Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

WÓZEK - pomoc w wyborze

25 wrz 2010 - 22:50:44

W tym wątku dzielimy się opiniami na temat różnych wózków.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 11:01:53

wiec w czym rzecz posiadam wózek który jest dość duży i ciężki mieszkam na 4 pietrze,i na obrzeżach miasta wiec jak mam się gdzieś wybrać to niestety bez wózka bo do busa nie ma mowy żebym się zmieściła! Wczoraj będąc na szczepieniu widziałam druga mamę z malutkim dzieckiem które było w wózku coneco Flash???i teraz sama zastanawiam się nad kupnem takiego wózeczka ?co wy o tym myślicie moja córcia ma już skończone dwa miesiące.A znalazłam używany na allegro za 100 zl ,myślę ze to jest dobra cena?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 16:43 przez moderator.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 11:22:04

ja mam ten wózek, jest niedrogi, wygodny, niewielki, lekki, polecam
najfajniejsze sa w nim skrętne koła, baaaaardzo wygodne, duży kosz na zakupy

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 11:34:18

dziecko 2 miesięczne w spacerówce?? słabo trochę

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 11:36:51

Też jestem zdania, że na spacerówke dla takiego Maluszka to trochę za wcześnie.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 11:37:17

szczerze ja przed ukończeniem roczku córci do spacerówki bym nie włożyła
ale ostatnio jak jej kupowaliśmy Maclarena byłam bardzo zdziwiona, jak zobaczyłam, że jest on również dla noworodków
w Anglii właśnie takie wózki się kupuje, rzadko kiedy ktoś się bawi w wózki głębokie
ale taką decyzję musisz sama już podjąć, musisz tylko pamiętać o tym, żeby to maluszkowi było wygodnie i bezpiecznie
bo z kręgosłupem nie ma żartów :)
pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-29 11:39 przez salatka.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 11:51:00

no ja bym nie ryzykowała z 2 miesiecznym babelek ktory jeszcze sam nie siedzi... kregosłup nie plastelina niestety i to nie nasza wygoda sie liczy tylko maluszka a powiedz skoro to taki duzy wozek to jaki masz ??
bo nie ukrywam ze miałam mikrus alu sprint ktory był spory i nigdy nie mialam problemu skorzytstaniem z nyski było to uciazliwe ale coreczka była dla mnie najwazniejsza

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 12:04:02

My mamy coneco,ale Traper,i jesteśmy z niego zadowoleni:)))Tylko kupiliśmy małemu jak miał 8 miesięcy!!wolałam nie ryzykowac zdrowia maluszka!!!choc w tym też jest pozycja siedziska że się rozkłada do leżenia!!

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 12:07:01

ja kupilam swojemu synkowi dopiero w 10 miesiecy spacerowke graco ktora sie rozklada do lezenia z bardzo fajnym spiworkiem na zime.polecam

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 12:17:35

Cytat
wiktoreczek7
My mamy coneco,ale Traper,i jesteśmy z niego zadowoleni:)))Tylko kupiliśmy małemu jak miał 8 miesięcy!!wolałam nie ryzykowac zdrowia maluszka!!!choc w tym też jest pozycja siedziska że się rozkłada do leżenia!!


my tez mamy coneco traper.wózek solidny,masywne,dobrze sie prowadzi-sztywne siedzisko ,kilka pozycji oparcia.Ale też kupiłam jak córka miała 8-9 mcy.radzę poczekaj do wiosny na fajną spacerówkę -maluszek będzie do niej wówczas odpowednio duży,a przez zimę dla maleństwa najlepszy wózek głęboki-to sprawdzone

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 13:22:34

Moja coreczka urodzial sie 19 stycznia i powiem szczerze ze w glebokim na poczatku bylo OK ale po okolo 3 m juz byl problem i w kwietniu miala juz spacerowy wkladalam materacyk kupiony w sklepie dzieciecym i bylo wygodnie . Juz nie raz widzialam maluszki w spacerowkach teraz sa takie wozki ze jest w czym wybrac . Ale idzie zima i moze byc chlodno gdyz gleboki wozek jest caly zakryty i dzidzia ma cieplo a spacerowka owszem ma okrycie na nozki lecz moze zawiewac
Decyzja nalezy oczywiscie do WAS :)))

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 13:37:21

Moja córeczka była juz wożona w spacerówce mając 7 m-cy i wszystko super,i widzialam sporo matek ale latem które woziły juz w spacerówkach dopiero co narodzone dzieci albo takie 2-3 miesięczne.Ja bym się troszkę bała.Jewdnak dziecko które już siedzi to co innego.Ja mam spacerówke za 400 zl i zaczeła się rozpadać wiec jak widać nie zawsz jakość idzie za ceną.I chyba na gwiazdkę córci będziemy musieli sprawić inną.No oczywiscie chcąc jeździc z maluszkiem zimą spacerówką nie można zapomnieć o śpiworku na zimę i pokrowcu na wóżek ";)

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 13:58:10

matko jak można dziecko 2 mies.wsadzać do spacerówki????

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 14:26:18

Ja również nie woziłabym 2 miesięcznego bąbla w spacerówce,bo to może żle się skończyć:(
MY również szybko przesiadłyśmy się na spacerówkę ,ale córcia już stabilnie siedziała tzn miała ponad 6miesięcy.
W ogóle takiemu maluszkowi będzie zimno jak przyjdzie mróz,bo jest bliżej ziemi niż w wózku głębokim.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 paź 2009 - 14:26:50

Nie krytykujmy innych tylko doradzajmy. Wg mnie 2 misiące to troszkę strach a poza tym fakt,wózek głęboki jest zawsze lepszy na zime,mróz niż spacerowy więc myśle że lepiej poczekać do wiosny a przez zimę i tak pewnie będzie mniej spacerków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?