Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

[embed_image 9aa35aa807a7239aeda0d6d1567702ea]

Nadia ma taki stolik i krzesełka.Dobre stabilne wyknonanie,jedyny minus to marny lakier,tzn jakiś cienki jakby Go nie było.Nadia juz porysowała
Komplet kredkami:(

Zdj pożyczone z all...

My mamy mamuta czerownego i krzeselka 2 zielone,czerwone:)maly jest zadowolony,stolik swietny do utrzymania w czystosci,lekki ale stabilny.

my mamy mamuta - 2 zielone krzesełka i czerwony stoliczek.

Super się sprawdza, pod każdym względem.

my również mamy mamuta- różowe krzesełka i stoliczek
dla mnie rewalcja, kredki, farbki wszystko sie łatwo zmywa i faktycznie są leciutkie
moja Amelka z nimi tylko maszeruje od pokoju do pokoju
moim zdaniem są godne polecenia :)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Milena84
[embed_image 9aa35aa807a7239aeda0d6d1567702ea]

Nadia ma taki stolik i krzesełka.Dobre stabilne wyknonanie,jedyny minus to marny lakier,tzn jakiś cienki jakby Go nie było.Nadia juz porysowała
Komplet kredkami:(

Zdj pożyczone z all...

my tez mamy taki komplet tyko ze smerfami:))młody jest nim zachwycony:)krzesełko również lekkie i nosi je wszedzie za soba:)
Mamut tez fajny ale troche drogi jak dla mnie:(

wiktoreczek a ten kubus to tanszy od mamutow?bo ja wrecz myslalam ze dorzszy o wiele bo jest zupelenie z innej polki:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Ojj.. komplet z Kubusiem Puchatkiem cuuudo!!!

a ile ten z kubusiem??? ja chce kupic jakis stoliczek a pozbyc sie takiego do karmienia - szukam cczegos fajnego i w miare cenowo co by nie naruszylo jakos znaczaco portfela ;)

ten komplet z kubusiem 122zł z prszesyłką bo tez sie rozglądam za stolikiem z krzesełkami, a u nas w ikea cięzko dostac krzesełka z mamuta ,nie wiem dlaczego?! komplet z mamuta wyszedłby jakies 160 zł, ale w ikea,na allegro ceny są wyższe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:37 przez gato30.

Nooooooo z przesyłką Kubuś 122zł.Tylko,że jest On własnoręcznie malowany...Nadia też wszędzie zasuwa z krzesełkiem:))

Moje bliźniaki mają najtańszy stoliczek z IKEA z serii LACK w kolorze brzozowym.
Służy do jedzenia, rysowania, zabaw manualnych itp.

oraz dwa malutkie foteliki rattanowe z IKEA obłożone kolorowymi poduchami:

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
elwira151
wiktoreczek a ten kubus to tanszy od mamutow?bo ja wrecz myslalam ze dorzszy o wiele bo jest zupelenie z innej polki:)

wiesz co ja kupiłam młodemu ten stolik i krzesełka na Jarmarku Dominikańskim(Gdansk) latem i za krzesełko dałam 25zł,a stolik 45zł...wiec nie tak drogo wyszło...

Cytat
WazBoa
Moje bliźniaki mają najtańszy stoliczek z IKEA z serii LACK w kolorze brzozowym.
Służy do jedzenia, rysowania, zabaw manualnych itp.

oraz dwa malutkie foteliki rattanowe z IKEA obłożone kolorowymi poduchami:

ta opcja chyba najbardziej mi sie podoba - mozesz podac ceny z ikei szacunkowow? mam do niej daleko ale moze podjedziemy bo taki komplecik :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:56 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
arvona
ta opcja chyba najbardziej mi sie podoba - mozesz podac ceny z ikei szacunkowow? mam do niej daleko ale moze podjedziemy bo taki komplecik :)


ja wiem ile to kosztuje foteliki po 69,99zł a stolik jest teraz w promocji i kosztuje 30zł:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:56 przez moderator.

ja trafilam na taki stolik w ikei na promocji za 19.99:)i to kolorowy:)czerwony:)
kupowalam dla kolezanki na parapetowe:)

Cytat
wiktoreczek7
Cytat
elwira151
wiktoreczek a ten kubus to tanszy od mamutow?bo ja wrecz myslalam ze dorzszy o wiele bo jest zupelenie z innej polki:)

wiesz co ja kupiłam młodemu ten stolik i krzesełka na Jarmarku Dominikańskim(Gdansk) latem i za krzesełko dałam 25zł,a stolik 45zł...wiec nie tak drogo wyszło...

no to super:)ja myslam ze to reczna robota tpo napewno drozej sie ceni o wiele jestem milo zaskoczona cena:)
tyle u nas to kubus juz wymiekl teraz tylko carsy hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:58 przez elwira151.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Książeczki dla dwulatków