Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak uczyć angielskiego

20 mar 2018 - 23:14:21

Witam,
Jak w tytule chciałabym zapytać o domowe metody nauki angielskiego. Mam synów w podstawówce, 4 klasa, i chciałabym żeby więcej pracowali nad angielskim w domu. Macie jakieś pomysły jak ich mobilizować do tego?

zweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jak uczyć angielskiego

21 mar 2018 - 04:21:58

Mam sporo pomysłów na metody(upraszczające naukę podstawowego,początkującego nowicjusza) które wymyśliłem sam przez doświadczenie z nauką języków w ogóle.No i metody też mam domowe własnie,niestety szkoła nie nauczy sama w sobie niczego tak samo kursy,przynajmniej dla mnie tylko moja własna nauka dała rezultaty,każdy nauczyciel "masowy" to strata pieniedzy i czasu.

najlepsza jest nauka 1 na 1 albo w kraju obcym i pare innych rzeczy ale teraz nie chce mi sie pisać,bo nawet nie wiem czy odpowie Pani,czy nie.Tymbardziej że spiacy jestem,wybacz gramatyke i ortografie.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jak uczyć angielskiego

23 maj 2018 - 11:04:43

Cytat
Klaudis99
Witam,
Jak w tytule chciałabym zapytać o domowe metody nauki angielskiego. Mam synów w podstawówce, 4 klasa, i chciałabym żeby więcej pracowali nad angielskim w domu. Macie jakieś pomysły jak ich mobilizować do tego?
może warto zakupić im readersy do nauki, znajdziesz coś na pewno dla synów od mm publications, sama używam takich książek dla mojego przedszkolaka

Jak uczyć angielskiego

23 maj 2018 - 11:22:23

Polecam Duolingo. Instalujesz np na telefon dziecka i codziennie 5 min musi poświęcić a daje to efekty.
https://pl.duolingo.com/

Jak uczyć angielskiego

23 maj 2018 - 20:55:26

z mojego doswiadczeniaa nic na siłe jak dzieko samo z siebie poczuje chec pogłebiania wiedy i nauki to wtedy warto to wspomagac a tak by spełnic oczekiwania rodzica co do nauki i jego osiagiec to głupota i robienie krzywdy dziecku.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-23 20:55 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak uczyć angielskiego

28 sie 2018 - 19:34:07

Mam całkowicie analogiczne zdanie jak mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

7 klasa i wolontariat