Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nawilżacz powietrza

23 wrz 2010 - 10:29:54

macie jakieś nawilżacze powietrza a sezon grzewczy a jeżeli tak to jakie: takie elektryczne z jonizatorem powietrza czy takie zawieszane na kaloryfer? my bedziemy jakiś kupować ale kompletnie nie mam pojęcia jaki kupić. elektryczne ponoć drogie a takie na kaloryfer jakoś do mnie nie przemawiają- wydaje mi się że ta para to tylko na szybach się osadzi a w pokoju nadal będzie suche powietrze.
jakie macie doświadczenia? nie chciałabym kupić czegoś co nie będzie spełniac swojej funkcji

nawilżacz powietrza

23 wrz 2010 - 10:33:15

My mielismy nawilzacz elektryczny ale nie sprawdzil sie . Zadzialały o dziwo własnie te na kaloryfery a jak bylo bardzo sucho to wieszałam mokry recznik na kaloryfer a nawet na łozeczko synka. Dodam ze w nocy mniej grzejemy :)

nawilżacz powietrza

23 wrz 2010 - 10:44:37

my mamy starodawny na grzejniku już ale ja go nigdy jeszcze nie używałam :)

nawilżacz powietrza

23 wrz 2010 - 10:48:39

u nas sie sprawdza jest super

nawilżacz powietrza

26 paź 2010 - 11:34:13

my tez używamy jest super

nawilżacz powietrza

28 paź 2010 - 17:36:05

My mamy nawilżacz elektryczny z jonizatorem firmy Desa i jesteśmy zadowoleni z niego.Taki na kaloryfer też mieliśmy ale nie sprawdził się.

nawilżacz powietrza

05 lis 2010 - 11:01:46

świetne te kolorowe;) Ile kosztują?

nawilżacz powietrza

05 lis 2010 - 11:58:11

Miś,Świnka i Pingwinek po 135 pln, kaczuszka 279 pln

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 18:45:32

Witam mam pytanie jaki jest dobry nawilżacz taki co dużo pary daje u nas w mieszkaniu jest strasznie gorąco mimo zakręconych grzejników jest ciągle około 24 stopni a dla dziecka powinno być niższa temperatura więć stosuje nawilżacz ,pokój jest wietrzony ale zaraz szybko się nagrzewa .Blok jest ocieplony w dodatku z pustaka co daje dużo ciepła i przydał by się nowy nawilżacz ale nie chcę błędu zrobić bo mam taki medela co na zdjęciu ale jest słaby po roku już nawet pary nie wytwarza na początku był w miarę trochę przerabiał tą wodę na parę ale teraz już pada więc szukam dobrego nawilżacz co polecacie .

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 18:55:52

Używać znaków przestankowych.

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 18:59:57

Cytat
franc225
szukam dobrego nawilżacz co polecacie .

CLIMATIC super nawilżacz.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 19:14:20

zgadzam się też miałam Climatic i był ok

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 19:38:56

ja miala rowniez climatic i jak dla mnie niedobry bo robil baardzo mokro wokol siebie i do tego zbyt glosny,na kaloryfer te pojemniczki sa do kitu.teraz mam z aromaterapia tzn mozna wlozyc buteleczke z olejkiem i wtedy ciagnie rowniez olejek np podczas kataru lux

nawilżacz powietrza

12 lis 2010 - 19:50:54

https://www.mixelectronics.pl/kupic_img/t_37977-nawilzacz-hb-uh-1030g.jpg

http://www.electro.pl/pictures/products/big/37769_0.JPG



Kupiłam nawilżacz firmy HB, model 3 z zamieszczonych tu obrazków, kształt wazonu z wbudowana lampką zmieniającą kolor. Wygląda w miare gustownie. Zastanawiałam się nad pingwinkami ale jak zobaczyłam z bliska to stwierdziłam że są za duże, poprostu olbrzymy na 4,5 litra. Mój ma 2 litry i 11 godzin pracy, rzecz na ktorej mi najbardziej zależało jest cichy wogóle go nie słychać poprostu stoi. Pingwinki tez mają po 35 decybeli.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WÓZEK - pomoc w wyborze