Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!
W zwiazku z tym, że prezent w postaci jeździka dla 9cio miesięczniaka chyba nie jest najlepszym pomysłem, wymyśliłam, żeby dostał krzesełko do karmienia...

No właśnie i tu mam problem bo jest ich tyle, że naprawdę ciężko wybrać... drewniane czy plastikowe? składane czy nie?

Z tych co oglądałam to rewelacyjne wydało mi się to:
[embed_image 5ba2c7295f4aa0802d51d287cb02ae7e][embed_image 42402956b2e97e7200c83fe362be73f6][embed_image d313591ba2d1d517fd49d976772f72ef][embed_image e791b0c959a3d2355037f680e52d923e][embed_image 2d6e1e26bde0ad9ab006598aefc104e0]

bo nie zajmuje dużo miejsca, można je złożyć i przenieść a cena chyba nie najgorsza 153zł z przesyłką...

A czy wy macie jakieś które Wam się sprawdziły najlepiej?

Piszcie nazwy i ceny a najlepiej wklejajcie zdjęcia bo święta tuż tuż a ja nie wiem co wybrać... :-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-10 09:56 przez moderator.

Ja posiadam krzeselko firmy 4baby. Jest plastikowe, ma regulowane siedzenie, wysokosc siedzenia i rozstawienie nug. Do tego jest stoliczek. latwo sie czysci bo jest pokryty ceratka. Niestety nie znam ceny bo to prezent, ale w 100% trafiony.

My mamy takie, synek dostal w prezencie od dziadka,ale my osobiscie bysmy kupili takie do 250 zl,bo sa w tej cenie juz ekstra krzeselka, ale coz jedyny wnuk to rozpieszczaja;p jednak uwazam ze najwazniejsze zeby bylo funkcjonalne-skladane koniecznie ,latwe w czyszczeniu,mialo sciagany stoliczek i mialo ATEST!




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-22 10:04 przez moderator.

[embed_image e62763b251eafa50212d3c5da0903322]

No faktycznie fajne to chicco tylko dla mnie cena 455zł troszkę zaporowa, raczej szukam takich do 200zł :-)

to Twoje jest o tyle dobre ze mozna je wszędzie wcisnąć-super jak jest mało miejsca w domu...
my mamy taki mebel 2w1...




Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-22 10:07 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam drewniane krzeselko kupione za 130zl jest bardzo praktyczne bo pozniej jak dziecko bedzie strasze robi sie z niego stoliczek i krzeselko super polecam

Cytat
natala0501
ja mam drewniane krzeselko kupione za 130zl jest bardzo praktyczne bo pozniej jak dziecko bedzie strasze robi sie z niego stoliczek i krzeselko super polecam

No mi się one też podobają tylko że my mamy jeden pokój i tak już est mało miejsca a takie drewniane to chyba sporo miejsca zajmuje?

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

nie drewniane nie zajmuje duzo miejsca,stawia sie je pionowo ten stoliczek i na to krzeselko i jest wysoko super sie karmi i miesca duzo nie zajmuje. z czystym sumieniem moge ci polecic je jest praktyczne i dobrze wykonane

ja mam CESAR ARTI



- 3-położenia odsuwanego i zdejmowanego blatu
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- bardzo lekkie
- łatwe w montażu
- bezpieczne
- komfortowe
- tapicerka bawełna
- dla dzieci od 6 m-ca do 4 lat
- kartonowe opakowanie
- doskonałe na prezent
-rozkładane na stolik i krzesełko
-zdejmowana tacka
-pasy pięciopunktowe

Cytat
Gosia18luty
ja mam CESAR ARTI



- 3-położenia odsuwanego i zdejmowanego blatu
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- bardzo lekkie
- łatwe w montażu
- bezpieczne
- komfortowe
- tapicerka bawełna
- dla dzieci od 6 m-ca do 4 lat
- kartonowe opakowanie
- doskonałe na prezent
-rozkładane na stolik i krzesełko
-zdejmowana tacka
-pasy pięciopunktowe
no to ja mam podobne, tylko z innej firmy -babypoint( do tego zdejmowana tapicerka do prania,regulacja oparcia i taka wkładka miedzy nogami do demontazu jak dziecko jest większe..),cena 220-250 zł,ale na allegro nie znalazłam mojego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-21 17:34 przez gato30.

Cytat
Gosia18luty
ja mam CESAR ARTI



- 3-położenia odsuwanego i zdejmowanego blatu
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- bardzo lekkie
- łatwe w montażu
- bezpieczne
- komfortowe
- tapicerka bawełna
- dla dzieci od 6 m-ca do 4 lat
- kartonowe opakowanie
- doskonałe na prezent
-rozkładane na stolik i krzesełko
-zdejmowana tacka
-pasy pięciopunktowe

Wydaje się super, a możesz wkleić zdjęcie i napisać cenę!

na allegro jest dużo fajnych krzesełek np



jak dziecko będzie starsze tow sam raz się przyda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-22 10:10 przez moderator.

ja kupilam wczoraj sliczne drewniane krzeselko w Smyku :)

[embed_image 60c2b5b2ea1530492e4d852757e9c0bc]

ja mam podobne moge ci go poradzić dziecko nie ma przynajmniej tacki pod sama szyją

natomiast odradzam ci te z brevi bo właśnie tacka jest strasznie wysoko i dziecko ma je pod samą szyją jest bardzo głębokie mam oba te piersze w domu a te drugie u rodziców



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-22 10:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Książki dla dzieci, które wstrząsnęły rodzicami