Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 19:34:16

nie trzeba musztry zeby dziecko posprzatało po zabawie w pokoju, sprzątanie też moze być zabawą

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 19:35:13

Cytat
incognito82
dziecko ma być dzieckiem i takie jego prawo że zabawki ma ! a to i jak sa poukąldane to sprawa rodzica i dzieci chcesz to uśmiercaj siebie i dziecko za zycia serwując szarości i mdłości ... porządek i czystość to każdego indywidualna rzecz każdy coś z domu rodzinnego wynosi
chcesz musztruj dzieciaka ja tam dzieciństwa małej nie zabieram sama sobie sprzata czasem woła o pomoc i z syfu nie zgineła ŻYJE i to jak z wiecznym uśmiechem i wiecznym szaleństwem :D
No tak bo moje dziecko umarło za zycia nabawiajac sie wczesniej depresji i nie zaznajac radosci i usmiechu ... obled.
Cytat
CHRUPEK
nie trzeba musztry zeby dziecko posprzatało po zabawie w pokoju, sprzątanie też moze być zabawą
Zwłaszcza sprzatanie na wyscigi z mamą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 19:37 przez Antalisa.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 19:39:13

ale o czym tu rozmawiamy o higienie osobistej ???????? każdy ma taka jaką ma brudasa nie zmienisz w czyściocha i na odwrót :D ja mówię że pokój dziecka ma byc pokojem dziecka i tyle ! i nie ukrywajmy to jak te pokoje wyglądają w dużej mierze zależy od funduszy i możliwości metrażowych mieszkania bo jeśli rodzina mieszka w 25 metrach to nie wciśnie tam bóg wie czego tak samo cudów za wszy nie kupisz ...

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 20:03:00

Cytat
CHRUPEK
nie trzeba musztry zeby dziecko posprzatało po zabawie w pokoju, sprzątanie też moze być zabawą

faktycznie czasem trzeba pokombinować by przekonać do sprzątania:P Ja ogólnie nie narzekam, bo Szymciu sprząta, bo zawsze proszę, żeby mi pomógł i to działa, choć nie powiem, że są dni, jak się uprze i nic na siłę się nie zrobi:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 20:04 przez aaggaa89.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 20:05:06

to chyba jak wszędzie :)

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

12 mar 2012 - 15:31:45

cd



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 16:30 przez justyna558.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

12 mar 2012 - 17:23:50

Hej,u nas malo miejsca co nie powstrzymuje mnie od wykorzystwania przestrzeni,na miejscu stolika bedzie komoda:)


Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

12 mar 2012 - 19:20:08

i jeszcze zdjęcie z drugiej strony





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 19:32 przez taria21.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

12 mar 2012 - 21:06:18

a my mamy pokój samochodowy, z ukochanej bajki synka :)łóżko zrobiłam sama na zamówienie u stolarza z mojego projektu, z drewna a nie z płyty, dlatego jest nie do zdarcia :) staramy sie zeby był porządek, zabawki są posegregowane i po zabawie odkładane do odpowiednich pojemników, ale czasem oczywiście (jak sie zejdą koledzy) zdarza się taki sajgon, że łopatą trzeba zabawki sprzątać :) pokój ma już dwa lata, teraz syn szykuje sie do zerówki i na jesień będziemy wymieniać wystrój na "piłkarski" :) ściany będą jasno zielone na dole i jasno błękitne na górze, dywan w kształcie boiska , na ścianie fototapeta z bramkarzem łapiącym piłkę i łóżko piętrowe typu antresola, takie co to ma na górze spanie, a pod spodem można schować skrzynie z zabawkami :)pościel w piłki już mamy, czeka na swoją kolej :)



Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

05 mar 2012 - 13:32:53

a więc tak zacznę od tego że nie wiem czy taki wątek już był przejrzałam tak powierzchownie forum i nie znalazłam.
chodzi mi o to że w czerwcu przychodzi na świat mój synek i wraz z narzeczonym remontujemu mieszkanie i szukamy inspiracji. chcemy urządzić małemu ładny pokoik ale nie bardzo wiemy jak się za to zabrać ;)
to nasze pierwsze dziecko więc pewnie dlatego.
więc dziewczyny jak byście mogły powklejajcie tu zdjęcia pokojów swoich chłopców(od 0-2 lat)
byłabym bardzo wdzięczna :)



pozdrawiam.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

05 mar 2012 - 13:48:55

był podobny wątek o pokojach dzieci,może w nim cos cię zainspiruje
http://szafiarenka.pl/81/3384148/pokazcie-pokoiki-swoich-dzieci.html

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

05 mar 2012 - 14:08:28

mały szaleje za ta fototapeta, warto bylo kleic pol nocy zeby zobaczyc radosc dziecka





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 14:14 przez bleki82.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

05 mar 2012 - 14:27:29

A skąd jesteś? mogę namalować coś fajnego na ścianie:) Trójmiasto
Ostatnio namalowałam dziecku coś takiego :)



Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

31 mar 2012 - 12:25:20

...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-01 18:02 przez m_1982.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

31 mar 2012 - 15:36:20

witam ja pokaze kacik naszej julci.Mamy 3 pokoje ale sa starsze corki i one maja swoje pokoje julia ma z nami albo my z julia .w naszym pokoju mozna napisac jest pokoik juli.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&N lalka opinie