Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja mama postanowiła mojemu synkowi zprezentować na święta jeździk a że ma on dopiero 9miesięcy znalazłam takie 4w1 co nadają się już dla małego dziecka.
No ale zastanawiam się bo znalazłam takie polskie, które są najtańsze i mają fajne kolory, ale marki nie znam. Kosztują ok120zł z przesyłką. Czy któraś z Was miała lub może ma taki jeździk?


W miarę za rozsądną cenę znalazłam też chicco (ok.180zł z przesyłką)
[embed_image cb9708a095816dc55324ef2672fa75b8]


Nie chodzi mi o to że musi być to markowe tylko chodzi mi o jakość wykonania, jakość tych plastików, żeby starczył na długo i nie popękał, bo wiem, że jak moja siostra była mała to taki miała i bawiła się nim przez kilka lat!

Poradźcie...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-10 10:18 przez moderator.

No różnica jest w cenie ale jak to prezent to czemu nie zaszaleć? :D
Wiesz ja bardziej patrzę na funkcjonalność zobacz co ma Chicco a co ma polski produkt naprawdę wiele razy się spotkałam,że płacimy za firmę a zabawy w tym czymś mało :/
Po mojemu lepiej wygląda ten polski

Moja siostrzenica ma taki polski ale bez rączki do prowadzania ,też dostała na święta w tamtym roku i nie połamał się ani nic,ale na pewno zależy od firmy.Takich konkretnie nie mieliśmy więc nie wiadomo ,ale wydaje mi się że jak dziecko się dobrze postara to i chicco da radę połamać.
Tak jak za małego mój mąż,łamał wszystkie zabawki to w końcu dali mu jakiś samochodzik ale metalowy i że nie mógł młotkiem ani niczym rozwalić to wrzucił do pieca czy jak tam się to nazywa w kużni pradziadka :)

Funkcje mają podobne, ten Polski ma nawet więcej bo oprócz możliwości bujania, pchania przez rodzica i przycisków na kierownicy (te funkcje mają oba) jeszcze ma możliwość podłączenia mp3 :-) nie wiem czy to dziecku potrzebne, ale za to rodzic może sobie na spacerze posłuchac swojej ulubionej muzyki :-) No ja właśnie wiem, że nazwa czy marka czasem kosztują najbardziej dlatego mi nie o to chodzi, tylko czy jakość tych plastików będzie tak samo dobra bo jednak chicco to jest znana i myślę że do jakości nie mozna miec zastrzeżeń, ale te Polskie wyglądają też porządnie, ale wiadomo że na zdjęciu nie widać wszystkiego...

NAJWAZNIEJSZE ZEBY MIALO ATEST!!!!!!!!!!!

My mamy identyczny ten polski, to tak: panel ten grający odrazu poszedł won, bo dźwięki są paskudne, piskliwe i głośne, takie podnóżki dla dziecka też się nie sprawdziły, bo się kiwały jakoś tak, bujać się mój synek w tym nie chciał, to było za nudne, dopiero teraz jak już ma półtora roku i odczepiłam te ochraniacze po boku, płozy, podnóżki to uwielbia nim jeździć, narazie bez problemu, nic nie popękało mimo że już kilka razy w ścianę udeżył, na dworzu nie jeździł, to nie wiem jak na dworzu się sprawdza. Ogólnie jest spoko, ale te wszystkie dodatkowe funkcje się u nas nie sprawdziły, ta rączka to też jakaś taka nie praktyczna, bo dziecko kręci kierownicą i samochodzik nie jedzie tam gdzie rodzic chce (lepsze są te rowerki z rączką, rodzic może kierować)

Cytat
BARA1985
My mamy identyczny ten polski, to tak: panel ten grający odrazu poszedł won, bo dźwięki są paskudne, piskliwe i głośne, takie podnóżki dla dziecka też się nie sprawdziły, bo się kiwały jakoś tak, bujać się mój synek w tym nie chciał, to było za nudne, dopiero teraz jak już ma półtora roku i odczepiłam te ochraniacze po boku, płozy, podnóżki to uwielbia nim jeździć, narazie bez problemu, nic nie popękało mimo że już kilka razy w ścianę udeżył, na dworzu nie jeździł, to nie wiem jak na dworzu się sprawdza. Ogólnie jest spoko, ale te wszystkie dodatkowe funkcje się u nas nie sprawdziły, ta rączka to też jakaś taka nie praktyczna, bo dziecko kręci kierownicą i samochodzik nie jedzie tam gdzie rodzic chce (lepsze są te rowerki z rączką, rodzic może kierować)

Dzięki to teraz juz przynajmniej znam jakąś konkretną opinię od osoby, która to ma :-)

Z tego wynika, że jednak warto zastanowić się nad tym z chicco bo on ten panel na kierownicy ma fajny tak mi się wydaję :-)

Wiadomo, że dziecku może się i tak nie spodobać to bujanie, ale może ten chicco jest troszkę porządniejszy?? A nie ma żadna z mam tego chicco?

Wiesz co Jula ma taki jeździk za 30 zł autentycznie :D nie pamiętam gdzie ja go dorwałam ale mimo,że ma 4 lata nadal jest na nią dobry choć trudniej się jeździ bo ma długi nogi :) i cały jest

Cytat
MrsK84
NAJWAZNIEJSZE ZEBY MIALO ATEST!!!!!!!!!!!


a wiesz co to jest atest?całe nic ,mogę ci wystawić atest jak na coś chcesz

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam taki Chicco!!!!synek dostał na urodzinki pierwsze od chrzestnej:))))i powiem Ci tak,że najpierw złamały sie jakies małe elementy które trzymały te podstawki gdzie dziecko nóżki kładzie,wiec juz był problem,ten drążek który trzymas jak prowadzisz wcale nie jest tak długi(albo ja jestem za wysoka) i kregosłup troche siada!!!panel z muzyczkami i źwiekami wysiadł bardzo szybko,i teraz wogóle nie działa,jedyne to tylko to że synek ma teraz dwa latka,i jeździ min wszedzie po całym domu,nawet do łazienki przyjeżdża na kąpiel:)))i dopiero teraz ma z niego super frajde:))aha i jak dziecko nie umie kierowac to ta rączka na nic sie nie zdaje bo autko jedzie gdzie chce:((((jak dla mnie produkt nie wart swojej ceny:((((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-20 14:29 przez wiktoreczek7.

Wiecie nie ma to jak polskie teraz już dobrze robią pewne rzeczy nie wszystkie ale większość :)

****************************************************************************************
Ale ten jest fajny cooooooooo? :)

Ale nie pytajcie ile kosztuje bo bardzo dużo :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-20 14:43 przez Marakesz.

Marakesz ten co wstawiłaś to chyba ze 300-400zł kosztuje jak pamiętam ... to mega za duuużo...

Ale teraz to już nie wiem, który wybrać, bo na razie to same negatywne opinie.

Nikt nie jest zadowolony z zakupu takich jeździków choćby w 90%? :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-20 17:16 przez szendercia.

Cytat
szendercia
Marakesz ten co wstawiłaś to chyba ze 300-400zł kosztuje jak pamiętam ... to mega za duuużo...

Ale teraz to już nie wiem, który wybrać, bo na razie to same negatywne opinie.

Nikt nie jest zadowolony z zakupu takich jeździków choćby w 90%? :-)


haha noooooooo 360zł :P ale fajny tylko szkoda,że taki drogi :/

Taki prezent to mogła kupić ta słynna Babcia dla wnuczki :D w końcu ich stać to byłby trafiony prezent na Gwiazdkę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-20 17:42 przez Marakesz.

Gdyby mój synek był starszy to bym mu coś takiego wybrała :-D a najlepsze że to kosztuje też 180zł z przesyłką jak ten jeździk chicco...
A mi osobiście bardziej się podoba :-D


zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Ja osobiście bym nie kupiła tego co pokazuje Marakesz ze względu że nie podoba mi się wykonanie zabawek przez firmę Smoby, poprostu już się kilka razy na niej zawiodłam. Moja mała miała rowerek bo moim zdaniem lepiej się go prowadzi , a taki jeździk kupiłam jej niedawno bo dopiero teraz zainteresowała się samodzielną jazdą na nim (16mc).
Jeździk mam Polski i dodatkowo ma klocki, które tez małej bardzo podpasowały, kosztował niecałe 100 z przesyłką. Kupując zwróciłam uwagę jakie obciążenie może mieć, bo często okazywało się że te drogie miały wagę do 15 czy 18 kg, a mała waży 13 więc mogło by się okazać ze zaraz połamie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KRZESEŁKA DO KARMIENIA-JAKIE POLECACIE?-Zbiorczy