Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stempelki

05 mar 2010 - 22:03:09

Dziewczyny, chciałabym kupić dla córki stempelki, przejrzałam już allegro ale jest tego tyle że trudno się zdecydować :) Może któraś ma i może polecić, głównie chodzi mi o to aby bez problemu się zmywały z ubrania i ciała. Pomóżcie się zdecydować na jakieś :)

Stempelki

05 mar 2010 - 23:04:13

te są oki :) radze przejrzec inne aukcje bo moze znajda sie takie tansze... "moje" wszystkie dzieciaki mialy takie i byly oki;) mialy tez takie ze farbami sie stemplowalo... ale typowe stemple to te:) sa oki:) w sklapie kupowalam chyba za 20 zł

o z wysyłka 24 zł. :) ja z "moją" mała robie różne ciekawe obrazki... łacze wycinanki itp. albo robimy zaproszenia dla lalek itp. i kazde zaproszenie obowiazkowo stempluje:) itp.

kupowalam jeszcze te...ale tam nie ma tuszu tyko farbki...stempelki ok, ale farbki beznadziejne...ledwo widoczne, musialam malowac zwyklymi farbkami, zeby dziecko chcialo sie tym bawic...bo tak to nie bylo wielkich efektow


<moderacja> BEZWZGLĘDNY ZAKAZ zamieszczania linków Allegro, które po zakończeniu aukcji są archiwizowane i nie ma możliwości zobaczenia, o co pytał/proponował/itp piszący posta!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-06 09:27 przez moderator.

Stempelki

05 mar 2010 - 23:21:05

uuuuuuuu ale tego jest ,,,,,,,,,,,,,,,

Stempelki

05 mar 2010 - 23:30:36

Sampas no masakra tyle tego że zgłupiałam dlatego proszę o poradę mamy które mają :)

19aga87 nad tymi pierwszymi się właśnie zastanawiałam bo są dość duże, natomiast dobrze że mi odradziłaś te 3 bo też brałam pod uwagę, napisz mi jeszcze jak możesz czy nie masz problemów z domyciem dziecka i czy tusz schodzi z ubranek ??? bo to też ważne :)

Stempelki

05 mar 2010 - 23:35:31

Cytat
Anika110
19aga87 nad tymi pierwszymi się właśnie zastanawiałam bo są dość duże,
natomiast dobrze że mi odradziłaś te 3 bo też brałam pod uwagę, napisz mi jeszcze jak możesz czy nie masz problemów z domyciem dziecka i czy tusz schodzi z ubranek ??? bo to też ważne :)
W tych 3 te farbki sa bardzo słabe... kolory takie, ze ledwo je widac na kartce. A tamtych jest dość dużo, ale wielkosciowo sa malutkie, ale sa ok, dziecko na troche mozna zajac. Z rączek schodzi bez problemu(ze stoliczka drewnianego tez), z ubranek nie wiem bo nie praktykowałysmy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-05 23:41 przez 19aga87.

Stempelki

05 mar 2010 - 23:48:32

Dzięki śliczne za poradę, teraz już wiem co kupić :)

Stempelki

12 paź 2011 - 14:56:09

co sądzicie o takich stempelkach dla trzylatka?
chyba że macie jakieś inne godne polecenia.te na all kosztują 15.50+przesyłka

PIECZĄTKI , STEMPELKI 12 WZORÓW ZE ZWIERZĄTKAMI

PIECZĄTKI , STEMPELKI 12 WZORÓW ZE ZWIERZĄTKAMI HIT !!!!

ZESTAW ZAWIERA 12 SZT STEMPLI O RÓŻNYCH KSZTAŁTACH ORAZ PODUSZKĘ NASĄCZONĄ DWOMA KOLOROWYMI TUSZAMI CZERWONYM I NIEBIESKIM + NOTESIK


ZWIERZĄTKA NA STEMPELKACH : piesek, małpka, słonik, zajączek, zółwik, tygrysek, hipopotam, baranek, miś, kotek,kurka, tygrysek

Pieczątki uczą poznawania zwierząt, rozwijają koordynację ruchową malucha
Tusze są niestokszyczne bez problemu zmywają się z ciała przy pomocy mydła i ciepłej wody





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 14:57 przez madziorek840529.

Stempelki

12 paź 2011 - 15:13:27

Stempelki super, kupiłam takie dla siostrzenicy chłopaka właśnie na 3urodzinki i miała super zabawę tylko trzeba przypilnować, czy nie stempluje po ścianach ;-)

Stempelki

12 paź 2011 - 15:31:31

Cytat
maliinka
Stempelki super, kupiłam takie dla siostrzenicy chłopaka właśnie na 3urodzinki i miała super zabawę tylko trzeba przypilnować, czy nie stempluje po ścianach ;-)
dzięki za pomoc,planuję pokój malować farbą zmywalną to może i to da się zmyć

Stempelki

12 paź 2011 - 15:36:40

a ja dzisiaj też rozglądałam się za stempelkami na all:)))
od momentu jak chodzimy na pocztę z wysyłkami to mała widząc Panią ze "stempelkiem" też chce,
podobają mi się też te którymi można robić stempelki farbkami:))

Stempelki

12 paź 2011 - 15:38:21

ziemniaki + farby = super zabawa :)

Stempelki

12 paź 2011 - 15:46:59

Cytat
CHRUPEK
ziemniaki + farby = super zabawa :)

hahah no właśnie z braku laku od wczoraj bawimy się ziemniakami:))

Stempelki

12 paź 2011 - 15:51:21

mamy stempelki ale najlepsza zabawa jest z ziemniakami :)

Stempelki

12 paź 2011 - 15:57:08

Też myślałam o takich stempelkach,zwłaszcza,że syn ciagle przychodzi z przedszkola cały ostempelkowany i widać,że mu się to podoba,ale on w domu będzie się bawił nimi tylko przez chwilę.Potem,albo ostempluje całe mieszkanie albo pogubi:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Autko na akumulator?