Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

25 sie 2009 - 23:59:11

Cytat
Narcyza_Frey
Cytat
e_vie
Mój trzyletni Synek nie lubi za bardzo jak mu się czyta ale same książeczki oglądać,interpretować,opowiadać po swojemu to jak najbardziej:-)

No dokładnie... mój dwuletni brat tak samo :) Ważne, żeby w książce było dużo obrazków - pojazdów, zwierząt i fajnie, jak wydaje odgłosy, co mi osobiście mniej się podoba ;)

Podpisuje sie pod obie wypowiedzi:-)
Staralam sie wiele, oj wiele razy czytac mu rozne ksiazeczki ale za kazdym razem mi zabiera i mowi: ja, ja i koniec mojego czytania:-)

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

26 sie 2009 - 10:03:01

u mnie tak samo. ja czytam malej a potem ona zabiera ksiazke i czyta mnie.
Uwielbia przegladac ksiazki i je sobie "czytać"

jej ulubienie bohaterzy to :
świnka peppa
cliford
słoń benjamin
truskawkowe ciastko

ale staram sie jej czytac rózne ksiazki. mamy za sobą już całą serie marry poppins, a teraz konczymy baśnie andersena- te oryginalne a nie disneyowskie, czytałysmy też oryginalnego kubusia puchatka.

Był okres ze mala lubiła sluchać tylko wierszyków wiec mamy pokażna biblioteczkę poezji dla dzieci:
konopnicka, szelburg zarębina, brzechwa itd

a jeśli chodzi o tv to u nas tylko mini mini.

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

04 wrz 2009 - 18:19:25

mam bajki do sprzedania: Teletubisie,Kubus puchatek,Cliford,noddy,krecik

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

04 wrz 2009 - 23:28:41

moje dzieci lubia hello kitty ogladac i wszystko co z nim zwiazane tez ogladaja bob esponja ,i reksio itp moja corcia lubi jak sie jej czyta ma 4latka a synek ktory ma 1,5 roku nie zabardzo lubi jak mu opowiadam i gotujemy razem .

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

05 wrz 2009 - 02:22:08

Mój synek ma już ponad 5 latek, a nadal uwielbia, kiedy ja lub mój mąż czytamy mu bajki na dobranoc :)
Sama jestem za tym, by czytać jak najwięcej. Dzięki temu dziecko kształtuje swoją wyobraźnię.

Jeśli chodzi o bajki w telewizji, to tylko i wyłącznie - bez przemocy, a jeszcze lepiej, jeśli są przy okazji edukacyjne.
Zresztą on nie lubi bajek, gdzie się leją, lub "dziwnie" wyglądają :)
Na chwilę obecną mój synek uwielbia oglądać takie bajki:
"Ola i jej zoo"
"Magiczna uliczka"
"Clifford"
"Kubuś Puchatek" - to od zawsze :)
"Sąsiedzi"
"Plastusiowy pamiętnik"

Zresztą dużo by jeszcze wymieniać, ale oczywiście wszystkie bajki nie lecą naraz :)
Umiar przede wszystkim :)

Dodam jeszcze, iż mój synek uwielbia, kiedy puszczam mu "do poduszki" bajki czytane.
To tak samo, jak książka - wspaniale ćwiczy wyobraźnię :) Polecam :)

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

08 wrz 2009 - 11:10:35

KSIĄŻECZEK DLA MALUCHA - SZUKAM



WITAM
SZUKAM KSIĄŻECZEK DLA MALUCHA Z TWARDYMI STRONAMI LUB KSIĄŻECZEK NORMALNYCH DLA DZIECI.

JEŻELI KTOŚ MA TO PROSZĘ O WIADOMOŚĆ - NAJCHĘTNIEJ NA WYMIANĘ, ALE ZAKUP TEŻ CHODZI W RACHUBĘ.

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

10 paź 2009 - 23:21:16

Ja mam sporo książek ;)

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

24 paź 2009 - 00:04:33

Hania ma prawie 3 latka, uwielbia jak jej czytam ale tylko przed zaśnięciem. Czytamy najczęściej "Księge dobrej nocy" wydawnictwa wilga, sa tam rozne bajeczki do poduszeczki :)

Bajki ktore najczesciej ogladamy i najbardziej sa lubiane: Myszka Miki, Puchatek, Autobusy, Tomek i przyjaciele, Pepa, Mała księżniczka, Teletubisie, Max i Ruby. To są takie naj naj w tej chwili, i taka kolejność jak napisałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kiedy "dorosłe" łóżko?