Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 14:46:25

Cytat
nusia83
Też jestem zdania, że na spacerówke dla takiego Maluszka to trochę za wcześnie.

Tez tak myślę.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 15:56:17

ja mam dwumiesiecznego Synka, ale nawet szczerze mowiac do glowy mi nie przyszlo zeby Go do spacerowki wlozyc, nawet na lezaco- jest strasznie zimno...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 16:05:59

Cytat
aandzik86
ja mam dwumiesiecznego Synka, ale nawet szczerze mowiac do glowy mi nie przyszlo zeby Go do spacerowki wlozyc, nawet na lezaco- jest strasznie zimno...

ja miałam dokupiony śpiworek zimowy a żeby dziecko nie "wypadło" dopkupiłam do wózka taką "przedłużkę"


mój synek od urodzenia jeździł w spacerówce nie mieliśmy gondoli
oczywiście to była spacerówka rozkładana na płasko

Teutonia fun system i jeżdził w niej od stycznia do czerwca ( w styczniu się urodził) - kolor mieliśmy inny ale to mało istotne

od czerwca jeżdził w MACLAREN XLR


po zimie kupiłam QUINNY ZAPP i teraz stoi schowany bo mały nie chce juz siedzieć w wózku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-29 16:11 przez CHRUPEK.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 17:25:10

ja napoczątku tez kupilam taki duzy wózek głeboki,ale kozystałam z niego tylko w domu gdyz tez nie chciało mi sie go dzwigac no i nie za bardzo miescił sie do samochodu- kupilam małej wózek EVERFLO jak miała 3mc jest bardzo praktyczny i lekki składa sie w parasolke wiec latwo go wszedzie wcisnac no i ma funkcje glebokiego wozka po przelozeniu budki naprawde warty polecenia no i tez nie drogi warto go kupic bo posłuzy dłuzej,jest wiele firm które maja tego typu wózki trzeba tylko troche poszperac i te wozki sa od urodzenia dla dzieci i jest w nich mozliwosc jeszcze zamontowania nosidelka
[embed_image d406ed60dffa33506e139648f9e17773]

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 paź 2009 - 19:31:55

Cytat
CHRUPEK
Cytat
aandzik86
ja mam dwumiesiecznego Synka, ale nawet szczerze mowiac do glowy mi nie przyszlo zeby Go do spacerowki wlozyc, nawet na lezaco- jest strasznie zimno...

ja miałam dokupiony śpiworek zimowy a żeby dziecko nie "wypadło" dopkupiłam do wózka taką "przedłużkę"


mój synek od urodzenia jeździł w spacerówce nie mieliśmy gondoli
oczywiście to była spacerówka rozkładana na płasko

Teutonia fun system i jeżdził w niej od stycznia do czerwca ( w styczniu się urodził) - kolor mieliśmy inny ale to mało istotne

od czerwca jeżdził w MACLAREN XLR


po zimie kupiłam QUINNY ZAPP i teraz stoi schowany bo mały nie chce juz siedzieć w wózku

z taka przedluzka to juz jakby nie spacerowka, tylko normalnie gleboki wozek...

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 paź 2009 - 20:10:42

wiecie co??
wiele wózków pisze ze od urodzenia, sąrozwiązania jak ta przedłóżka
ale problem wczymś innym:
noworodek i małe dziecko powinny mieć wózek mocno amortyzowany.
spacerówki zmałymi plastikowymi kółeczkami nie są dostatecznie amortyzowane, drgania z podłoża przenoszą sie do dzidziusia.
Dzieckoniestety odczuwa każdą płytkę i kamyk którekoło mija.
Spacerówki typu parasolka powinno sie uzywać dla dzieci które mają rozwinięte mięśnie - zwłaszcza grzbietu i karku.
Takiedizecko powinno samodzielnie siedziec,samo potrafić usiąść i najlepiej jesli potrafi stac (naet trzymane za rączke) nie chwiejąc się.

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 paź 2009 - 20:13:58

Cytat
CHRUPEK
Cytat
aandzik86
ja mam dwumiesiecznego Synka, ale nawet szczerze mowiac do glowy mi nie przyszlo zeby Go do spacerowki wlozyc, nawet na lezaco- jest strasznie zimno...

ja miałam dokupiony śpiworek zimowy a żeby dziecko nie "wypadło" dopkupiłam do wózka taką "przedłużkę"


mój synek od urodzenia jeździł w spacerówce nie mieliśmy gondoli
oczywiście to była spacerówka rozkładana na płasko

Teutonia fun system i jeżdził w niej od stycznia do czerwca ( w styczniu się urodził) - kolor mieliśmy inny ale to mało istotne

od czerwca jeżdził w MACLAREN XLR


po zimie kupiłam QUINNY ZAPP i teraz stoi schowany bo mały nie chce juz siedzieć w wózku
Chrupek ta ostatnia spacerówka boska pewnie kosztowała majatek ????

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 paź 2009 - 20:21:25

Cytat
salatka
szczerze ja przed ukończeniem roczku córci do spacerówki bym nie włożyła
ale ostatnio jak jej kupowaliśmy Maclarena byłam bardzo zdziwiona, jak zobaczyłam, że jest on również dla noworodków
w Anglii właśnie takie wózki się kupuje, rzadko kiedy ktoś się bawi w wózki głębokie
ale taką decyzję musisz sama już podjąć, musisz tylko pamiętać o tym, żeby to maluszkowi było wygodnie i bezpiecznie
bo z kręgosłupem nie ma żartów :)
pozdrawiam

No dla mnie z tym roczkiem to jest gruba przesada. Dziecko w tym wieku już zazwyczaj siedzi! My mamy X-landera i pediatra powiedziała, że lekko uniesiona spacerówka odpowiada naszemu synkowi, kiedy skończył 3 miesiące. Ale on jest bardzo silny i to dlatego. Myślę, że powinna Ci doradzić pediatra.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 paź 2009 - 21:35:18

Cytat
Nikodemka
Chrupek ta ostatnia spacerówka boska pewnie kosztowała majatek ????
właśnie że nie to najtańszy wózek jaki kupiłam :d

Teutonia kosztowała ok 1400zł
Maclaren 1100zł
a Quinny niecałe 700zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-31 21:36 przez CHRUPEK.

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 paź 2009 - 21:48:56

Cytat
CHRUPEK
Cytat
Nikodemka
Chrupek ta ostatnia spacerówka boska pewnie kosztowała majatek ????
właśnie że nie to najtańszy wózek jaki kupiłam :d

Teutonia kosztowała ok 1400zł
Maclaren 1100zł
a Quinny niecałe 700zł
jest świetny a gdzie go kupiłas ????

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 paź 2009 - 22:08:01

ja tez mam ten wozeczek jest dosyc sprytny i do jazdy autobusem busem rewelacyjny jednak ma wady nie ma kosza na zakupy (wiem mozna dokupic ale to spory koszt ) i w moim wozeczku wytarły sie blaszki w kołach i poprostu odpadały ale dla sprytnego slusarza nie problem wozek hula juz 2,5 bo wciaz z niego korzystam a wozeczek kupowałam na allegro

niezweryfikowana
Posty: 92
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 lis 2009 - 10:23:43

Cytat
annitag
wiec w czym rzecz posiadam wózek który jest dość duży i ciężki mieszkam na 4 pietrze,i na obrzeżach miasta wiec jak mam się gdzieś wybrać to niestety bez wózka bo do busa nie ma mowy żebym się zmieściła! Wczoraj będąc na szczepieniu widziałam druga mamę z malutkim dzieckiem które było w wózku coneco Flash???i teraz sama zastanawiam się nad kupnem takiego wózeczka ?co wy o tym myślicie moja córcia ma już skończone dwa miesiące.A znalazłam używany na allegro za 100 zl ,myślę ze to jest dobra cena?


Szukasz wózka dla dwumiesięcznego dziecka, lekkiego o niewielkich rozmiarach. Ja poleciłaby Ci wózek Peg Perego Venezia lub Uno. Są lekkie a jednocześnie bardzo funkcjonalne i trwałe. A co najważniejsze są przeznaczone dla noworodków.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

03 lis 2009 - 17:12:40

Cytat
dagmara26
ja tez mam ten wozeczek jest dosyc sprytny i do jazdy autobusem busem rewelacyjny jednak ma wady nie ma kosza na zakupy (wiem mozna dokupic ale to spory koszt )
ja kupiłam swój już z koszem akurat była promocja i dodawali koszyki gratis ale i tak go nie używam bo więcej jak 2 chleby się w nim nie zmieści :D
Cytat
Nikodemka
a Quinny niecałe 700zł
jest świetny a gdzie go kupiłas ????[/quote]
kupiłam w sklepie internetowym quinny

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 paź 2009 - 17:40:06

Witam wszystkie mamy mam problem szukam jakiejs lekkiej soacerowki takiej do 6-7 kg czy możecie jakaś polecić.Kupiłam na allegro taka



ale dajcie spokój nie dość ze taka droga to po 3 m-cach rozwaliły się przednie kolka które nie chciały skręcać i blokowały wózek tak ze dziecko by z niego wypadło,teraz ułamała się boczna cześć daszka co prawda się rozkłada ale wystaje ostry koniec i boje się żeby moja małą się nie skaleczyła.Także odradzam ten wózek.

Szukam jakiegoś niedrogiego,który będzie miał regulacje oparcia,podnóżka kosz na zakupy,będzie lekki izajmował mało miejwsca w bagażniku i żeby miał jeszcze amortyzatory bo droga z mojego domu do miasta jest brukowana wiec masakra do jazdy.Pomóżcie najlepiej wklejcie linki co polecacie.Będę wdzięczna



<moderacja - Regulamin forum punkt 15>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-28 19:54 przez moderator.

WÓZEK - pomoc w wyborze

21 paź 2009 - 14:15:24

A JA MAM TEN SAM WÓZE3K I NIE SPRAWIA MI ZADNEGO PROBLEMU JEST LEKKI I SWIETNY MOJA NIUNIA GO UWIELBIA I JA RÓWNIEZ

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?