Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nawilżacz powietrza

02 gru 2011 - 12:16:06

Cytat
hippcioo84
Kami jesteś z niego zadowolona? Znalazłam w sklepie internetowym za 229 plus 20 kurier. Myślę, że warto.
z ręką na sercu mogę polecić.Synek bardzo często choruje na obturacyjne zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc przy tym ma bardzo zapchany nosek przed kupnem nawilżacza strasznie się męczył nie spał w nocy a od kiedy kupiłam czyli 2 lata każde zapalenie płuc czy oskrzeli jest bez kataru.Powietrze jest rewelacyjne po włączeniu.Filtr starcza na 3 miesiące lub 80 wymian wody.Ja włączam codziennie na 4 godziny jak idzie spać jest bardzo cichy a do tego nie bierze tak dużo prądu bo mam ustawione na ultradzwiękowe.Nawilżenie ustawiam na 60% i wielkość pary na 3 można też ustawić by para leciała ciepła robiłam tak jak jeszcze ogrzewania nie właczyli.Aha trzeba pamiętać by nie grzać za bardzo w pokoju dziecięcym bo powoduje to klimat tropikalny i wtedy tworzą się bakterie,roztocza itp ja mam cały czas wyłączone kaloryfery włączam jak jest zimno w pokoju

nawilżacz powietrza

02 gru 2011 - 13:06:39

my sobie radzimy bez, ale widziałam kiedyś w tesco taki kaczuszkę z wyprzedaży za 36 zł

nawilżacz powietrza

02 gru 2011 - 18:07:02

My mieszkamy w naszym domu 2 lata i też radziliśmy sobie bez nawilżacza, nie był potrzebny zeszłej zimy. Natomiast teraz jest masakra, wszyscy mamy zatkane nosy, budzę się kilka razy w nocy, żeby się napić bo tak sucho jest, Mała też się wierci, skóra wysuszona. Ogrzewanie mamy gazowe na noc ustawione na 18 stopni w dzień 21 więc z temperaturą nie przesadzamy, sypialnie wietrzę codziennie a mimo to i tak się męczymy.

Kami dziękuję za radę, zamówiłam, pan w sklepie powiedział, że w poniedziałek będzie u mnie kurier. Wzięłam odraz dwa filtry na zapas, ale z tego co piszesz to jeden wystarczy na sezon grzewczy.

nawilżacz powietrza

05 gru 2011 - 11:51:40

Cytat
hippcioo84
My mieszkamy w naszym domu 2 lata i też radziliśmy sobie bez nawilżacza, nie był potrzebny zeszłej zimy. Natomiast teraz jest masakra, wszyscy mamy zatkane nosy, budzę się kilka razy w nocy, żeby się napić bo tak sucho jest, Mała też się wierci, skóra wysuszona. Ogrzewanie mamy gazowe na noc ustawione na 18 stopni w dzień 21 więc z temperaturą nie przesadzamy, sypialnie wietrzę codziennie a mimo to i tak się męczymy.

Kami dziękuję za radę, zamówiłam, pan w sklepie powiedział, że w poniedziałek będzie u mnie kurier. Wzięłam odraz dwa filtry na zapas, ale z tego co piszesz to jeden wystarczy na sezon grzewczy.
hippcioo a ile zapłacisz za filtr?ja kupiłam kiedyś za ok 45 zł w tym roku bedę musiała kupić i jestem ciekawa czy cena się zmieniła?podaj mi link do tego sklepu co zamówiłaś nawilżacz:)
aha daj jeszcze znać jak nawilżacz się sprawdza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 11:53 przez kami2326.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

nawilżacz powietrza

05 gru 2011 - 12:39:23

pytalam lekarki i potwierdzila moje obawy,te elektryczne ty tylko siedlisko i wylegarnia bakteri,w dodatku wciagajią i wypuszczaja je na pokoj,duzo lepszy mokry recznik czy zawieszki na kaloryfer

nawilżacz powietrza

05 gru 2011 - 13:26:18

Cytat
leniszcze
pytalam lekarki i potwierdzila moje obawy,te elektryczne ty tylko siedlisko i wylegarnia bakteri,w dodatku wciagajią i wypuszczaja je na pokoj,duzo lepszy mokry recznik czy zawieszki na kaloryfer
chyba mówisz o takich zwykłych nawilżaczach bez specjalnego filtra.Jakiego lekarza się pytałaś że takie bzdury powiedział.Mój synek ma astmę i alergię i jego pulmonolog sam doradził w wyborze odpowiedniego nawilżacza ja nie mówię o takich za 50 zł które nic w sobie nie mają.Twoje dziecko często choruje?sprawdzają się ręczniki moim zdaniem w takim ręczniku jest nawięcej bakterii itp

nawilżacz powietrza

05 gru 2011 - 14:51:17

Prawda jest taka, ze jak się nie będzie dbało o czystość to bakterie będą wszędzie. Tez uważam ze w ręczniku jest ich więcej. Zresztą jak pisałam mamy ogrzewanie gazowe, temperatura nie spada wiec piec się nie załączy i mokry ręcznik nic tu nie zrobi.

Kami filtr kosztuje 31 zł plus przesyłka. a kupiłam to w sklepie Świat Pociech. link masz na pw.

nawilżacz powietrza

31 sty 2012 - 14:52:37

Witam,
reprezentuję firmę sprzedającą m.in. nawilżacze powietrza. W naszych produktach zastosowano ultradźwiękową technologię powodującą, iż zamontowane wewnątrz ultradźwięki rozbijają cząsteczki wody tworząc mgiełkę nawilżającą powietrze, co więcej, urządzenie działa bezgłośnie. Bezpieczeństwo użycia zapewnia automatyczne wyłączenie przy zbyt niskim stanie wody. Poza tym nasze nawilżacze wzbogacone zostały o kompozycje zapachowe, nastrojowe barwy światła i odprężające dźwięki mające nieoceniony wpływ na nasz nastrój. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.hornwellness.pl/category/nawilzacze-i-oczyszczacze-powietrza

nawilżacz powietrza

11 lut 2012 - 11:29:20

Hej dziewczyny planuje zakup nawilżacza powietrza ale nie wiem który lepszy parowy czy ultradzwiękowy może macie jakieś sprawdzone marki, który jest tańszy w utrzymaniu?

nawilżacz powietrza

11 lut 2012 - 15:38:17

też chętnie sie dowiem :)

nawilżacz powietrza

14 kwi 2012 - 14:42:18

W pokoiku u mogego dzieciątka jest cały rok nawilzacz powietrza zakupiłam go 3 lata temu i nie ma dnia abym go nie włączała.

nawilżacz powietrza

14 kwi 2012 - 16:53:17

Zaczynalismy od kładzenia ręczników na kaloryfery, ale to nie było wystarczające. Dołożylismy więc miseczki z wodą na kaloryfer - też za mało.
Potem kupiliśmy nianię z funkcją mierzenia wilgotności powietrza i okazało się, że wilgotność jest baardzo niska...i ostatecznie mamy elektryczny z jonizatorem powietrza - ma swoje plusy i minusy.
Rzeczywiście mocno podwyższa wilgotność powietrza, ale jak stoi w jednym miejscu i pracuje dłużej np. 4-5h to para wodna skrapla się w jego sąsiedztwie. Podkładamy więc czasem chłonny ręczniczek i jest ok.
aaa i jest ultradźwiękowy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-14 16:53 przez limonka80.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

nawilżacz powietrza

08 sty 2013 - 09:33:12

hmmm... ja zawsze byłam do tego urządzenia sceptycznie nastawiona, jak do podgrzewacza chusteczek, monitora oddechu lub tłumacza płaczu dziecięcego :) takie gadżety dla ludzi, którzy nie mają co zrobić z kasą. Zawsze wieczorem kładłam mokra pieluchę tetrową na kaloryfer i wydawało mi się że to to samo. Kilka tygodni temu jednak byliśmy przez kilka dni w szpitalu i tam Pielęgniarki przynosiły nam na noc, aby się dzieciaki nie dusiły,właśnie nawilżacz powietrza. Jestem zachwycona tym urządzeniem i muszę go mieć :):) ale nie chcę kupić jakiegoś bubla, polecicie mi jakąś firmę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 09:34 przez alenka85.

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

nawilżacz powietrza

08 sty 2013 - 10:35:15

my kupiliśmy ostatnio takiego pingwinka w media markt za 139zł

[embed_image c11b9c8fc115f2c0a12aec84d58c8718]

Uploaded with ImageShack.us


http://mediasklep.net/products/show/id/2895

naprawdę super sprawa....młody śpi w nocy elegancko...a podczas choroby...katar w nocy już tak nie przeszkadzał..kaszel też mniejszy...

nawilżacz powietrza

08 sty 2013 - 10:38:06

My mamy Zelmer 23Z052 i też jesteśmy zadowoleni ale do niego nie można wlewać olejków bo dysze się zapychają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE