Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 159

Ja osobiście odradzam krzesełka tego typu


są super jeśli się go często nie używa.
śruby są z grubego plastiku ale często się luzują i przy dokręcaniu pękają
a na dodatek kupa problemów przy reklamacji bo twierdzą że to uszkodzenie mechaniczne a tego typu uszkodzeń nie uwzględniają przy reklamacji.
Ostrzegam przed takimi zakupami!!!

my mamy takie :



synek dostał je na chrzciny
i firma i kolor mi pasują, choć ja chciałam kupic inne ;)

jest fajne bo ma regulowaną wyskośc, odchylenie fotela, ma 2 ściagane tacki, z tyłu kosz na zabawki np., pasy..
jako wady uznałabym niefunkcjonalną tapicerke, a raczej jej obszycie ;/ (zwykły materiał, nie do umycia!) i to ze po roku pękła nam tapicerka przy pasie na siedzeniu ;/
krzesełko ma juz 2,5 roku i jeszcze jest uzywane, wiec dziura sie sporo powiększyła ;/
po za tymi 2 mankamentami, jest naprawde fajne! ;)

ja mam takie jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/krzeselko-obrotowe-spin-360-do-karmienia-baby-boo-i2479244644.html

my naszego już używamy od 2 lat i nic się z nim nie dziedzie, tapicerka stan jak nowa super się czyści. ja kupiłam nowe za 250zl ale rok później były już po 99zł także wydatek nie duży

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

U nas stoi Iglesina Zuma. Gdybym jeszcze raz stanęła przed wyborem krzesełka do karmienia jeszcze raz wybrałabym właśnie to :D jedyna wada- cena :/


Cytat
szendercia
Witam!
W zwiazku z tym, że prezent w postaci jeździka dla 9cio miesięczniaka chyba nie jest najlepszym pomysłem, wymyśliłam, żeby dostał krzesełko do karmienia...

No właśnie i tu mam problem bo jest ich tyle, że naprawdę ciężko wybrać... drewniane czy plastikowe? składane czy nie?

Z tych co oglądałam to rewelacyjne wydało mi się to:
[embed_image 5ba2c7295f4aa0802d51d287cb02ae7e][embed_image 42402956b2e97e7200c83fe362be73f6][embed_image d313591ba2d1d517fd49d976772f72ef][embed_image e791b0c959a3d2355037f680e52d923e][embed_image 2d6e1e26bde0ad9ab006598aefc104e0]

bo nie zajmuje dużo miejsca, można je złożyć i przenieść a cena chyba nie najgorsza 153zł z przesyłką...

A czy wy macie jakieś które Wam się sprawdziły najlepiej?

Piszcie nazwy i ceny a najlepiej wklejajcie zdjęcia bo święta tuż tuż a ja nie wiem co wybrać... :-)

Wiem że krzesełka baby ono sa super mam takie i jest bezpieczny a to jest bardzo ważne, kolorystyka zarówno dla chłopczyka jak dla dziewczynki:)
zdjęcie na priv:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

my mamy haucka , jest super, bardzo stabilne idealne dla małego akrobaty, to co na nim wyrabia mój synek... mało ktore krzesełko by to wytrzymało a to nawet nigdy się nie wywróciło :) I nawet buraczki się spierają z tapicerki. Na tacce ma wgłębienie, czego brakuje w drewnianych krzesełkach więc nic z niego nie spada, ma nawet osobne wgłębienie na picie :) 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, podpórkę na nóżki :)jest to prezent od teściowej, na początku aż się popłakałam bo tak mi się marzyło takie śliczne krzesełko arti co można rozłożyc na osobno stoliczek i krzesełko, a tu teściowa jak zwykle mnie uszczęśliwiła na siłę, ale w sumie tym razem jej się udało :)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-28 12:14 przez alenka85.

My mamy krzesełko 4Baby Kid model niebiesko zielony ASIA. Ceratka jest super, nie przeciera się, dobrze się myje. Jest dwustopniowa regulacja siedziska i chyba 3 wysokości. Jednak zajmuje trochę miejsca mimo wszystko. A i ma zdejmowaną tackę z wierzchu i miejsce na kubek ale my z tego nie korzytsamy. Koniecznie zwróć uwagę na ten "bolec" blokujący wypadnięcie dziecka od dołu- powinien być solidny.

Synka karmiłam w nim do 10 miesiąca a potem dopiero teraz od 13 miesiąca jada z nami przy stole.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 17:25 przez Motylek23.

A ja dla swojego dziecka zakupiłam krzesełko do karmienia 3 w 1 firmy Gockowiak http://www.gockowiak.pl/Krzeseka_do_karmienia__NDU3.html#2__NDU3
Krzesełko jest bardzo fajne w użytkowaniu, można zdjąć pokrowiec i bez problemu go uprać. Jest też zdejmowana nakładka pod jedzenie, dzięki czemu można dokładnie umyć i przygotować blacik do jedzenia. Fajną rzeczą jest też to, że można te krzesełko zdemontować i może służyć jako oddzielne krzesełko i stoliczek do jedzenia lub też do malowania czy do zabawy :)

krzeselko do karmienia moon kinderkraft co sadzicei

Cytat
Chanelka93
krzeselko do karmienia moon kinderkraft co sadzicei
moze ktos ma akie krzeselko i wypowie sie na jego temat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-28 22:33 przez Chanelka93.

Ja mam peg perego http://www.ceneo.pl/17499798 wcześniej miałam moolino http://www.moolino.pl/p1300,krzeselko-do-karmienia-rt-2-plus.html ale połamały się rączki na których trzyma się tacka niezbyt fajne rozwiązanie, a w peg perego jest całkiem inne rozwiązanie mała nawet na nim siadała nawet nie drgnęło. Polecam peg perego.

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

My mamy takie: http://www.smykolandia.pl/p691,krzeselko-do-karmienia-milly-mally-active-new-tutti-frutti.html - stabilne, wygodne, wiele funkcji i co ważne całe można umyć wilgotną szmatką.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Przy wyborze krzesełka zwracałam uwagę na wielkość tacki i pasy bezpieczeństwa, żeby nie było zbyt masywne. Zdecydowałam się na krzesełko Baby Design Bambi Jestem bardzo zadowolona a na tacy mieszczą sie także zabawki:D

Treść posta została usunięta automatycznie

Najlepszym i chyba najtanszym jest zwykly antilop z ikea ! Służy długo, bo po odpieciu tacki można go przystawić do stołu :)

Zgadzam się z poprzedniczką. Też mamy krzesełko antilop. kosztowało niecałe 100 zł a sprawdza się świetnie. Bez problemu daje się wrzucić pod prysznic :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabawki interaktywne - super sprawa czy strata pieniędzy?