Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie Drogie Mamy :) Założyłam nowy wątek, bo nie znalazłam takiego,a potrzebuję waszej porady !help
Szukam telefonu dla mojego 6-latka. Ważne, aby telefon był bezpieczny i odpowiedni dla wieku synka. Zaczyna chodzić na dodatkowe zajęcia i musimy z mężem mieć z nim kontakt. Z jakich telefonów korzystają Wasze pociechy? Co polecacie?

Znalazłam telefon, który jest podobno przystosowany do dzieci, ale nie wiem, jak się sprawdza w używaniu:

http://wisebears.pl/okazja/smartfon-navroad-nexo-smarty-199zl/

Co sądzicie ? Czy macie jakieś inne sprawdzone telefony ?
idea??

Zegarek Smart Watch DZIECI GPS TELEFON LOKALIZATOR. Proponuję coś takiego. Moja córka miała stary model telefonu taki z przyciskami ale dostała go w drugiej klasie. Znajomych syn jako że jest roztargniony i pewnie po dwóch dniach już by zgubił telefon to kupili mu właśnie taki zegarek z telefonem. Fajna rzecz bo na rękę więc raczej nie zgubi, nie zadzwoni nie wiadomo do kogo bo programu jest się 3 nr tel do których moze zadzwonić. Tez się zastanawiamy nad zakupem tego.

Cytat
juleczka330
Zegarek Smart Watch DZIECI GPS TELEFON LOKALIZATOR. Proponuję coś takiego. Moja córka miała stary model telefonu taki z przyciskami ale dostała go w drugiej klasie. Znajomych syn jako że jest roztargniony i pewnie po dwóch dniach już by zgubił telefon to kupili mu właśnie taki zegarek z telefonem. Fajna rzecz bo na rękę więc raczej nie zgubi, nie zadzwoni nie wiadomo do kogo bo programu jest się 3 nr tel do których moze zadzwonić. Tez się zastanawiamy nad zakupem tego.


Hmm może rzeczywiscie ten smart watch bedzie lepszy. O tym telefonie naczytalam sie pozytywnych opinii i przyznam, że stowka mniej mnie zbiła z tropu i wydała się to kusząca opcja ;)

Chyba ktoś go prowadza na te zajęcia o wyznaczonych porach? I odbiera. Telefon dla sześciolatka to zdecydowana przesada.

rodzice teraz naprawde wariujązzz telefon dla 6 latka? Nie ogarniam tego. Dawniej dzieci nie miały telefonów i były bardzej samodzielne a teraz.. Szkoda gadać.

Cytat
karka2424
rodzice teraz naprawde wariujązzz telefon dla 6 latka? Nie ogarniam tego. Dawniej dzieci nie miały telefonów i były bardzej samodzielne a teraz.. Szkoda gadać.

Cytat
alicja70
Chyba ktoś go prowadza na te zajęcia o wyznaczonych porach? I odbiera. Telefon dla sześciolatka to zdecydowana przesada.

Autorka wątku nie pyta o zdanie na temat wychowania dziecka, a o jego bezpieczeństwo.

Sądzę, że juleczka330 ma racje, taki zegarek jest znacznie lepszym pomysłem niż telefon, no i napewno wygodniejszym :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-05 21:39 przez XxAtmospherexX.

6 latek i tak nie może zostać bez opieki, więc zostaje zaprowadzony na zajęcia i przyprowadzony z nich. nie rozumiem po co się z nim kontaktować w czasie zajęć. to jeszcze dziecko, jak masz do wyrzucenia pieniądze to kup mu ten zegarek telefon, ale jak zgubi to pewnie cieszyć się nie będziesz. jak ktoś zobaczy że dzieciak ma taki zegarek to też łatwo będzie mu go ukraść bo dziecko się nie obroni a wandali i złodziei nie brakuje.

Nie pytałam o to,co sądzicie o tym, czy powinien posiadać telefon, czy nie. Pytałam o konkretną poradę odnośnie modelu.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ostatnio przerabiałem temat i zadanie było takie: smartfon maksymalnie do 500 zł. Padło na myphone'a inifini II za ok. 430 zł i przyznam że sprzęcik spełnia swoją rolę a więc da się na nim grać, nie zawiesza się (mi zdarzyło się tylko na FB, na grach tego nie zrobił) więc za tą cenę fonik na prawdę warty uwagi.

telefon dla szesciolatka? nie ludziom sie we lbach przewraca juz,
dziwic sie potem co z dzieci wyrasta, pogratulowac rodzicom nie ma co.

żaden ... to chyba wystarczająca odpowiedz na twoje pytanie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOMEK FISHER PRICE