Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prosze o rade odnosnie wozka

13 cze 2017 - 18:31:27

Jaki wozek polecacie? Mieszkam na 5 pietrze zalezy mi na tym zeby zlozyc ..stelaz schowac d o piwnicy a gondole badz siedzisko spacerowki zabrac do domu....i zeby byl wygodny i dlamnie i dla dziecka

Prosze o rade odnosnie wozka

16 cze 2017 - 15:38:31

A ile dziecko ma lat? Jak z kasą ile możesz przeznaczyć? Wózek typu spacerówka czy bardziej wózek 2w1?

Prosze o rade odnosnie wozka

20 cze 2017 - 19:27:10

Dzieciatko jeszcze w brzuszku.... chodzi mi o wozek 3 w 1 najlepiej tak do 1000 zl...
Poczytalam opinie i graco evo ma dobre pozatym podoba mi sie
Z tym ze poza opiniami z internetu nie mialam z nim stycznosci.
Przy pierwszym synu mialam chicco trio enjoy fun stara wersje byla ok a le poszedl w kosz....ze starosci ...

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Prosze o rade odnosnie wozka

19 lip 2017 - 15:14:53

Do 1000 zł trudno będzie znaleźć coś solidnego, mogę Ci polecić model barletta albo aspena marki adamex, one kosztują około 1600 zł. To polski producent, wózki są wielofunkcyjne, mają miękkie amortyzatory, materacyki kokosowe, są dość lekkie i bardzo ładne :)

Prosze o rade odnosnie wozka

01 sie 2017 - 17:01:53

@mariposita może coś w tym stylu?


Prosze o rade odnosnie wozka

02 sie 2017 - 16:45:21

przecież możesz kupić używany , na pewno ktoś ma .
Popatrz w sklepach z używanym asortymentem dla maluchów.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Prosze o rade odnosnie wozka

01 lut 2018 - 21:13:42

Zgodzę się z Patrycją. Adamex ma świetne wózki, i zarówno ja jak i moje dwie przyjaciółki, wybraliśmy od nich wózki. Trochę poróżniłyśmy się modelami, bo ja wybrałam Monte, one Vicco, ale bardzo mi się spodobał i dalsze błaganie - że przecież będziemy miały takie same - na nic się tu zdały. Solidne, trwałe, wygodne dla dzieciaczka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka dla dziewczynki na wesele