Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

30 minut temu

Biznes

34 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stoliczek LACK jest aktualnie za 29,90zł.
My polowaliśmy na promocję, bo mamy żabi skok do IKEA :-)
Udało się nam kupić stolik za 19,90zł, a foteliki za 29,90zł od sztuki.
W sumie wyszło nam niecałe 80zł za komplet.
Stolik chcieliśmy jak najtańszy, bo przy takich maluchach dewastacja murowana :-))))

kurcze musze sie kiedys w koncy wybrac do IKEA - mam 2 godz drogi samochodem ale chyba trzeba będzie po stoliczek bo i tak taniej wyjdzie niz na allegro :)

Witam, ja mam identyczne stoliczek i krzesełko jak Chrupek. Bardzo fajne, kolorowe. Stoliczek jest dość ciężki, ale za to są bardzo stabilne.

Cytat
Milena84
[embed_image 9aa35aa807a7239aeda0d6d1567702ea]

Nadia ma taki stolik i krzesełka.Dobre stabilne wyknonanie,jedyny minus to marny lakier,tzn jakiś cienki jakby Go nie było.Nadia juz porysowała
Komplet kredkami:(

Zdj pożyczone z all...

też mam taki, ale mój ma sporo lakieru
bardzo mi sie podobają z ikei ale drozsze były

Cytat
Monisia198614
witajcie chciałabym abyście doradziły mi jakie najlepiej kupić krzesełka i stolik dla dzieci do pokoju,ja myślałam że może z ikeii serie mamut,co o tym sądzicie???



Mnie bardzo odpowiada seria Mamut z Ikea...śliczna intensywna barwa, lekki w przenoszeniu a zarazem bardzo stabilny, łatwy w utrzymaniu czystości...POLECAM!!! Mój synek go uwielbia:)

ja mam krzesełko coś takiego jak chrupek pokazał na zdjęciu fajne całe z drewna kupione w ikea dałam za nie nie całe 50 zł a do tego kupiłam stolik też z ikea ale niby do kawy ale ma taką samą wysokość co z kompletu i taki sam kolor jak krzesełko a kosztowało bo jest w promocji 30 zł a z tego krzesełka kompetu stolik kosztował 150 zł i uważam że trochę za drogo dlatego kupiłam te tańsze

A gdzie mozna taki z kubusiem kupic?

Cytat
83Agatha
Cytat
Monisia198614
witajcie chciałabym abyście doradziły mi jakie najlepiej kupić krzesełka i stolik dla dzieci do pokoju,ja myślałam że może z ikeii serie mamut,co o tym sądzicie???



Mnie bardzo odpowiada seria Mamut z Ikea...śliczna intensywna barwa, lekki w przenoszeniu a zarazem bardzo stabilny, łatwy w utrzymaniu czystości...POLECAM!!! Mój synek go uwielbia:)

swietny kacik ma twoj maly:)

dzięki za podpowiedzi,może jeszcze ktoś się wypowie, właśnie a gdzie można ten z kubusiem kupić??? na allegro seria mamut droga opłaca się lepiej w ikea

mój synek ma stoli i krzesełko z ikei z serii mamut super jest :)w ikea taniej niż na allegro


zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

My też mamy mebelki z serii mammut z ikei - stolik i krzesełko.Kupiłam jakiś czas temu na allegro używane ale w bdb stanie i w sumie za fajną cenę 73 zł. Za przesyłkę nie płaciłam bo mąż odebrał osobiście. Polecam bo sprawdzają się rewelacyjnie !




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 14:36 przez nusia83.

A ja kupilam chyba w kwietniu w Ikeii stolik Lack za 14.99 ( czerwony) i do tego dokupilam dwa krzesła mamut.Mała jest bardzo zadowolona :)

my mamy taki komplecik - daliśmy 60 zł z 1,5 roku temu w ikei

[embed_image b3591113af7d953705afb446622b37b4]

My mamy stolik z Ikei Lack- żółty i dwa taborety mamuty - żółty i zielony. Polecam mebelki bardzo fajne za nieduże pieniądze

[embed_image 40cbf00981bd3eb89ddf056d9ce13d71]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Książeczki dla dwulatków