Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

41 minut temu

dresy na ulice

51 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 maj 2018 - 12:09:12

Może jakaś gra planszowa, puzzle zwykłe, albo 3D, ręcznik z ulubioną bajką, albo pościel, niewielki zestaw lego lub lego duplo, resoraki np. teraz w Lidlu są Hot Wellsy pakowane po trzy chyab po 17 złotych. ogólnie teraz w Lidlu na Dzień dziecka jest dużo fajnych rzeczy :)

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 maj 2018 - 15:38:54

Ja polecam klocki korbo , moj synek gdzies na festynie takie widzial i zwariowal , kupilismy mu takie . Jak cos to 1 nowe mam na zbyciu .



jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

28 lis 2018 - 15:11:42

A może tablica manipulacyjna? Moim zdaniem to może być naprawdę strzał w dziesiątkę ;D Spójrzcie sobie na tego typu gadżet np. tu <moderacja> :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-03 11:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

10 sty 2019 - 09:44:58

Hej dziewczyny, ja ostatnio trafiłam na jakiś niszowy sklep z zabawkami kalimba.pl
Kobieta sama projektuje i szyje te zabawki, w ogóle kosmos! Miała tak fajne zdjęcia, że kupiłam pluszaka mojemu bratankowi. Te zabawki w porównaniu z chińczykami to niebo! Są solidnie zrobione, ze świetnych materiałów, oryginalne, fajnie zaprojektowane
Naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem
Ja kupiłam mu zabawkę <moderacja>
Był bardzo zadowolony i się z nią nie rozstaje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-17 21:53 przez moderator.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

16 kwi 2019 - 21:46:21

Kolejkę, samochody, ulubionego pluszaka z bajki, gry planszowe. Dodatkowo możesz go zabrać na jakieś wydarzenie dla dzieci, znalazłam tutaj pełno fajnych propozycji: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-17 21:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 kwi 2019 - 12:20:12

Najlepiej kup mu jakąś planszówkę, to najlepszy prezent według mnie. A ciekawych gier jest bardzo dużo. Jak dla chłopaka to Kolejowy Zawrót Głowy jest idealny. To gra o pociągach, w której, aby wygrać trzeba skompletować odpowiedni tabor. Gra jest dynamiczna, więc młody nie będzie się nudził. Na pewno spodobają mu się pionki, którymi są małe drewniane lokomotywy.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

17 cze 2019 - 09:34:43

Klocki Lego albo jakas gra to zawsze dobry wybor :D

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

04 lis 2019 - 14:34:43

Kup mu jakies popularne klocki Lego, to jest zawsze popularny prezent ktory sie spodoba :)

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

29 sty 2020 - 15:55:27

Klocki Lego są super. Też mamy :D Nie wiem jak w Was, ale w chłopięcym środowisku mojego synka hitem są zabawki Bakugan. Dzisiaj mu kupiłam zestaw, bo jest na promocji w al.to. Wybrał sobie tego: <moderacja> wraz jeszcze ze spinem master Bakugan 5 pack z kartami, więc się bardzo opłaca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-29 21:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

17 cze 2020 - 10:23:17

Fajne są ksiązki z serii Opowiem Ci mamo. Mamy własne auta i narzędzia i jest hit. Oglądamy prawie codziennie. Z biblioteki mieliśmy zaby (bardzo się spodobało, fajnie pokazane jak jajeczka zmieniają w kijanki i dalej ), skąd się bierze miód i pająki (tu już słabsze zainteresowanie).

Z zabawek kreatywnych warto kupić natomiast zestawy modelinek Hey Clay, jest ich bardzo wiele. Jeśli jednak nie chcesz kupować w ciemno to warto jest wybrac się do Netto https://masakreatywnosci.netto.pl/ . Tam dokładają te modelinki do zakupów i można przetestować czy maluchowi sie spodoba :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-22 07:27 przez jalenka.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

10 lis 2020 - 13:56:38

Ja ostatnio kupiłam siostrzeńcowi w podobnym wieku zabawki do nauki cyferek. Był bardzo zadowolony, myślę, że to fajniejszy prezent niż pluszak czy jakieś niezdrowe słodycze.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

07 gru 2020 - 13:54:01

Pytanie jakie dziecko ma zainteresowania. Czasami dobrze jest porozmawiać z rodzicami, rodzice powinni doradzić, co będzie odpowiednie dla dziecka na prezent :) Można podarować pieniądze.... Dziecko 6 letnie jest już zwykle rozumne oraz zna wartość pieniądza.

Ze swojej strony polecam
ksiązki
komiksy (zerknij sobie do Egmontu, obecnie jest tam dobra promocja na komiksy Batmana https://egmont.pl/bohater/Batman,h,632835 )
gry logiczne
ewentualnie przy większych funduszach coś z elektroniki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-14 09:41 przez jumkaa.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

18 lut 2021 - 22:27:17

Taki, który go rozwinie.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

18 lut 2021 - 22:29:23

W kwestii robienia prezentów można powiedzieć na prawdę wiele. Każdy z nas ma trochę inne podejście, co pozwala także wyciągać odpowiednie wnioski. Mnie martwi pewien trend jaki widzę u znajomych posiadających dzieci. Otóż od najmłodszych lat starają się kupować im prezenty związane z elektroniką. Oczywiście podążanie za najnowszymi technologiami to świetna sprawa, tylko wszystko musi odbyć się w odpowiednim wieku. Na dobrą sprawę to nawet kilku letnie dzieci potrafią obsłużyć smartfona, a to już pewnego rodzaju pokusa do oglądania całymi godzinami bajek. Najlepiej będzie postawić na rozwój takich umiejętności jak czytanie. W internecie znajdziemy książki do czytania dla dzieci pozwalające osiągnąć efekty o wiele szybciej niż tradycyjne metody. A to wszystko za sprawą tego, że zostały zaprojektowane przez specjalistów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-28 22:29 przez eJagoda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

7 klasa i wolontariat