Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecko. Kocyk

13 cze 2014 - 11:37:20

my mieliśmy rożek, 2 grube kocyki od babć, 3 polarkowe, 2 z mikrofibry, 1 taki mięciutki co zwijał się w rożek no i oczywiście kołderkę letnią, kołderkę zimową, no i śpiworki, ale... moje dziecko jest z tych co się nie przykrywa i od maleńkiego jak tylko poczuł kocyk to się darł i tak naprawdę żadnego nie używaliśmy, oprócz rożka na początku, no i polarkowe do siedzenia na działce ;/ bez szaleństw, kocyk wystarczy jeden, a zawsze gdyby była taka potrzeba można dokupić, to są tanie rzeczy i jest tego pełno wszędzie

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Dziecko. Kocyk

16 cze 2014 - 11:27:01

ja mam 3 kocyki i każdy kupiłam w internecie na stronie http://hippo-sklep.pl/ są one bardzo ciepłe, dobrej jakości a jednak niedrogie :) Moja córcia uwielbia najbardziej te z hello kity :)

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Dziecko. Kocyk

16 cze 2014 - 17:20:52

Cytat
angelxx
A jakie wymiary mają Wasze kocyki? Bo ja się tak zastanawiam jaki kupić dla niemowlaka. Nie chciałabym żeby był taki wielko, co by mi się dziecko nie zaplątało w niego :P

Aż z ciekawości sprawdziłam wymiar swojego :D
Mój ma 70x100 i spokojnie, nic się mi dziecko nie plącze :D
Ale jak np dla noworodka to nie polecam kocyków z wełny i jakiś grubych materiałów..co by się dziecko właśnie nie poddusiło.

Dziecko. Kocyk

16 cze 2014 - 20:48:34

w każdym sklepie można kupic kocyki.Kup 1 bo ja np dostałam 3 po urodzeniu dziecka a tyle na prawde nie potrzeba.Po 2 dzieci w sumie mam ok 8.@ miałam takie same,zszyłam i jest wiekszy :-) na lato wystarczy pled no a w zimie cieplutki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Dziecko. Kocyk

17 cze 2014 - 14:02:15

70 na 100 to faktycznie styka :)
milena jak nie z grubych materiałów to z czego masz? po prostu bawełniany?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 14:02 przez angelxx.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Dziecko. Kocyk

17 cze 2014 - 21:56:41

Ja mam taki bawełniano welurowy kocyk
mój jest właśnie niebieski, ale są jeszcze różowe i beżowe z tej kolekcji ;) Zastanawiałam się też nad białym (już innym) ale ostatecznie padło na ten ;)

Dziecko. Kocyk

18 cze 2014 - 09:11:22

My synkowi kupiliśmy kocyk w Smyku, kosztował ponad 100zł, ale ma go do dnia dzisiejszego i wygląda jak nowy, jest wciąż miły w dotyku i śliczny... a było to 7,5 roku temu! Ja wolę kupić coś droższego i ładnego, niż tanią tandetę.

Dziecko. Kocyk

16 paź 2014 - 11:14:07

Ja tez jestem za tym żeby kupić coś porządnego, fajne kocyki mają z effi albo np david fussenegger jeżeli ktoś woli kolorowe...
Tu można kupić sporo tej drugiej marki... http://www.kolory-marzen.pl/kocyki,005003001.html porządne, ekologiczne i posłużą na pewno dużo dłużej... A jakie ładne wzory

Dziecko. Kocyk

16 paź 2014 - 16:12:17

Super są kocyki firmy blankets&beyond bardzo mięciutkie i dobre gatunkowo. Fajne mają też otulacze . Bardzo fajnie sprawdzają się na pierwsze dni jeszcze w szpitalu. U nas kocyki były dwa i właśnie taki otulacz. dla drugiego dziecka tez kupiłam otulacz ale kocyk na razie jeden.

Dziecko. Kocyk

17 paź 2014 - 12:40:59

My mamy chyba z 6 kocyków, zupełnie różne. Ceny wahają się od 15 zł do 120 zł.
Jednak synek lubi jeden jedyny za 15 zł z biedronki - pewnie wiecie o które mi chodzi. Jest Mięciutki, cieplutki i nic się z nim nie dzieje, mały bez niego nie zaśnie, jak jest zmęczony sam go przynosi.
Myślę, że to kwestia Twojego wyboru , gustu i też daty kiedy maluszek przyjdzie na świat, Olek urodził się w czerwcu więc wybraliśmy kocyk średnio gruby, córka jest z Marca i dostała akrylowy kocyk :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

Dziecko. Kocyk

06 lis 2014 - 14:12:31

Warto mieć kilka kocyków, bo trzeba je prać :) Moimi ulubionymi są kocyki minky :)

Dziecko. Kocyk

06 lis 2014 - 20:12:30

może taki 4148861639475

Dziecko. Kocyk

07 maj 2015 - 19:02:34

Treść posta została usunięta automatycznie

Dziecko. Kocyk

15 maj 2015 - 16:19:14

facebook.com/bobodream zapraszam, szyje kocyki;) dobra jakosc, tkaniny bezpieczne dla dziecka.

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Dziecko. Kocyk

11 gru 2015 - 12:01:25

tutaj masz teraz fajne kocyki w dużej przecenie: http://papillon-shop.pl/category/kocyki?horizontal

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krzeselko do karmienia moon kinderkraft co sadzicei