Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

12 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 maj 2018 - 12:09:12

Może jakaś gra planszowa, puzzle zwykłe, albo 3D, ręcznik z ulubioną bajką, albo pościel, niewielki zestaw lego lub lego duplo, resoraki np. teraz w Lidlu są Hot Wellsy pakowane po trzy chyab po 17 złotych. ogólnie teraz w Lidlu na Dzień dziecka jest dużo fajnych rzeczy :)

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 maj 2018 - 15:38:54

Ja polecam klocki korbo , moj synek gdzies na festynie takie widzial i zwariowal , kupilismy mu takie . Jak cos to 1 nowe mam na zbyciu .



jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

28 lis 2018 - 15:11:42

A może tablica manipulacyjna? Moim zdaniem to może być naprawdę strzał w dziesiątkę ;D Spójrzcie sobie na tego typu gadżet np. tu <moderacja> :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-03 11:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

10 sty 2019 - 09:44:58

Hej dziewczyny, ja ostatnio trafiłam na jakiś niszowy sklep z zabawkami kalimba.pl
Kobieta sama projektuje i szyje te zabawki, w ogóle kosmos! Miała tak fajne zdjęcia, że kupiłam pluszaka mojemu bratankowi. Te zabawki w porównaniu z chińczykami to niebo! Są solidnie zrobione, ze świetnych materiałów, oryginalne, fajnie zaprojektowane
Naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem
Ja kupiłam mu zabawkę <moderacja>
Był bardzo zadowolony i się z nią nie rozstaje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-17 21:53 przez moderator.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

16 kwi 2019 - 21:46:21

Kolejkę, samochody, ulubionego pluszaka z bajki, gry planszowe. Dodatkowo możesz go zabrać na jakieś wydarzenie dla dzieci, znalazłam tutaj pełno fajnych propozycji: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-17 21:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 kwi 2019 - 12:20:12

Najlepiej kup mu jakąś planszówkę, to najlepszy prezent według mnie. A ciekawych gier jest bardzo dużo. Jak dla chłopaka to Kolejowy Zawrót Głowy jest idealny. To gra o pociągach, w której, aby wygrać trzeba skompletować odpowiedni tabor. Gra jest dynamiczna, więc młody nie będzie się nudził. Na pewno spodobają mu się pionki, którymi są małe drewniane lokomotywy.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

17 cze 2019 - 09:34:43

Klocki Lego albo jakas gra to zawsze dobry wybor :D

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

04 lis 2019 - 14:34:43

Kup mu jakies popularne klocki Lego, to jest zawsze popularny prezent ktory sie spodoba :)

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

29 sty 2020 - 15:55:27

Klocki Lego są super. Też mamy :D Nie wiem jak w Was, ale w chłopięcym środowisku mojego synka hitem są zabawki Bakugan. Dzisiaj mu kupiłam zestaw, bo jest na promocji w al.to. Wybrał sobie tego: <moderacja> wraz jeszcze ze spinem master Bakugan 5 pack z kartami, więc się bardzo opłaca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-29 21:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

17 cze 2020 - 10:23:17

Fajne są ksiązki z serii Opowiem Ci mamo. Mamy własne auta i narzędzia i jest hit. Oglądamy prawie codziennie. Z biblioteki mieliśmy zaby (bardzo się spodobało, fajnie pokazane jak jajeczka zmieniają w kijanki i dalej ), skąd się bierze miód i pająki (tu już słabsze zainteresowanie).

Z zabawek kreatywnych warto kupić natomiast zestawy modelinek Hey Clay, jest ich bardzo wiele. Jeśli jednak nie chcesz kupować w ciemno to warto jest wybrac się do Netto https://masakreatywnosci.netto.pl/ . Tam dokładają te modelinki do zakupów i można przetestować czy maluchowi sie spodoba :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-22 07:27 przez jalenka.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

10 lis 2020 - 13:56:38

Ja ostatnio kupiłam siostrzeńcowi w podobnym wieku zabawki do nauki cyferek. Był bardzo zadowolony, myślę, że to fajniejszy prezent niż pluszak czy jakieś niezdrowe słodycze.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

07 gru 2020 - 13:54:01

Pytanie jakie dziecko ma zainteresowania. Czasami dobrze jest porozmawiać z rodzicami, rodzice powinni doradzić, co będzie odpowiednie dla dziecka na prezent :) Można podarować pieniądze.... Dziecko 6 letnie jest już zwykle rozumne oraz zna wartość pieniądza.

Ze swojej strony polecam
ksiązki
komiksy (zerknij sobie do Egmontu, obecnie jest tam dobra promocja na komiksy Batmana https://egmont.pl/bohater/Batman,h,632835 )
gry logiczne
ewentualnie przy większych funduszach coś z elektroniki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-14 09:41 przez jumkaa.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

18 lut 2021 - 22:27:17

Taki, który go rozwinie.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

18 lut 2021 - 22:29:23

W kwestii robienia prezentów można powiedzieć na prawdę wiele. Każdy z nas ma trochę inne podejście, co pozwala także wyciągać odpowiednie wnioski. Mnie martwi pewien trend jaki widzę u znajomych posiadających dzieci. Otóż od najmłodszych lat starają się kupować im prezenty związane z elektroniką. Oczywiście podążanie za najnowszymi technologiami to świetna sprawa, tylko wszystko musi odbyć się w odpowiednim wieku. Na dobrą sprawę to nawet kilku letnie dzieci potrafią obsłużyć smartfona, a to już pewnego rodzaju pokusa do oglądania całymi godzinami bajek. Najlepiej będzie postawić na rozwój takich umiejętności jak czytanie. W internecie znajdziemy książki do czytania dla dzieci pozwalające osiągnąć efekty o wiele szybciej niż tradycyjne metody. A to wszystko za sprawą tego, że zostały zaprojektowane przez specjalistów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-28 22:29 przez eJagoda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

7 klasa i wolontariat