Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 389
Ostrzeżenia: 9/5

Gry dla dzieci

18 sty 2022 - 07:36:24

Szukam wartościowych gier dla dzieci.

Chodzi tutaj o 2 latka i 3 latkę

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 9/5

Gry dla dzieci

18 sty 2022 - 08:41:39

Od siebie polecam Smart Gamesy: "noc i dzień" oraz "króliczek". To nie tyle gry, co łamigłówki dla dzieci, uczące myślenia przestrzennego. Mamy na karcie podany wzór, który trzeba odtworzyć. Te gry są od 2 roku życia i sprawdzą się dla dzieci, które np. lubią układać jakieś elementy jeden na drugim i budować "wieżę".

Zresztą polecam zajrzeć sobie do Eduksięgarni https://www.eduksiegarnia.pl/wydawnictwo-edukacyjne . W ksiegarni jest wiele wartościowych gier, które dopasujesz do wieku malucha.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-20 09:09 przez andraa.

Gry dla dzieci

23 kwi 2022 - 13:59:29

Wybierając zabawki dla dzieci i prezenty, skup się przede wszystkim na zainteresowaniach dziecka i wieku dziecka.
Jeśli chcesz sprawić przyjemność maluszkowi bez obciążania go przygotowaniami do szkoły, to chłopcom spodobają się samochody i samoloty sterowane radiowo, kolej lub tor samochodowy, hantle dla dzieci, piłkarzyki lub hokej, rower lub hulajnoga. Dziewczyny pokochają dziecięcą maszynę do szycia, tamborek, piękny notes, album do przechowywania kalendarzy, zdjęć, pocztówek czy rzeźbioną lalkę z kompletem ubranków.

Gry dla dzieci

24 kwi 2022 - 22:21:21

Wybierając gry i zabawy dla naszych dzieci, coraz częściej zwracamy uwagę również na to, by zawierały one elementy edukacyjne. To połączenie przyjemnego z pożytecznym: dziecko jest aktywne i doskonale się bawi dodatkowo rozwijając więź z najbliższymi, a ponadto ćwiczy zdolności kluczowe dla jego rozwoju.

Na PlayStation dostępna jest bardzo szeroka gama gier dla różnych grup wiekowych. Tutaj https://balticgame.codes/pl/psn/psn-poland/playstation-network-card-psn-poland-50-pln możesz kupić Karty PlayStation Network, aby uzupełnić swoją kolekcję gier lub zawartość gier.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc w ankiecie