Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stoliczek LACK jest aktualnie za 29,90zł.
My polowaliśmy na promocję, bo mamy żabi skok do IKEA :-)
Udało się nam kupić stolik za 19,90zł, a foteliki za 29,90zł od sztuki.
W sumie wyszło nam niecałe 80zł za komplet.
Stolik chcieliśmy jak najtańszy, bo przy takich maluchach dewastacja murowana :-))))

kurcze musze sie kiedys w koncy wybrac do IKEA - mam 2 godz drogi samochodem ale chyba trzeba będzie po stoliczek bo i tak taniej wyjdzie niz na allegro :)

Witam, ja mam identyczne stoliczek i krzesełko jak Chrupek. Bardzo fajne, kolorowe. Stoliczek jest dość ciężki, ale za to są bardzo stabilne.

Cytat
Milena84
[embed_image 9aa35aa807a7239aeda0d6d1567702ea]

Nadia ma taki stolik i krzesełka.Dobre stabilne wyknonanie,jedyny minus to marny lakier,tzn jakiś cienki jakby Go nie było.Nadia juz porysowała
Komplet kredkami:(

Zdj pożyczone z all...

też mam taki, ale mój ma sporo lakieru
bardzo mi sie podobają z ikei ale drozsze były

Cytat
Monisia198614
witajcie chciałabym abyście doradziły mi jakie najlepiej kupić krzesełka i stolik dla dzieci do pokoju,ja myślałam że może z ikeii serie mamut,co o tym sądzicie???



Mnie bardzo odpowiada seria Mamut z Ikea...śliczna intensywna barwa, lekki w przenoszeniu a zarazem bardzo stabilny, łatwy w utrzymaniu czystości...POLECAM!!! Mój synek go uwielbia:)

ja mam krzesełko coś takiego jak chrupek pokazał na zdjęciu fajne całe z drewna kupione w ikea dałam za nie nie całe 50 zł a do tego kupiłam stolik też z ikea ale niby do kawy ale ma taką samą wysokość co z kompletu i taki sam kolor jak krzesełko a kosztowało bo jest w promocji 30 zł a z tego krzesełka kompetu stolik kosztował 150 zł i uważam że trochę za drogo dlatego kupiłam te tańsze

A gdzie mozna taki z kubusiem kupic?

Cytat
83Agatha
Cytat
Monisia198614
witajcie chciałabym abyście doradziły mi jakie najlepiej kupić krzesełka i stolik dla dzieci do pokoju,ja myślałam że może z ikeii serie mamut,co o tym sądzicie???



Mnie bardzo odpowiada seria Mamut z Ikea...śliczna intensywna barwa, lekki w przenoszeniu a zarazem bardzo stabilny, łatwy w utrzymaniu czystości...POLECAM!!! Mój synek go uwielbia:)

swietny kacik ma twoj maly:)

dzięki za podpowiedzi,może jeszcze ktoś się wypowie, właśnie a gdzie można ten z kubusiem kupić??? na allegro seria mamut droga opłaca się lepiej w ikea

mój synek ma stoli i krzesełko z ikei z serii mamut super jest :)w ikea taniej niż na allegro


zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

My też mamy mebelki z serii mammut z ikei - stolik i krzesełko.Kupiłam jakiś czas temu na allegro używane ale w bdb stanie i w sumie za fajną cenę 73 zł. Za przesyłkę nie płaciłam bo mąż odebrał osobiście. Polecam bo sprawdzają się rewelacyjnie !




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 14:36 przez nusia83.

A ja kupilam chyba w kwietniu w Ikeii stolik Lack za 14.99 ( czerwony) i do tego dokupilam dwa krzesła mamut.Mała jest bardzo zadowolona :)

my mamy taki komplecik - daliśmy 60 zł z 1,5 roku temu w ikei

[embed_image b3591113af7d953705afb446622b37b4]

My mamy stolik z Ikei Lack- żółty i dwa taborety mamuty - żółty i zielony. Polecam mebelki bardzo fajne za nieduże pieniądze

[embed_image 40cbf00981bd3eb89ddf056d9ce13d71]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Książeczki dla dwulatków