Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

9 minut temu

Budowa domu

13 minut temu

Projekt wnętrza

47 minut temu

usługi stomatologiczne

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 79 80 --> ->|
zweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

30 gru 2009 - 12:55:10

JA MAM WóZECZEK SPACERóWKę SKADA SIE W PARASOLKę . DO SPRZEDANIA OPARCIE REGóLUJE SIE W 4 POZYCJACH zAJRZYJ DO MNIE BO MAM GO ZA 80 Zł TAKZE NIE DROGO. aLE ZDECYDOWANIE JESZCZE WOż PRZEZ 2-3 MIESIACE W DUżYM NA SPACERóWKE PRZEJDZ NA WIOSNE BO JESZCZE ZA MAłA TWOJA NIUNIA JA SWOJA PRZENIOS łAM DO SPACERóWI JAK MIAłA5 MIESIECY DO DU.żO JEZDZIłAM EMPEKAMI I POTRZEBOWAłAM MAłEGO I LEKKIEGO WóZKA.

<Zakaz stosowania wielkich liter na forum>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 13:04 przez moderator.

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:18:40

Witam:)
Ja z pytaniem czy któraś z Was ma taki wózek, znaczy 3 kołowy? Jestem właśnie na kupnie wózka i zastanawiam się nad 3-kołowym, tylko nie wiem jak jest z prowadzeniem,czy nie jest trudniej i czy jest jakaś różnica w porównaniu do 4 kołowego? I czy któraś z was ma może model X-Lander XT właśnie na 3 kołach albo Maxi Cosi? Z góry dziekuję za odp:))))

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:23:38

my mamy 3 kołowy chociaż nie za bardzo się orientuję jaka firma bo był używany.Prowadzi się go dużo lepiej niż 4 kołowy,bardziej amortyzuje dziury i jak dla nas jest wygodniejszy,ale takie jest moje zdanie

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:25:19

Ja mam 3 tec i już 4 nie potrafię prowadzić kwestia przyzwyczajenia;) Mam obrotowe też przednie kółko i to duże udogodnienie :)


WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:30:59

ja też niedawno zakupiłam 3-kołowy i jestem bardzo zadowolona :) Przednie kółko obrotowe co bardzo ułatwia prowadzenie wózka,do tego leciutki :)))) Przerzuciłam się z głębokiego na spacerówkę ważącą dosłownie 5kg,więc różnica jest kooooolosalnaaaaaaaa ;D

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:33:39

Cytat
BadGirllGK
Ja mam 3 tec i już 4 nie potrafię prowadzić kwestia przyzwyczajenia;) Mam obrotowe też przednie kółko i to duże udogodnienie :)

ten model też mi się podoba:) właśnie nie wiem na który się zdecydować:/ :))

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:36:07

Jeżeli kupujesz tylko spacerówkę to nie opłaca sie ABC bo o wiele drożej wyjdzie niż cały komplet :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:41:05

Cały komlecik chce fotelik+gondola+spacerówka:)

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:55:10

Dla swoje brzdąca ;> :) trochę późno:) długo nie pojeździ w gondoli:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:09:12

ja miałam 4 kołowe i jako ostatnią spacerówkę kupiłam Quinny Zapp

i nie wiem czy bym umiała prowadzić znowu 4 kołowca:D generalnie u nas wózek od pół roku stoi nie używany bo synek już nie chce w nim siedzieć :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-08 16:09 przez CHRUPEK.

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:10:13

Dopero 3 miesiące ma - 6 kg- to jeszcze pojeździ:) wcześniej nie kupowałam bo i tak nigdzie albo rzadko wychodziliśmy. Mam stary wózek ale niestety kółka odpadły i koniec jego żywota.....I nie mam wyjścia,kupić trzeba bo teraz musi w czymś jeździć:) tylko zastanawiam sie nad ffotelikiem czy jest sens,nie wiem jak długo w tym może jeździć..... Bo rozumiem że dziecko do spacerówki wsadzamy jak bedzie miało 9 kg-bo do gondoli już nie można-, ale co jesli jeszcze nie bedzie siedziało? Wtedy ten fotelik czy jak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-08 16:20 przez wiolka_m_21.

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:40:34

Nie koniecznie moja jeszcze sama nie siedzi spacerówka w ABC ma 4 poziomy więc zamipnamy w pasy malucha i dajemy na półsiad :) a fotelika nie opłaca się tym bardziej że teraz zima my używaliśmy go tylko jak jechaliśmy do jakiegoś centrum handlowego to w tedy przydawał się bo zakupiliśmy adaptery do niego... ale teraz mała waży 8,300 do gondoli już się nie mieści i do fotelika tym bardziej;) musieliśmy fotelik kupić nowy :) Więc używamy teraz tylko spacerówki

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:42:17

A dlaczego w gondoli nie można jak będzie miało 9 kg nie słyszałam nigdy o tym wiem że do spacerówki dajesz jak już siedzi a ja nawet wkładałam synka wcześniej bo mu przechylałam oparcie i był na pół leżąco w spacerówce.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:43:14

zamiast gondoli kup spacerówkę rozkładaną na płasko i ciepły śpiworek. Z gondoli ci zaraz wyrośnie szkoda kasy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?