Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

28 wrz 2016 - 22:56:43

Mam ogromną prośbę do dziewczyn, które robią w biedronce zakupy i posiadają punkty na świeżaki, a których nie potrzebują. Jeśli takowe są tutaj proszę o kontakt chętnie je przygarnę, wiem, że ta cała akcja wychodzi mega drożej niż kupno samego pluszaka, ale chodzi tutaj o radość dziecka,więc proszę o pomoc w zbieraniu, mogę za te punkty oddać coś z szafy/kwestia dogadania.
Pozdrawiam

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

29 wrz 2016 - 11:58:53

Są ogłoszenia gdzie można kupić te naklejki ...różnie kosztują od 1 zł do 5 zł lub ludzie wymieniają za nie ubrania
Myślę że nikt za darmo ci ich nie da :P bo to jest interes teraz na czasie (zobacz w necie)

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

29 wrz 2016 - 17:20:11

Nie chcę za darmo naklejek, napisałam przecież,że chętnie się wymienię na coś z mojej szafy, kwestia dogadania:))

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

29 wrz 2016 - 22:26:54

Jak bede robic zakupy w biedronce to wezme punkty i Ci chetnie oddam :)

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

30 wrz 2016 - 19:12:06

Cytat
czokoszok1992
Jak bede robic zakupy w biedronce to wezme punkty i Ci chetnie oddam :)

Odezwij się to z chęcią się wymienię za naklejki za coś z szafy lub z szafki.

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

30 wrz 2016 - 20:06:36

Cytat
dana82
Cytat
czokoszok1992
Jak bede robic zakupy w biedronce to wezme punkty i Ci chetnie oddam :)

Odezwij się to z chęcią się wymienię za naklejki za coś z szafy lub z szafki.
ok nie ma problemu :)

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

03 paź 2016 - 15:59:51


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-03 15:59 przez Madlena25.

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

04 paź 2016 - 08:11:49

swierzaki na allegro kosztuka okolo 20zl nowe i nie trzeba wydc furmanki kasy na zakupy

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

04 paź 2016 - 11:50:35

Cytat
magaretta
swierzaki na allegro kosztuka okolo 20zl nowe i nie trzeba wydc furmanki kasy na zakupy

dokładnie szkoda kasy na te pluszaki z chin kawka

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

11 paź 2016 - 10:56:14

Ile potrzebujesz tych punktów.
Napisz mi maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

13 lis 2016 - 10:43:53

Córka uzbierała naklejki, zasuwamy wczoraj do biedronki a tam w pudle ze świeżakami ani jednego, idziemy do drugiej biedronki to samo, w trzeciej też ani jednego, pracownice biedronki nic nie wiedzą - mówią skończyły się, czy to nie dziwne że w ciągu 2 dni zniknęły z wszystkich biedronek w moim mieście, czy u was są? Bo ja słyszałam że Lidl wytoczył biedronce proces o te świeżaki bo one w lidlu kiedyś jakimś zagranicznym byli, i może to jest ten powód że mówią że uczulają a teraz wycofali?

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

13 lis 2016 - 20:07:47

U mnie są 4 biedronki i w żadnej nie ma świeżaków, stoją tylko kartony( może jutro
dowiozą).W czwartek było kilka sztuk to pewnie wszyscy brali to co zostało a w poniedziałek może być nowa dostawa. Zobaczymy.

A te pluszaki były faktycznie gdzieś, bo a allegro sprzedają nie tylko te 8 co u nas ale i inne nie wiem tylko z jakiego marketu.

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

14 lis 2016 - 01:57:36

U nas to samo. Zapytałam kasjerki bo dzień wcześniej stał ich cały karton a na drugi dzień pusto. Kasjerka na to że zabrakło. Czy to możliwe żeby w ciągu jednego dnia tak je wykupili? Na szczęście my już uzbierałyśmy na cały gang świeżaków na początku października bo przeczuwałam że potem może być problem z ich odbiorem.

AKCJA NAKLEJKI SWIEŻAKI WYMIANA

14 lis 2016 - 20:59:18

wczoraj zostały wycofane ze wszystkich biedronek. mają jakieś alergeny, podobno można je oddać do biedronki i zwracają cenę świeżaka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dodatek do pokoju