Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Sukienka dla dziewczynki na wesele

05 lip 2017 - 14:32:28

Muszę na dniach kupić córce sukienkę na wesele. Idziemy do mojej kolezanki. Wesele na początku sierpnia ale wolałabym wcześniej zrobić zakupy a nie panikować ze córka nie ma sie w co ubrać.
Co sądzicie o tej sukience?


Corka ma 6 lat. Myślicie,że nie zabrudzi takiej białej sukienki jedzeniem? Trochę niezdara z niej ;)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-10 06:26 przez wanda33.

Sukienka dla dziewczynki na wesele

06 lip 2017 - 14:02:17

Sukienka jest bardzo ładna i ma śliczne kolory.
Wydaje mi się jednak (tak osobiście),że dla 6-latki jest chyba nieco za poważna (?).To w sumie mała dziewczynka,a na tym zdjęciu sukienka wygląda trochę,jak dla dorosłej osoby.
Może to wina zdjęcia?
Chociaż...na upartego,gdybyś Jej zrobiła błękitne dodatki
i zdjęła ten paseczek byłoby fajnie.

Sukienka dla dziewczynki na wesele

06 lip 2017 - 18:26:10

ja myślałam ze to dla dorosłej
córki

Sukienka dla dziewczynki na wesele

06 lip 2017 - 20:11:57

Sukienka super i będzie ślicznie wyglądać, a 6 letnie dziecko ma prawo się pobrudzić, nie wiem dlaczego pytasz szafowiczek czy nie pobrudzi, przesadzasz i tyle w temacie.

Sukienka dla dziewczynki na wesele

07 lip 2017 - 13:03:04

Całkiem ładna ta sukienka, ale lepiej by była naprawdę dobrze dopasowana ;)

Sukienka dla dziewczynki na wesele

20 lip 2017 - 10:07:33

możę taki komplecik ładnie się prezentuje



Sukienka dla dziewczynki na wesele

21 lip 2017 - 10:16:36

Sukienka śliczna dla co najmniej 12 latki. Nie róbcie z małych dzieci takich starych młodych. Im starsza raszpla tym krócej, tym więcej różu i falbanek, a małe dzieci w kiecach za kolana i spiętych kokach.
Taki ciekawy przypadek Benjamina Buttona.

Sukienka dla dziewczynki na wesele

21 lip 2017 - 11:39:44

Piekna sukienka, a czy pobrudzi? Pewnie tak :P

Cytat
Madlena25
możę taki komplecik ładnie się prezentuje

Moze i ladny zestawik (co kto lubi), ale zdecydowanie nie na taka okazje.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla dziewczynki na wesele

27 lip 2017 - 22:35:15

Dziewczynkę tak samo jak kobietę trudno ubrać na takie okazje, a to wszystko przez to, że wybór w sklepach ogromny, a ubrania dla dziewczynek często mają do tego różne wzory, kolory, fasony, materiały, a cena coraz częściej przytłacza nasze portfele. Warto też kupić sukieneczkę, którą córka będzie mogła założyć więcej niż ten tylko jeden raz podczas takiej okazji, jaką jest wesele. Praktyczność ma tutaj swoje znaczenie. Wiadomo, że dzieciaki szybko rosną, ale wiadomo, że dziewczynki lubią się stroić to i sukienka musi być godna księżniczki. Pozdrawiam! :)

Sukienka dla dziewczynki na wesele

03 sty 2018 - 15:49:34

Ja widuje na weselach dziewczynki w sukniach wręcz balowych i potem gonią w tych tiulach, potykają się, brudzą, zupełnie niepraktyczne. Jak sie ma dziewczynkę nad wyraz spokojną, która będzie siedziała przy stole jak ksieżniczka i pozwalała sie podziwiać, to owszem można zainwestować (bo to nie takie takie ubranka wcale), ale w innym wypadku szkoda pieniędzy i nerwów ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedszkole w Częstochowie