Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

36 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
natala0501
ja mam drewniane krzeselko kupione za 130zl jest bardzo praktyczne bo pozniej jak dziecko bedzie strasze robi sie z niego stoliczek i krzeselko super polecam

ja tez mam cos takiego, zwykłe i drewniane, bez udziwnień, kupilismy je za 100zł

Cytat
szendercia
Cytat
Gosia18luty
ja mam CESAR ARTI



- 3-położenia odsuwanego i zdejmowanego blatu
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- bardzo lekkie
- łatwe w montażu
- bezpieczne
- komfortowe
- tapicerka bawełna
- dla dzieci od 6 m-ca do 4 lat
- kartonowe opakowanie
- doskonałe na prezent
-rozkładane na stolik i krzesełko
-zdejmowana tacka
-pasy pięciopunktowe

Wydaje się super, a możesz wkleić zdjęcie i napisać cenę!

[embed_image cc5f25f62c1fa993af50cc32727838c1]




proszę, jest w tym też zdejmowana tapicerka, regulacja pochylenia, rozkładany na krzesełko i stolik i dodatkowo rozkładany taki blacik na klocki, jak naciśniesz na fotkę to się powiększy a cena ok 250 z przesyłką ale możesz kupić używane, ja tak właśnie zrobiłam kupiłam za 140zł a wygląda jak nowe

Cytat
MrsK84
My mamy takie, synek dostal w prezencie od dziadka,ale my osobiscie bysmy kupili takie do 250 zl,bo sa w tej cenie juz ekstra krzeselka, ale coz jedyny wnuk to rozpieszczaja;p jednak uwazam ze najwazniejsze zeby bylo funkcjonalne-skladane koniecznie ,latwe w czyszczeniu,mialo sciagany stoliczek i mialo ATEST!


drugi raz ATEST , co to jest powiedz mi ?

ja mam podobne krzesełko do joanna_1807 tylko ma stoliczek którego i tak jeszcze nie używam i tyle wystarcza ,nie zapinam mojej małej w pasy jeszcze (8 miesiecy) bo wtedy nie jje tylko jest nimi zainteresowana ale siedzi w krzesełku tylko przy mnie więc nic jej się nie stanie :) ale zajmuje więcej miejsca niż drewniane czy takie "prostokątne" bo ma "nogi" szeroko rozstawione, kosztowało do 200 zł (prezent na chrzciny)

Cytat
joanna_1807
[embed_image 60c2b5b2ea1530492e4d852757e9c0bc]
Ja mam takie samo..jestem bardzo zadowolona z niego :)

Ja również jestem na kupie i chyba kupię to Z FISHERA niestety nie mogę wkleić zdjęcia. Na szafie robi sie to zupełnie prościej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-23 07:45 przez niunia896.

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
gato30
to Twoje jest o tyle dobre ze mozna je wszędzie wcisnąć-super jak jest mało miejsca w domu...
my mamy taki mebel 2w1...

[/quo

my mamy dokładnie takie samo jest rewelacyjne liwia używa go od 3 ms bo jest przeznaczony też dla niemowląt a dodatkowo jak maluszek będzie już sam jadł i chodził to można z niego zrobić krzesełko + stoliczek;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ja mam to

ale synkowi się już dawno znudziło i stoi bezużytecznie może wreszcie znajdę czas by zrobić fotki i wystawić a dziś kupiłam mu taki stolik + 2 krzesełka, będzie miał miejsce do zabawy i do jedzenia
[embed_image 19d0184371a1438b7f9a2eb63e92da87]

Dziewczyny jeżeli macie mało miejsca polecam krzesełka zapinane na krześle, ja kupiłam takie i jestem bardzo zadowolona ma dopinaną tackę więc możesz siedzieć na przeciwko dziecka i karmić go po ściągnięciu może jeść przy stole z dorosłymi, regulowana wysokość, no i niska cena przemawiają za takim krzesełkiem, malutko miejsca zajmuje, szybko możesz odpiąć (przypinane paskami) krzesełko może podróżować z tobą zajmuje bardzo mało miejsca, jak zrobię fotkę to wkleję :)

Ja właśnie też mam takie krzesełko i to był rewelacyjny pomysł, mieszkanko nie za duże, kuchnia za mała żeby postawić osobne krzesełko do karmienia. To jest rewelacyjne rozwiązanie, na zdjęciu Emi ma 10 mies (sierpień 09) i jesteśmy na kempingu, teraz już siedzi tylko przy stole bez tacki, no i ekstra rozwiązanie w restauracjach bo zazwyczaj w porze obiadowej wszystkie krzesełka zajęte (a przeważnie mają ich aż 2 albo 1). Zawsze je zabieram ze sobą, wrzucę do auta i problemu nie ma, a ona ma komfort że siedzi na swoim miejscu przy obiadku. Polecam!!


ja zakupiłam najprostsze kszesełko w IKEA (komplet ok.80zł), bo mam bardzo mało miejsca w mieszkaniu a ono jest dosyć zgrabne, córcia ma w nim tylko jeść, więc tyle jej wystarczy, wole potem dołożyć do fajnego stolika z krzesełkiem do pokoiku:)
moja córcia jest zgrabniutka więc jest dla niej OK, ale pulchniejszy dzieciaczek może mieć z czasem trochę ciasno;(

znalazłam fotkę mojego więc dodaję, kosztował coś koło 100zł. Wczesniej miałam normalne ale musiałam oddać ponieważ było pożyczone potem zdecydowaliśmy się na takie jestem zadowolona bo podróżuje z nami na grile, do rodziny , do znajomnych :) i co ważne ma regulowaną wysokość więc mogę dostosować do różnych stołów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-16 18:06 przez Anika110.

Polecam INGLESINA zuma... swietne, proste w obsludze, designerskie, bardzo je lubimy i mysle posluzy na bardzo dlugo naszym blizniakom...

witajcie chciałabym abyście doradziły mi jakie najlepiej kupić krzesełka i stolik dla dzieci do pokoju,ja myślałam że może z ikeii serie mamut,co o tym sądzicie???

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

też o tym myślę ...chętnie poczytam :))))

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

my mamy taki stolik + 2 krzesełka akurat jakiś czas temu była promocja na tą serię
zdjęcie zapożyczone z netu
[embed_image e51ad2f1dadf8e3449fa0e41895a3637]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Książki dla dzieci, które wstrząsnęły rodzicami