Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

24 lip 2009 - 09:16:31

czy u was jest tak ze dziecko uwielbia książki jak jej sie czyta czy uwielbia jakas bajke w telewizjii?U mnie jest tak czasami jej czytam rózne bajeczki uwielbiam tak spedzac czas z dzieckiem ale czasami nie mam na to czasu i włanczam jej bajki na dvd przeważnie ogląda myszke miki lub autobusy albo krecika.Jakie preferujecie bajki dla dzieci?bo ja zdecydowanie bez przemocy!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 14:58 przez moderator.

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

24 lip 2009 - 10:44:12

moja córka -ma 2 lata i 3 miesiące, nie lubi czytania książek ani bajek w tv, lubi jak jej opowiadam bajki a mi się czasem fantazja kończy :]

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

24 lip 2009 - 11:02:18

Mój Tosiek ma dopiero 1,5 roku i niestety po jednej cienkiej książeczce - tak naprawdę to po jednym wierszyku ma dość.

Za to pomimo, że obiecałam sobie, że nie będę włączała mu TV, kiedyś głupio się przyznać, ale dla świętego spokoju włączyłam mu Teletubisie.
Moje żywe dziecko którego jest pełno wszędzie odleciało na ponad pół godziny - dla mnie to było niesamowite.
Na Kubusiu Puchatku odlatuje i Antek i mój mąż ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-24 11:03 przez ela_chotcza.

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

24 lip 2009 - 11:19:14

ja jak czytam oli bajki staram sie chwilke ja popytac gdzie jakie zwierzatko jest jakie wydaje odglosy itp pytam sie ,to urozmajca książke i staje sie ciekawsza.Każka ksiazka jest dokladnie przeczytana i obejzana.Juz ma 2 latka i umie liczyc,zna rózne zwierzatka i sklada juz zdania chociaz nie zawsze jej to jeszcze tak dobrze wychodzi ale wiem i widze ze sie stara.Mam tylko problem oduczenia jej sikania przez majteczki na podloge:( ale moze z czasem sie nam uda to opanowac.POZDRAWIAM WSZYSTKICH i prosze o wiecej wypowiedzi a moze macie jakies fajne zabawy z dziecmi?:)

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

24 lip 2009 - 13:29:55

Mój trzyletni Synek nie lubi za bardzo jak mu się czyta ale same książeczki oglądać,interpretować,opowiadać po swojemu to jak najbardziej:-) a wyobraźnię ma niesamowitą.Na ostatnich zakupach wybrał sobie "ambitną" książeczkę MOJA PIERWSZA ILUSTROWANA ENCYKLOPEDIA z Buchmanna i za nic w świecie nie chciał wymienić na inną.Co do bajek to uwielbia Dorę(ostatnio o 6 rano sam zaczął liczyć po angielsku hahaha),Myszkę Miki,Krecika,Muminki,Auta,Autobusiki,Garfielda i ostatnio powrócił do Alvina i wiewiórek (bzidale lozlabiają:-),zapomniałabym o ukochanym programie moich facecików czyli"Auto Tulbo" zwłaszcza "uwaga pirat":-))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-24 13:30 przez e_vie.

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

24 lip 2009 - 22:22:09

moja 3 latka tez sama sobie woli czytac a własciwie interpretowac po swojemu, gdy ma ochote to prosi zeby jej poczytac a w telewizji lubi ogladac garfielda, clifforda, swinke peppe, a moja mlodsza 10miesieczna pociecha uwielbia ogladac pokoyo:)

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

26 lip 2009 - 23:55:33

moja ponad 1,5 roczna córcia czesto siada i czyta sama swoje książeczki:))
a ile przy tym jest smiechu, bo mała jeszcze nie mówi zbyt wiele, wiec sami sobie mozecie to wyobrazic.
a tak po za tym to i ja i moj maz czesto jej czytamy lubi to:)

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

27 lip 2009 - 11:01:20

moja 2 letnia córcia na razie nie lubi jak jej czytam bajki,myślę ze to się zmieni..uwielbia sama przegląc bajeczki,gazetki z Noddim,Fiffi,Clifford,Peppa to jej ulubieni bohaterowie, oczywiście oglądać w tv też lubi najlepiej jakby minimini leciało przez cały dzień no ale tak się nie da:)))

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

28 lip 2009 - 00:04:10

mój adaś ma teraz 1,5 roku i nie wiem skąd mu się to wzięło ale uwielbia jak mu czytam...........przynosi mi ksiązeczkę i mówi :"citaj"-ale najlepsze z tego jest to ze on uwaznie tego słucha i siedzi spokojnie........na początku (jakies 2 miesiące temu) kupiłam mu eksperymentalnie jedną z serii teletubisie...zainteresowany byl tym tak ze musiałm mu czytać np 7 razy raz za razem....az mnie szczeka bolała..........a jak ktoś widział kiedyś taką książeczke to wie ze dla dorosłych jest mało ciekawa......
zaczełąm mu kupowac ksiązeczki,troche podostawał-teraz ma niezłą kolekcje !!!! MA ZBIÓR WIERSZY TUWIMA , TELETUBISIOWE KSIĄZECZKI , BARDZO FAJNE KSIĄZECZKI Z WYDAWNICTWA WILGA- kilka stron z jakąś opowięścia rymowaną o różnych zwierzaczkach...

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

28 lip 2009 - 00:09:41

co do bajek to uwielbia teletubisie- pierwsza bajka na ktorej umiał sie skupić choć przez 5 min....(jak tylko skończył roczek).ten czas sie wydłużał ....teraz umie obejrzeć od początku do końca jedną bajkę, a czasem nie ma umiaru..... trzeba mu przerwać seans!!!

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

28 lip 2009 - 00:11:09

aaaaaaa ,no i zawiesza się na reklamach....to mnie najbardziej denerwuje!!!!

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

11 sie 2009 - 16:35:07

Ja mam rozne bajki do sprzedania wiec gdybyscie byly zainteresowane to zapraszam.

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

11 sie 2009 - 16:57:32

Mój dwuletni synek uwielbia czytanie książek. Mamy przeczytane prawie wszystkie po 100 razy -prawie, bo miał niedawno urodziny i dostał kilka nowych. Jeśli są pisane wierszem, z rymami, bardzo lubi dokańczać zdania. I mówi strasznie dużo, wyłapuje nowe słowa i szybko zapamiętuje. (Nasza ulubiona książka ostatnio to "Całuski i buziaczki";).Rano oglądamy bajki- Noddy, Peppa, Fifi, itd-napewno znacie :)

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

11 sie 2009 - 20:27:08

UWAGA !!

mam na sprzedaz nowe przygody kubusia puchatka na dvd!!!!!
sa nowe jescze nie rozpakowane.

pisac na priv

Jakie preferujecie bajki dla dzieci?

21 sie 2009 - 09:05:25

Cytat
e_vie
Mój trzyletni Synek nie lubi za bardzo jak mu się czyta ale same książeczki oglądać,interpretować,opowiadać po swojemu to jak najbardziej:-)

No dokładnie... mój dwuletni brat tak samo :) Ważne, żeby w książce było dużo obrazków - pojazdów, zwierząt i fajnie, jak wydaje odgłosy, co mi osobiście mniej się podoba ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŁÓŻECZKO DREWNIANE, TURYSTYCZNE CZY KOŁYSKA - CO LEPSZE ???