Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 524
Ostrzeżenia: 9/5

Czy Wasze dzieci uczęszczają na dodatkowe zajęcia? na jakie? i w jakim wieku są? Jakieś pomysły>

niezweryfikowana
Posty: 84
Ostrzeżenia: 7/5

Jest wiele opcji:

Sporty i aktywność fizyczna: Dla młodszych dzieci mogą to być zajęcia takie jak zajęcia z pływania, gimnastyka, taniec czy jazda na rowerze. Starsze dzieci mogą zainteresować się bardziej zaawansowanymi dyscyplinami sportowymi. Polecam też taniec https://mctwieliczka.pl/oferta/balet-dla-dzieci/ Daję namiar na szkołę tańca w Wieliczce, do której mozna zapisać dziecko.

Sztuka i kultura: Malowanie, rzeźba, nauka gry na instrumencie muzycznym, zajęcia teatralne lub taneczne. To świetne zajęcia dla dzieci wykazujących zainteresowanie sztuką.

Języki obce: Nauka języka obcego może być bardzo korzystna. Istnieje wiele programów i kursów dostosowanych do różnych grup wiekowych.

Programowanie i technologia: Dla starszych dzieci nauka programowania może być ciekawa i przydatna. Istnieją różne platformy i kursy online, które uczą podstaw kodowania.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 4/5

Zajęcia dodatkowe to też ryzyko że wasze dziecko dozna urazu czy wypadku więc warto tutaj dodatkowe szkolne ubezpieczenie wykupić. Te https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ macie takie które na pewno się wam spodoba bo niskie składki tam mają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zajęcia na basenie dla dziecka