Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

31 sie 2010 - 12:50:46

Ja wybrałam plastikowe ponieważ są stabilniejsze moja Liwia po nim skacze i jeszcze się nie połamały :)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

31 sie 2010 - 12:58:48

Moja córcia ma taki i jestem bardzo z niego zadowolona

http://img832.imageshack.us/img832/3752/lezaczek.jpg

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

31 sie 2010 - 13:02:57

ja mam podobny co Motylek09 tylko z serii rain forest - jest świetny i później będzie służył jako fotelik - krzesełko więc myślę, że tak na 2 lata wystarczy. Moim zdaniem na kilka miesięcy nie opłaca się kupować - za drogi interes.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

31 sie 2010 - 13:02:59

Cytat
Motylek09
faktycznie rehabilitanci nie są za leżaczkami ale też nie za chodzikami i innym sprzętami dla dzieci... to nie znaczy że musimy z nim rezygnować ...dziecka nie wkładamy na 24h do leżaczka tylko jak sytuacja tego wymaga... a godzina dziennie napewno nie zaszkodzi maluszkowi...

My mieliśmy ten :


z czystym sumieniem polecam ... jest on od 0 do 18 kg ...







my też mieliśmy ten a właściwie mamy nadal córka ma prawie 2 latka i nadal z niego korzysta służy jej jako fotel do oglądania bajek:)mieliśmy go od 1 miesiąca życia Julki i nadal jest jak nowy:)także polecam bo jest super i posłuży długo:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-31 13:03 przez klerju.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

31 sie 2010 - 13:19:29

ja również polecam FP do 18kg, sama go mam i naprawdę jest świetny, mam nadzieję, że posłuży jeszcze mojemu drugiemu synkowi tym bardziej, iż pokrowiec jest zdejmowany i można go prać, a fotelik w tym momencie używa mój półtoraroczny syn, np. oglądając bajeczkę lub odpoczywając, nawet cena przystępna wziąwszy pod uwagę, iż naprawdę długo posłuży maleństwu

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

31 sie 2010 - 13:40:29

Cytat
alusia23
Moja córcia ma taki i jestem bardzo z niego zadowolona

http://img832.imageshack.us/img832/3752/lezaczek.jpg
ale cudny jesze ładniejszy jak ten nasz a jeszcze prewiours planet czy jakos tak superaśne są:D

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

23 wrz 2010 - 09:54:34

polecam ten metalowy Fisher-Price mamy go i obie jesteśmy zadowolone a ma już 7 miesięcy czasami kożysta z niego koleżanki córka jak wpadną na kawe a ma skończone 3 latka tak więc jest to zakup na 3 4 lata a dodatkowo później służy jako krzesełko bujane :)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

23 wrz 2010 - 10:04:55

Cytat
anka599
Ja polecam ten ostatni z Fisher Price,gdyż naprewno posłuży dłużej bo jest do 18 kg.
Ja mam podobny z tej firmy i nadal mi służy a synek ma już 9 miesięcy.Czasem nawet moja 2 letnia córeczka sie w nim pohuśta.
Także stawiam na Fisher Price!



hehehe,u mnie 10 latka w nim siedziała i nic się nie stało,ja też polecam fp,ale wczesniej miałam ten do 9 kg z serii kick'n'play i był rewelacyjny-miał świetny pałąk z fajnymi funkcjami no i jak dzidzia kopnęła w leżaczek w nagrodę rozlegały s zabawne dzwięki

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

08 paź 2011 - 17:30:58

Witajcie mamusie.
Nie dlugo na swiat przyjdzie moja iskierka i powoli zaopatruje sie w potrzebne akcesoria.
Mam do Was pytanie czy mozecie mi doradzic, ktory lezaczek(hustawka) bedzie najlepsza dla dziecka?
Moze macie takie lezaczki ja zupelnie nie wiem ktory bedzie dobry.
Chcialabym zeby mial kilka trybow bujania, melodyjki dobrze byloby gdyby tez bylo ich kilka no i zeby mialo regulowane oparcie

. Szukam narazie na allegro.
Bardzo prosze o propozycje i opinie wkoncu macie doswiadczenie :)

Prosze o propozycje do 300zł :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

08 paź 2011 - 17:36:50

my mieliśmy fisherprice fotelik bujany, rewelacyjny i potem służy dzieciątku na długo. Polecam. Na tym foto mój Yś ma 20mies.





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 18:29 przez alenka85.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

08 paź 2011 - 18:04:47

Moja córka ma Fisher Price Baby Papasan leżaczek z melodyjkami i wibracjami.Nie dość,że leżaczek jest bardzo wygodny to córka lubi jak jej się pupka trzęsie:)
Te leżaczki są również w kolorze cappuccino



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-08 18:29 przez monia_25.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

08 paź 2011 - 19:40:14

Moje dzieci (córeczka i synek) mieli i tą co Ty masz na zdjęciu i tą na drugim fisherprice. To zależy co chcesz. mój synek uwielbiał tą co Ty masz na zdjęciu. ona sama się bujała ja miałam chwilkę dla siebie a on w niej czasami usypiał. A ta fisherprice to taka fajna na wizyty u znajomych i do karmienia później. Ja byłam zadowolona z obydwóch.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

08 paź 2011 - 20:15:57

ja mam taki leżaczek na sprzedaż 90 zł z przesyłką
leżaczek ma wibracje i melodie



LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

08 paź 2011 - 20:30:28

a my mamy zwykły Chicco - mimo swoich latek ( służył już córce ) nadal bez wad i tak samo wygodny :) ma melodyjkę oraz kilka pozycji siedzenia - w tym prawie całkowicie leżącą


LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

08 paź 2011 - 23:12:09

My mamy graco, ma 6 prędkości bujania, 6 melodyjek, 6 odgłosów natury, dwie moce wibracji i 3 pozycje ustawienia kokonu. Sprawdza się super. Sadzam malucha i mogę coś w kuchni zrobić albo na komputerze chwile posiedzieć, on się buja i mnie obserwuje. Również karmię go w nim. Czasami zasypia w czasie bujania i nie trzeba lulać w wózku. Jedyna wada to "pożeranie" baterii, na szczęście mąż elektryk zrobił zasilanie z sieci :) Kosztuje niestety więcej niż 300 zł ale można kupić używany



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nawilżacz powietrza