Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

[embed_image 9aa35aa807a7239aeda0d6d1567702ea]

Nadia ma taki stolik i krzesełka.Dobre stabilne wyknonanie,jedyny minus to marny lakier,tzn jakiś cienki jakby Go nie było.Nadia juz porysowała
Komplet kredkami:(

Zdj pożyczone z all...

My mamy mamuta czerownego i krzeselka 2 zielone,czerwone:)maly jest zadowolony,stolik swietny do utrzymania w czystosci,lekki ale stabilny.

my mamy mamuta - 2 zielone krzesełka i czerwony stoliczek.

Super się sprawdza, pod każdym względem.

my również mamy mamuta- różowe krzesełka i stoliczek
dla mnie rewalcja, kredki, farbki wszystko sie łatwo zmywa i faktycznie są leciutkie
moja Amelka z nimi tylko maszeruje od pokoju do pokoju
moim zdaniem są godne polecenia :)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Milena84
[embed_image 9aa35aa807a7239aeda0d6d1567702ea]

Nadia ma taki stolik i krzesełka.Dobre stabilne wyknonanie,jedyny minus to marny lakier,tzn jakiś cienki jakby Go nie było.Nadia juz porysowała
Komplet kredkami:(

Zdj pożyczone z all...

my tez mamy taki komplet tyko ze smerfami:))młody jest nim zachwycony:)krzesełko również lekkie i nosi je wszedzie za soba:)
Mamut tez fajny ale troche drogi jak dla mnie:(

wiktoreczek a ten kubus to tanszy od mamutow?bo ja wrecz myslalam ze dorzszy o wiele bo jest zupelenie z innej polki:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Ojj.. komplet z Kubusiem Puchatkiem cuuudo!!!

a ile ten z kubusiem??? ja chce kupic jakis stoliczek a pozbyc sie takiego do karmienia - szukam cczegos fajnego i w miare cenowo co by nie naruszylo jakos znaczaco portfela ;)

ten komplet z kubusiem 122zł z prszesyłką bo tez sie rozglądam za stolikiem z krzesełkami, a u nas w ikea cięzko dostac krzesełka z mamuta ,nie wiem dlaczego?! komplet z mamuta wyszedłby jakies 160 zł, ale w ikea,na allegro ceny są wyższe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:37 przez gato30.

Nooooooo z przesyłką Kubuś 122zł.Tylko,że jest On własnoręcznie malowany...Nadia też wszędzie zasuwa z krzesełkiem:))

Moje bliźniaki mają najtańszy stoliczek z IKEA z serii LACK w kolorze brzozowym.
Służy do jedzenia, rysowania, zabaw manualnych itp.

oraz dwa malutkie foteliki rattanowe z IKEA obłożone kolorowymi poduchami:

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
elwira151
wiktoreczek a ten kubus to tanszy od mamutow?bo ja wrecz myslalam ze dorzszy o wiele bo jest zupelenie z innej polki:)

wiesz co ja kupiłam młodemu ten stolik i krzesełka na Jarmarku Dominikańskim(Gdansk) latem i za krzesełko dałam 25zł,a stolik 45zł...wiec nie tak drogo wyszło...

Cytat
WazBoa
Moje bliźniaki mają najtańszy stoliczek z IKEA z serii LACK w kolorze brzozowym.
Służy do jedzenia, rysowania, zabaw manualnych itp.

oraz dwa malutkie foteliki rattanowe z IKEA obłożone kolorowymi poduchami:

ta opcja chyba najbardziej mi sie podoba - mozesz podac ceny z ikei szacunkowow? mam do niej daleko ale moze podjedziemy bo taki komplecik :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:56 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
arvona
ta opcja chyba najbardziej mi sie podoba - mozesz podac ceny z ikei szacunkowow? mam do niej daleko ale moze podjedziemy bo taki komplecik :)


ja wiem ile to kosztuje foteliki po 69,99zł a stolik jest teraz w promocji i kosztuje 30zł:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:56 przez moderator.

ja trafilam na taki stolik w ikei na promocji za 19.99:)i to kolorowy:)czerwony:)
kupowalam dla kolezanki na parapetowe:)

Cytat
wiktoreczek7
Cytat
elwira151
wiktoreczek a ten kubus to tanszy od mamutow?bo ja wrecz myslalam ze dorzszy o wiele bo jest zupelenie z innej polki:)

wiesz co ja kupiłam młodemu ten stolik i krzesełka na Jarmarku Dominikańskim(Gdansk) latem i za krzesełko dałam 25zł,a stolik 45zł...wiec nie tak drogo wyszło...

no to super:)ja myslam ze to reczna robota tpo napewno drozej sie ceni o wiele jestem milo zaskoczona cena:)
tyle u nas to kubus juz wymiekl teraz tylko carsy hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 14:58 przez elwira151.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Książeczki dla dwulatków