Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 20:11:49

Cytat
marwal
ja miala rowniez climatic i jak dla mnie niedobry bo robil baardzo mokro wokol siebie i do tego zbyt glosny

nasz był w miarę cichy i żadnej wody nie było :/
może to zależy od modelu, a trochę ich tam jest. My mieliśmy z filtrem hepa, na pilota, ale jaki to był symbol to nie pamiętam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-12 20:12 przez paolka06.

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 20:35:38

Ja mam od noworodka dla malego SANICO a allegro nie dosc ze tani cichy to jest ekstra!

nawilżacz powietrza

09 gru 2010 - 16:00:01

Powiem Wam, że nie sam w sobie nawilżacz jest najlepszy. Znalazłam w necie solankę "Zabłocka mgiełka", która jest przeznaczona do nawilżania mieszkań alergików-usuwa pyły i alergeny z powietrza. pożyczyłam od znajomej nawilżacz i niestety sól się osadziła i przestał działać :/ Próbowalam na nawilżaczach kaloryferowych, ale moja córka zrobiła sobie z nich zabawkę, więc desperacko (naprawdę widziałam poprawę u małej, przstała chrapać itd ) spryskiwałam mieszkanie za pomocą opakowania po płynie do mycia szyb.
W końcu jakoś znalazłam nawilżacz dostosowany do tej mgiełki http://cislog.istore.pl/pl/antyalergiczny-nawilzacz-powietrza-family-care-79510-oraz-zablocka-mgielka-solankowa-950-ml.html , mam od kilku tygodni i działa bez zarzutów.
Drogie mamy, spróbójcie może właśnie nawilżać mieszkanie tą mgiełką, naprawdę jest lepsza od wody.

nawilżacz powietrza

09 gru 2010 - 16:15:04

Kurczę, Dziewczyny też się zastanawiam nad jakimś nawilżaczem.

Do tej pory korzystaliśmy ze zwykłych kaloryferowych i naprawdę sprawdzały się super!!!

Tylko, że właśnie skończyli ocieplać nasz blok, w dodatku mamy w każdym pomieszczeniu bardzo gorące główne rury od centralnego. W efekcie z zakręconymi kaloryferami mam 22 - 23 stopnie i strasznie suche powietrze!!! Ponieważ kaloryfery są zimne nasze stare nawilżacze nie spełniają swojej roli.

Piszcie jak Wy sobie radzicie z suchym powietrzem:)

nawilżacz powietrza

09 gru 2010 - 16:46:23

My mamy taki

[embed_image f5dc06b04b806c3a2213c651036a70f7]


woda +kilka kropel olbasu i super się oddycha:)

nawilżacz powietrza

09 gru 2010 - 22:54:01

Motylku09 a ile kosztował?

nawilżacz powietrza

01 gru 2011 - 12:46:10

Podbijam temat bo muszę szybko coś kupić ale nie wiem jaki model.
Motylek jak zwykle liczę na Twoją pomoc! Nie wyświetla mi się zdjęcie, możesz napisać jaki to model?
Proszę tez inne Mamy o podpowiedź, który wybrać, jest ich pełno i nie wiem czym się kierować!

nawilżacz powietrza

01 gru 2011 - 13:08:15

my oddaliśmy nasz "stary" nawilżacz dziecku mojego brata a teraz mamy taki i jest rewelacyjny


nawilżacz powietrza

01 gru 2011 - 13:22:51

Ślicznie wygląda, ale chyba muszę kupić coś co nie będzie przypominało zabawki, żeby Mała za bardzo się tym nie interesowała:)
Czym muszę się głównie kierować przy wyborze?

nawilżacz powietrza

01 gru 2011 - 13:45:00

ja mam świnkę, kosztował 65 zł. na razie się sprawdza :)

nawilżacz powietrza

01 gru 2011 - 14:36:01

my mamy taki :

[embed_image 78b45c636485c7ab34467165e619dfa1]

+ zwykły taki na kaloryfer


jest ok - działa cichutko, nie wylewa nic, po skończeniu wody wyłącza się sam

nawilżacz powietrza

01 gru 2011 - 15:53:30

my mamy taki.Kolor w rzeczywistości jest ładniejszy
U nas sprawdza sie rewelacyjnie mój synek ma astmę oskrzelową i w dodatku jest alergikiem
To opis
Zelmer 23Z052 to nowoczesny nawilżacz powietrza charakteryzujący się wielofunkcyjnością i ergonomią, skutecznie likwidujący efekt suchego powietrza w mieszkaniu. Jest sterowany elektronicznie, a wygodę użytkowania zapewnia czytelny wyświetlacz LCD. Urządzenie posiada 6 programów nawilżania w tym bardzo wydajną i energooszczędną funkcję nawilżania ultradźwięklowego. Wysokiej jakości filtr Nano - Silver dzięki cząsteczkom nano - srebra zapobiega rozwojowi zarazków i bakterii. 5-litrowy pojemnik na wodę pozwala na długie działanie urządzenia bez konieczności uzupełniania płynów. O braku wody informuje wskaźnik świetlny i sygnał dźwiękowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 15:54 przez kami2326.

nawilżacz powietrza

01 gru 2011 - 21:28:37

Dzięki Dziewczyny.
Na innym forum polecają taki:


Nie ma go na all więc chyba zamówię w sklepie. Prócz tych wszystkich podstawowych funkcji ma wbudowany pomiar wilgotności w pomieszczeniu i sam się wyłącza gdy poziom jest odpowiedni.

nawilżacz powietrza

02 gru 2011 - 10:55:01

Cytat
hippcioo84
Dzięki Dziewczyny.
Na innym forum polecają taki:

Nie ma go na all więc chyba zamówię w sklepie. Prócz tych wszystkich podstawowych funkcji ma wbudowany pomiar wilgotności w pomieszczeniu i sam się wyłącza gdy poziom jest odpowiedni.
a ile kosztuje??my kupiliśmy nasz za ponad 400 zł 2 lata temu tez się wyłącza jak jest odpowiednia temperatura i można ustawić na czas po jakim ma się wyłaczyć sam

nawilżacz powietrza

02 gru 2011 - 11:48:32

Kami jesteś z niego zadowolona? Znalazłam w sklepie internetowym za 229 plus 20 kurier. Myślę, że warto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złe zabawki czyli czego nie kupować