Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Rower dla siostrzenicy

02 cze 2017 - 11:09:45

Witam :)
Jak w temacie chciałabym zakupić rowerek dla siostrzenicy. Będzie to jej pierwszy rowerek bo ma dopiero 3 lata ale jak to mówią najlepiej się uczyć od najmłodszych lat. Co sądzicie o takich rowerkach biegowych - https://supertoys.pl/rowerki-biegowe ? Widziałam jak dziecko znajomej na takim śmiga ale czy przy zakupie powinnam zwrócić uwagę na coś konkretnego?

Pozdrawiam

Rower dla siostrzenicy

20 mar 2018 - 12:46:26


Ja kupowałam dla chłopczyka, ten model - <moderacja> :)
Generalnie jesteśmy zadowoleni - nasze dziecko chętnie z niego korzysta, choć ostatnio pogoda średnio dopisuje

Jeśli chodzi o rzeczy, na które powinnaś zwrócić uwagę, to przede wszystkim rozmiar rowerka - musi być on odpowiednio dopasowany do wzrostu Twojego dziecka - dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. A to przecież najważniejsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-20 20:34 przez moderator.

Rower dla siostrzenicy

20 mar 2018 - 13:21:47

teraz podobne rowerki widziałam w promocji w tesco za 109 zł :)

Rower dla siostrzenicy

24 mar 2018 - 12:36:10

Ja raczej stronię od kupowania takich rzeczy w hipermarketach - może to jakieś przeczulenie na tym punkcie, ale nie ufam zbytnio
Generalnie, tam gdzie ja kupowałam <moderacja>rowerek dla dziecka ceną są nieco większe, ale jakość jest nieporównywalna :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-24 22:55 przez moderator.

Rower dla siostrzenicy

24 mar 2018 - 15:55:00

Dla 3 latka? W tym wieku dzieci jeżdżą na normalnych rowerkach, a biegają bez rowerków:)

Rower dla siostrzenicy

24 mar 2018 - 16:10:20

Ja swoim dzieciom nie kupowałam rowerków biegowych.
Kupowałam z kółkami pomocniczymi a potem odpinało się kółka i był zwykły rower.
Wogóle nie rozumiem tej mody na rowerki biegowe.

Rower dla siostrzenicy

25 mar 2018 - 00:47:28

Ja mam do sprzedania z Kinderkraft :)
Moj siostrzeniec nie chcial na tym jezdzic.. raz na spacerze go mial ;d
Woli zwykly rowerek

Rower dla siostrzenicy

25 mar 2018 - 08:49:26

Cytat
adrian_na88


Ja kupowałam dla chłopczyka, ten model - :)
Generalnie jesteśmy zadowoleni - nasze dziecko chętnie z niego korzysta, choć ostatnio pogoda średnio dopisuje

Jeśli chodzi o rzeczy, na które powinnaś zwrócić uwagę, to przede wszystkim rozmiar rowerka - musi być on odpowiednio dopasowany do wzrostu Twojego dziecka - dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. A to przecież najważniejsze :)
ten
rowerek nie jest na 3 latka . Gdzie koła dodatkowe?

Rower dla siostrzenicy

25 mar 2018 - 19:01:13

Podobno te rowerki są świetne dla wyrobienia u dzieci poczucia równowagi, koordynacji ruchowej. Dzieci uczą się balansu ciałem, a przy okazji są bardzo bezpieczne, bo nogi mają cały czas styczność z podłożem. Po treningu na takim rowerku bezproblemowo dzieci przesiadają sie bezpośrednio na normalny rowerek bez wsparcia kółeczkami bocznymi. Poza tym ruch to ruch. Jakiś kolorowy kask i w drogę :).

Rower dla siostrzenicy

06 gru 2018 - 14:52:28

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Rower dla siostrzenicy

11 lip 2019 - 17:18:56

U mnie sprawdziły się takie rowerki. Rowerki biegowe to świetna sprawa dla dziecka. Masa frajdy jak potrafi jeździć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prosze o rade odnosnie wozka