Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy "dorosłe" łóżko?

19 mar 2011 - 12:52:59

A ja proponuje drewniane lozko z barierka zeby dziecko nie spadlo .Na allegro mozna takie kupic z materacem juz od 400zl
Moja ma 22m spi jeszcze w lozeczku ale na 2 latka ma dostac pieniazki wiec zamiezamy kupic jej wlasnie takie lozko

Kiedy "dorosłe" łóżko?

19 mar 2011 - 12:53:16

ja mam łóżeczko kupione na all, disney, żółto niebieskie z barierkami, kupione jak mały miał 18 miesięcy, jest śliczne, ale teraz kupiłabym inne - tzn, napewno NIE plastikowe, i takie które rośnie razem z dzieckiem, mimo że droższe, to na to samo wychodzi bo ja lada moment będę musiała zmienić je na większe i dłuższe :)
co do spadania, mały spadł mi z niego raz, mimo że są barierki, pewnie myślał, z przyzwyczajenia że może się wspinać po barierkach, a tu nagle buuum ;)

Kiedy "dorosłe" łóżko?

19 mar 2011 - 13:40:36

Ja piszac lozko mam na mysle normalne dlugie lzoko 2m nie takie male np na 164/160,Takie sie nie opyla jak dla mnie .

Kiedy "dorosłe" łóżko?

05 cze 2013 - 12:15:04

moj synek choc byl wiercipieta to juz od pol roku spi w swoim lozku. w czerwcu skonczy 2 latka wczesniej spal w kojcu ale zaczal samodzielnie z niego wychodzic co bylo niebezpieczne bo mogl spasc. zdecydowalam sie na lozko motor a allegro sprawdzilo sie super



niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Kiedy "dorosłe" łóżko?

01 lip 2013 - 07:50:20

o my to jeszcze dłuuugo nie będziemy zmieniac dziecięcego pokoju w "dorślakowy"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy warto kupic tę kuchnię