Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziecko i komputer

12 paź 2017 - 20:21:20

Wasze dzieci mają już włąsne telefony albo komputery? W jakim wieku je dostały? Nie było problemów typu oglądanie stron dla dorosłych? Ja to się chyba najbardziej obawiam że przez jakieś dziwne akcje będę miała zhakowany komputer, a trzymam tam sporo poufnych rzeczy :(

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

dziecko i komputer

14 paź 2017 - 13:18:31

Mój syn jest w 4 klasie i nie ma komputera, ale ma własny telefon. Z komputera może korzystać naszego. Ale zainstalowaliśmy lepszy antywirus (g data), bo jak mieliśmy darmowy, to wystarczyła godzina i młody naściągał jakichś programów szpiegujących.

dziecko i komputer

17 paź 2017 - 11:01:39

A nie lepiej kupić maluchowi osobny tablet. Może być taki biedronkowy. Na początek wystarczy, a po co ryzykować swoimi dokumentami.
Obczaj też serwis klikaj bezpiecznie. Przyda się nie tylko pod kątem dziecka. No i podstawa to program antywirusowy.

dziecko i komputer

20 paź 2017 - 22:08:56

Mój jeszcze za mały na wlasny sprzęt ale moim jak najbardziej się interesuje ;), oczywiście pod moją kontrolą. Na komputerze i komórce mam g datę, przydaje się jako zabezpieczenie nie tylko przed wirusami ale też szkodliwymi aplikacjami które też w sklepie play się pojawiają i to wcale nie rzadko, niedawno trafiłam na stronkę klikaj bezpiecznie, z niektórych rzeczy nie zdawałam sobie sprawy a niby wydawao mi się że jestem świadomym użytkownikiem

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

dziecko i komputer

27 paź 2017 - 17:18:53

widziałyście stronkę klikajbezpiecznie, trochę poczytałam i porady na pewno się przydadzą, sama nie wiedziałam ile błędów popełniam szukając czegoś w necie

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

dziecko i komputer

06 lis 2017 - 10:44:48

Ja przeczytałam chyba wszystko z klikajbezpiecznie :) Fajne porady tam są. No i dzięki temu uniknęłam zawirusowania telefonu, bo kiedyś nie myślałam, że na telefon mogą być wirusy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bacówka Radawa SPA