Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

25 kwi 2010 - 14:06:37

zgadza się, to nie norma, mówię tylko jak na leżaczki reagują rehabilitanci niemowlaczków, przy synku nie używałam i wszystko było ok, przy córci stało się inaczej, ale najważniejsze że jest już w porządku :-)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

25 kwi 2010 - 14:21:55

faktycznie rehabilitanci nie są za leżaczkami ale też nie za chodzikami i innym sprzętami dla dzieci... to nie znaczy że musimy z nim rezygnować ...dziecka nie wkładamy na 24h do leżaczka tylko jak sytuacja tego wymaga... a godzina dziennie napewno nie zaszkodzi maluszkowi...

My mieliśmy ten :


z czystym sumieniem polecam ... jest on od 0 do 18 kg ...

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

25 kwi 2010 - 17:34:59

Cytat
gjagiello
fajny gadżecik, ale mocno upośledza rozwój dziecka, moja córcia nie umiała się obracać na boki, miała problem z podpieraniem się na rączkach, rahabilitantka powiedziała leżaczkowi stanowcze "nie", a ja głupia się cieszyłam że niunia tak fajnie i bezpiecznie sobie leży; bezpieczniejszy koc na podłodze i czujne oko mamy :-)

zgadzam się w 100% - niestety tak samo jak chodziki , leżaczki opóźniają rozwój.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

25 kwi 2010 - 18:53:09

ja mam nowy na sprzedanie jak chcesz, nie drogo :)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

25 kwi 2010 - 21:32:57

Ja mam właśnie ten co Motylek09 i też Ci gorąco go polecam:)Jestem z niego naprawde zadowolona.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

25 kwi 2010 - 23:13:43

Cytat
Motylek09
faktycznie rehabilitanci nie są za leżaczkami ale też nie za chodzikami i innym sprzętami dla dzieci... to nie znaczy że musimy z nim rezygnować ...dziecka nie wkładamy na 24h do leżaczka tylko jak sytuacja tego wymaga... a godzina dziennie napewno nie zaszkodzi maluszkowi...

My mieliśmy ten :


z czystym sumieniem polecam ... jest on od 0 do 18 kg ...
podbijam tez mialam cos takiego i jest super

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

26 kwi 2010 - 07:34:12

A ja miałam Bright starsa - huśtaweczkę - dla malucha super. Ma dwie pozycje.
[embed_image c374e8a97325ee4f13f5ac098798f1b7]
coś koło 0,5roczku niunia zaprotestowala i nie chciała w nim siedzieć, bo była tam pozycja lekko półleżąca, a ona "zasmakowała" w siedzeniu :). Mamy teraz fischera

(tego typu, ale troszkę starszy model - inna "tapicerka" hihi), ale w wieku 9m też nie bardzo chce w nim juz siedzieć. Wg mnie fisher starczy na dłużej o czym z resztą świadczy przedział wagowy i możliwości pozycji. W fisherze ani razu nie włączyłam wibracji, za to w bright starsie często włączałam, żeby się leciutko bujał i niunia w moment była ululana :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-26 07:34 przez camika.

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

26 kwi 2010 - 08:40:25

Moja córusia nie chciała siedzieć w leżaczku :(

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

26 kwi 2010 - 08:52:10

Cytat
kaska_ka8
Cytat
Motylek09
faktycznie rehabilitanci nie są za leżaczkami ale też nie za chodzikami i innym sprzętami dla dzieci... to nie znaczy że musimy z nim rezygnować ...dziecka nie wkładamy na 24h do leżaczka tylko jak sytuacja tego wymaga... a godzina dziennie napewno nie zaszkodzi maluszkowi...

My mieliśmy ten :


z czystym sumieniem polecam ... jest on od 0 do 18 kg ...
podbijam tez mialam cos takiego i jest super

a czy on sam buja??bo mi o samobujający chodzi

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

03 cze 2010 - 20:33:29

ja rwniez miałam ten jak Motylek09 i byłam bardzo zadowolona nie podobaja mie sie te które maja stelaż na tych cieniutkich metalowych wygina sie to i wogóle a ten z FP jest bardzo solidny i od Maluszka do więkaszego dziecka spwawdza sie rewelacyjnie:)

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

03 cze 2010 - 20:54:29

mamy taki sam jak "motylek09" kupiliśmy jak maleńka miała 4 miesiące i tez był problem z wyborem bo albo miał full wypas tzn. z melodyjkami i wibracjami tylko do np.6 kg albo jeden rodzaj wibracji i melodyjki ale za to do 18 kg więc szkoda było kasy jak dzieciątko zaraz z tego wyrasta wiec zdecydowaliśmy się na ten z fischer price do 18 kg. fakt z jednym rodzajem wibracji ale starcza na dłużej niż te wszystkie córcia ma teraz 13 miesięcy i w dalszym ciągu z niego korzysta np.patrząc na bajkę bądź pokładając się przed spaniem....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

03 cze 2010 - 21:02:38

Cytat
Motylek09
faktycznie rehabilitanci nie są za leżaczkami ale też nie za chodzikami i innym sprzętami dla dzieci... to nie znaczy że musimy z nim rezygnować ...dziecka nie wkładamy na 24h do leżaczka tylko jak sytuacja tego wymaga... a godzina dziennie napewno nie zaszkodzi maluszkowi...

My mieliśmy ten :


z czystym sumieniem polecam ... jest on od 0 do 18 kg ...

Popieram !!! My mamy identyczny i nadal z niego korzystamy mino że Kubuś ma już 15 miesięcy. Teraz służy mu za normalny fotelik a czasami bujak :D Gdy byl młodszy sprawdzał się rewelacyjnie. Teraz FP wypuścił te same leżaczki w innej serii "cudowna planeta"
[embed_image 416f6fd8e4a0a93f2c75ca2ca7ffc29b]

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

04 cze 2010 - 08:48:05

My mamy coś takiego 3w1 i jeszcze posłuży długo






A to zdjęcie jak Majcia miała miesiąc

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

04 cze 2010 - 09:31:21

Jak maluszek mały - do 9 miesiąca - to polecam ten:



Rewelacyjny jest po prostu - wszystkie mamuśki jak go u nas wypróbowały, to kupowały taki sam. Leciutki, stabilny, maluszkowi wygodnie, fajne, niezbyt głośne zabawki i wystarczy lekko ruszyć już się buja. No i można przenosic razem z maluszkiem.


Jak synek był wiekszy, to kupiłam ten drugi - sam się na nim bujał i bardzo mu się podobał.



Cytat
aucha
Cytat
gjagiello
fajny gadżecik, ale mocno upośledza rozwój dziecka, moja córcia nie umiała się obracać na boki, miała problem z podpieraniem się na rączkach, rahabilitantka powiedziała leżaczkowi stanowcze "nie", a ja głupia się cieszyłam że niunia tak fajnie i bezpiecznie sobie leży; bezpieczniejszy koc na podłodze i czujne oko mamy :-)

zgadzam się w 100% - niestety tak samo jak chodziki , leżaczki opóźniają rozwój.

Co do chodzików jestem w 100% na nie, potem stópki dziecko dziwnie stawia i chodzi na paluszkach.
Leżaczek jest wg mnie ok, radziłam się lekarza i mówił, że ok. 1-2 godz. nic nie zaszkodzi. Oczywiście to sprawa indywidualna, każde dziecko jest inne, ale u nas wszystko jest ok. Syn ma trzy lata i żadnych problemów. We wszystkim należy zachować umiar :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-04 09:46 przez raffa.

LEŻACZEK BUJACZEK pomoc w wyborze

31 sie 2010 - 12:21:03

pomóżcie !!!!
właśnie wybieram leżaczek z fischer price i mam dylemat odnoście nóżek na których one stoją,lub płozy na których dzieciaczki się bujaja
Matalowe czy plastkiowe??
czy te plastikowe płozy sie nie połamia??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nawilżacz powietrza