż składa i rozkłada się bardzo szybko i zwinnie.Materiał wytrzymały i bardzo estetycznie wykończony.Wózek jest idealny na zakupy o dziwo myślałam że kosz będzie mniej pojemny bo wydawał się na pierwszy rzut oka mały.Jednak w praktyce okazało się zupełnie inaczej i przyznam byłam miło zaskoczona.Gondola jest bardzo duża i przestronna.Miła dla oka kolorystka.Gondolę super szybko można wypinać i wypinać ze stelażu. Bardzo ciche składanie budki.Waga wózka jest przeciętna (oglądaliśmy i widziałam dużo cięższe), ale przy przenoszeniu nie ma większych kłopotów.Jest stabilny i łatwo nim manewrować, bo posiada skrętne przednie kółka.

Minusem tego wózka dla mnie jest brak amortyzacji.Brak foli przeciwdeszczowej to również dla mnie minus wiem wiem można do kupić uniwersalną ale wydaję mi się że powinna być w zestawie od razu.Moim zdaniem gdyby stelaż był wykonany z okrągłych rurek byłby jeszcze ładniejszy i gdyby był koloru czarnego.Dla mnie minusem tego wózka jest strasznie ruchoma rączka odbieram wrażenie jakby miała się złamać oraz wystające linki od mechanizmu pneumatycznego od szybkiego składania i rozkładania wózka.
Sądzę że jego zalety naprawdę to wynagrodzą big_smile
Może któraś z Was ma taki wózek i może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tego wózeczka ZAPRASZAM
Z chęcią chciałabym podzielić się z Wami opiniami na temat testowanego wózka

To nasz wózek Delti Cat.
Nasz wózek
Chciałabym również zaznaczyć producent Delti Cat to również producent x-land
era.

nie ma jak marketing szeptany... ehhhh, SPAM jak złoto

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 paź 2009 - 17:40:06

Witam wszystkie mamy mam problem szukam jakiejs lekkiej soacerowki takiej do 6-7 kg czy możecie jakaś polecić.Kupiłam na allegro taka



ale dajcie spokój nie dość ze taka droga to po 3 m-cach rozwaliły się przednie kolka które nie chciały skręcać i blokowały wózek tak ze dziecko by z niego wypadło,teraz ułamała się boczna cześć daszka co prawda się rozkłada ale wystaje ostry koniec i boje się żeby moja małą się nie skaleczyła.Także odradzam ten wózek.

Szukam jakiegoś niedrogiego,który będzie miał regulacje oparcia,podnóżka kosz na zakupy,będzie lekki izajmował mało miejwsca w bagażniku i żeby miał jeszcze amortyzatory bo droga z mojego domu do miasta jest brukowana wiec masakra do jazdy.Pomóżcie najlepiej wklejcie linki co polecacie.Będę wdzięczna



<moderacja - Regulamin forum punkt 15>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 19:54 przez moderator.

WÓZEK - pomoc w wyborze

22 mar 2010 - 12:43:37

Cytat
hastianna
JA mam z TAKO YUMPERX i jestem z nego bardzo zadowolona amortyzacje ma super ,koła duże pompowane, przednie skretne jezdzi się nim rewelacyjnie nie zamieniłabym go na żaden inny ma wszystko co potrzeba gondole, fotelik montowany na stelarzu ,spacerówke ,folie szpiworki wsio ,moge go polecić każdej mamie dla swojego dziecka.Mój jest taki wózio tylko kolorystyka jest inna
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=320

Świetny ten Twój wózeczek:)troszke kosztuje ale za to ładnie sie prezentuje.

WÓZEK - pomoc w wyborze

21 paź 2009 - 14:15:24

A JA MAM TEN SAM WÓZE3K I NIE SPRAWIA MI ZADNEGO PROBLEMU JEST LEKKI I SWIETNY MOJA NIUNIA GO UWIELBIA I JA RÓWNIEZ

WÓZEK - pomoc w wyborze

22 mar 2010 - 13:12:06

dość że się świetnie prezentuje to spełnia swoja role bo jest naprawde rewelacyjny a cena fakt że dość spora ale ja mam u siebie tego producenta w Częstochowie i zakupiliśmy go prosto od niego za 900 zł w ich sklepie ,cena jest 1200 na sklepie ich ale można świetnie znimi się dogadać ,mój mąz w grudniu kupował go i dogadał się na 900 zł a 2 tygodnie temu dla siostry kupowaliśmy bo to zawsze taniej jest i zapłaciliśmy 950 .

WÓZEK - pomoc w wyborze

21 paź 2009 - 19:53:34

baby design sprint

WÓZEK - pomoc w wyborze

22 mar 2010 - 16:12:42

Cytat
hastianna
hmmm nie wiem nic o tym wózeczku no na fotce fajnie wygląda ,jedyne co mi się już na fotce nie podoba to te małe przednie koła .JA mam z TAKO YUMPERX i jestem z nego bardzo zadowolona amortyzacje ma super ,koła duże pompowane, przednie skretne jezdzi się nim rewelacyjnie nie zamieniłabym go na żaden inny ma wszystko co potrzeba gondole, fotelik montowany na stelarzu ,spacerówke ,folie szpiworki wsio ,moge go polecić każdej mamie dla swojego dziecka .Ale gratuluje Ci że wylosowali Cię do przetestowania wózeczka :)bynajmniej masz za frico ,świetna sprawa.Mój jest taki wózio tylko kolorystyka jest inna
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=320

nie chciałabym tutaj robić antyreklamy, ale ja równiez byłam w posiadaniu wózka TAKO JUMPER-X i....dla mnie kompletna klapa jeśli chodzi o komfort maluszka (dokładnie amortyzacja do bani), sprzedałam go po trzech miesiącach użytkowania, bo nie mogłam patrzeć jak moje dziecko w nim "podskakuje;( poza tym bardzo mała gondola. Ogólnie wózek jest OK, ale dla mnie liczy się przede wszystkim komfort córeczki i dlatego kupiłam inny wózek (niestety juz uzywany, ale super zadbany) firmy ROAN MARITA i teraz się "bujam" z córcią na długich spacerkach, a Julia potrafi spać nawet 3h ciągiem:) Poza tym córa ma już prawie 11 miesięcy i nadal mieści się w gondoli !!! No i rewelacyjnie wózek ten sprawdził się w zimie, zasypanych i nierównych chodnikach. Co prawda wózek ten nie ma skrętnych kół, ale jak dla mnie nie stanowi to żadnych utrudnień lub dyskomfortu (no może w sklepie między półkami;)))

WÓZEK - pomoc w wyborze

21 paź 2009 - 19:58:51

Sorki dwa razy wkleiłam tego samego posta :-(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-21 20:04 przez madziaR78.

WÓZEK - pomoc w wyborze

22 mar 2010 - 18:51:09

Moim zdaniem nie powinnaś kupowac takiego wózka dla 2 miesięcznego dziecka przynajmniej do momentu kiedy będzie samo siedziało.

WÓZEK - pomoc w wyborze

03 lis 2009 - 19:04:21

Cytat
kinius33
Cytat
salatka
szczerze ja przed ukończeniem roczku córci do spacerówki bym nie włożyła
ale ostatnio jak jej kupowaliśmy Maclarena byłam bardzo zdziwiona, jak zobaczyłam, że jest on również dla noworodków
w Anglii właśnie takie wózki się kupuje, rzadko kiedy ktoś się bawi w wózki głębokie
ale taką decyzję musisz sama już podjąć, musisz tylko pamiętać o tym, żeby to maluszkowi było wygodnie i bezpiecznie
bo z kręgosłupem nie ma żartów :)
pozdrawiam

No dla mnie z tym roczkiem to jest gruba przesada. Dziecko w tym wieku już zazwyczaj siedzi! My mamy X-landera i pediatra powiedziała, że lekko uniesiona spacerówka odpowiada naszemu synkowi, kiedy skończył 3 miesiące. Ale on jest bardzo silny i to dlatego. Myślę, że powinna Ci doradzić pediatra.

mowa tu jest o spacerówce- parasolce, dlatego takie jest moje zdanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-03 19:04 przez salatka.

WÓZEK - pomoc w wyborze

23 mar 2010 - 09:18:40

angis88 widocznie nie miałas tego wózka skoro zle go oceniasz wszyscy którzy maja ten wózek sa z niego zadowoleni nic mi dziecka w nim nie trzesie koła ma pompowane i amortyzacja jest w nim super ,moze ty zakupiłas jakoms podrube nie wiem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-23 09:22 przez hastianna.

WÓZEK - pomoc w wyborze

20 lis 2009 - 00:42:05

Od kiedy sie wprowadze spacerowke? chodzi mo o takie jak np tako jumper-czyli ze nie musi byc siedzaca-mozna ja polozyc-moj sie zaczyna nie miescic do gondolki a nie do konca umie sam siedziec

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?