Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 195
Ostrzeżenia: 6/5

Nauka w domu

18 sie 2022 - 07:45:05

Od września chciałabym z moją 5-latką przepracować program zerówki. W dalszej perspektywie planujemy nauczanie domowe i stąd "próba generalna". Polecicie, Waszym zdaniem, najlepsze zestawy dla zerówkowiczów? Córca jest mocno ogarnięta, ale wiedze zdobywaliśmy bez jakiejś konkretnej serii, teraz chciałabym spróbować nauki zgodnej z programem nauczania, a nie tylko intuicyjnie "uczymy się tego, co nas zainteresuje w danym momencie"

niezweryfikowana
Posty: 748
Ostrzeżenia: 9/5

Nauka w domu

18 sie 2022 - 08:38:48

Jeżeli potrzebujesz kierunkowskazu to proponuję zapoznanie się z podstawą programową wychowania przedszkolnego lub ewentualnie z programem wychowania przedszkolnego jakiegoś z wybranych wydawnictw. Pakietów nie polecam, są nudne. Na szczęście coraz więcej przedszkoli od nich odchodzi.

Od siebie polecam ten elementarz z ćwiczeniami dla 5 latka;
https://bookolika.pl/pokaz-produkt/elementarz-5-latka-z-cwiczeniami-wielka-akademia/15

Jest bardzo ciekawy oraz córka chętnie z niego korzysta :) Myślę, ze powinien się u Ciebie na pewno sprawdzić. U nas się sprawdzil dobrze.

Nauka w domu

04 kwi 2023 - 10:26:00

Na tej stronie jest ciekawy artykuł o edukacji domowej: https://naszsmyk.pl. Mają też ciekawe wskazówki o wychowaniu, sprawdź czy znajdziesz coś pomocnego!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niania elektryczna