Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

36 minut temu

dresy na ulice

46 minut temu

Studia online

59 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 10:27:13

Mamy, mamusie! Licze na Waszą pomoc. Nie wiem co kupić 3 latkowi na urodzinki. Powiecie mi co interesuje dziecko na tym etapie? co może zainteresować 3 letniego chłopca, żeby był zadowolony z prezentu? albo chociaż co jest teraz na topie dla takich maluchów?;)

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 11:03:11

Cytat
smacznazupa
Mamy, mamusie! Licze na Waszą pomoc. Nie wiem co kupić 3 latkowi na urodzinki. Powiecie mi co interesuje dziecko na tym etapie? co może zainteresować 3 letniego chłopca, żeby był zadowolony z prezentu? albo chociaż co jest teraz na topie dla takich maluchów?;)

może zamiast na portalu internetowym zapytaj mamusie dziecka któremu robisz prezent? skąd mamy wiedzieć co dziecko posiada a co nie? co lubi a co nie jakie ma zainteresowania itp takie wiadomości zawsze wychodzą ze źródła:)

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 11:53:32

nie ma opcji, jakbym mogła dowiedzieć się od mamy nie [pytałabym tutaj. Logiczne :)
Mama twierdzi ż enic nie potrzeba małemu i koniec. A oczywiście nie pójdę z pustymi rekoma.

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 12:58:01

Hm, może jakaś zabawka edukacyjna albo uniwersalne klocki lego? Tym zazwyczaj bawią się i chłopcy i dziewczynki. Ja kupuję prezenty na https://www.maskotkowo.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-28 15:15 przez agiwi.

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 12:58:21

Cytat
smacznazupa
nie ma opcji, jakbym mogła dowiedzieć się od mamy nie [pytałabym tutaj. Logiczne :)
Mama twierdzi ż enic nie potrzeba małemu i koniec. A oczywiście nie pójdę z pustymi rekoma.
bierzesz 3 latka w takim razie do sklepu i mówisz co być chciał, skoro mama mówi ze nic nie potrzebuje niech sobie wybierze sam :)

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 12:59:45

Hm wydaje mi się że np jakiś fajny samochód sterowany pilotem to taka uniwersalna rzecz na rezent dla kilkuletniego chłopca, może jakaś fajna bajka do czytania jeśli lubi?

Cytat
agiwi
Hm, może jakaś zabawka edukacyjna albo uniwersalne klocki lego? Tym zazwyczaj bawią się i chłopcy i dziewczynki.

mam w rodzinie 4 latka i wydaje mi się że te klocki lego są przereklamowane dla dzieci w tym wieku, większość się gubi itp.

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 16:10:37

interaktywny zabawkowy tablet np? :)

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 16:57:30

dziwna ta matka tego dziecka.
A ty jako kto ?
dlaczego masz kupować jakiś prezent?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 18:17:23

Ja w celu znalezienia odpowiedniego prezentu często korzystam z przeglądarki. Dużo fajnych pomysłów można w ten sposób znaleźć.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

27 lut 2018 - 19:33:23

Zestaw dla małego majsterkowicza tj. taka skrzynka i tam np. duża śruba do wkręcania, śrubokręt, młotek. Wszystko z lekkiego plastiku o wymiarach większych niż normalne narzędzia, by sobie maluch krzywdy nie zrobił. Ja kupiłam coś takiego pewnemu chłopcu i to był strzał w dziesiątkę, a wszelkie samochody, klocki poszły na jakiś czas w odstawkę, bo najważniejsze było jak wkręcić wielką plastikową śrubę w otwór. No i do warsztatu domowego jak znalazł ;)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

Co kupić 3 latkowi na urodziny?

20 mar 2018 - 01:10:16

Postawiłabym na jakieś klocki (raczej nie lego), najlepiej pluszowe duże. Dzieci W tym wieku często kochają zwierzątka więc może pluszaki / gumowe zwierzaki byłyby dobrym pomysłem? Przy pierwszym dziecku miałam taki gumowy zestaw narzędzi i był hitem, ale po przeprowadzce gdzieś zaginął. 2 tygodnie temu kupiłam zabawkowy traktor i jak narazie sprawdza się świetnie razem właśnie ze zwierzakami i matą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-20 11:40 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak uczyć angielskiego