Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

46 minut temu

sprawdzony stomatolog

50 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Dziewczyny natrafiłam w Internecie na taki gadżet, jakim jest zegarek z lokalizatorem GPS specjalnie dla dzieci. Czy któraś z Was kupiła takie coś dziecku? Młody chce telefon, ale ja jestem zdania, że w wieku 8 lat niestety jest za wcześnie. Ale jego argument jest, by mieć ze mną kontakt. A z tego co czytam to np. modele Klug mają funkcje dzwonienia. Pytanie jednak, czy watro takie cos kupić?

Cześć,
warto ale nie kupuj taniej chińszczyzny. Naprawdę nie opłaca się taki zeagrek kupować za 100-200zł. Do tego dochodzi kwestia bezpieczeństwa Waszych danych - gdzie są przechowywane, jak zabezpieczone.

Wybrałaś już coś konkretnego?

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Myślę o modelu Zegarek GPS KT04 klug, fakty jest za 219 zł, ale wydaje mi się, że przeznaczanie więcej pieniędzy na taki zegarek nie ma sensu. Za jakiś czas i tak będzie trzeba wymienić go na telefon. A teraz głównie chodzi o to, by mieć możliwość podglądu lokalizacji. Ten jest zarządzany z poziomu aplikacji. Z tego co czytam dane w tym zegarku są minimalne więc nie ma co tu wyciekać.

Fajna sprawa, zwłaszcza jak dokładnie pokazuje gdzie dziecko sie znajduje. Czy tani czy drogi, ważne żeby działał poprawnie tych tanich modeli bym nie skreślała

przecież w telefonie to można zainstalować .
A ile dziecko ma lat? jeśli małe to tylko zegarek , drogi nie musi być .

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

8 lat. I jedni powiedzą, że może mieć już telefon, ale ja jestem zdania, że nie. Szczególnie, że żeby móc korzystać z lokalizacji musi to być smartfon z dostępem do internetu, więc to odpada. Telefony obecnie bardzo uzależniają również nas dorosłych. Dlatego chce tego uniknąć. A taki zegarek klug, o którym pisze ma ograniczone funkcje. Dla dziecka jest zegarkiem, czyli pokazuje godzinę, bo takie jego przeznaczenie a dla mnie ma to co mi niezbędne.

Jeszcze jakiś czas temu ludzie nie mieli dostępu do urządzeń z gps i nie mieli takich problemów. Według mnie to kompletnie zbędny gadżet, a już na pewno za 200 zł. Jakość z pewnością bardzo marna.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Wybacz, ale za 200 zł ja nie spodziewam się nie wiadomo jak bardzo zaawansowanego urządzenia. Głównie zależy mi na tym by dziecko miała coś co pokarze mu która jest godzina i nauczył się zarządzać czasem. A to że klug GPS KT01 ma dodatkowo lokalizacje. I owszem kiedyś takich rzeczy nie było i nie korzystaliśmy. Ale obecnie są i jestem dania, ze skoro są to, czemu by z tego nie korzystać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odszkodowanie za złamanie palca