Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

26 maj 2016 - 13:58:58

hej, jestem chrzestną 6 letniego chłopca, którego widzę 2-3 razy w roku. Mam bardzo mały kontakt z dziećmi i ogólnie w moim otoczeniu raczej nie ma dzieci w tym wieku i nie mam pojęcia co kupić na prezent dla chrześniaka. Liczę na Waszą pomoc!
Pozdrawiam

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

26 maj 2016 - 23:00:57

Zapraszam do mnie, może coś się znajdzie.
Poduchy ozdobne


Huśtawka Kokon

Tipi

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

08 cze 2016 - 11:45:00

Ja zawsze jak mam kupić prezent korzystam ze sklepów internetowych, które mają podział zabawek według wieku. Ostatnio dla mojej kuzynki kupowałam tutaj zabawki grające: http://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-dla-dzieci_Zabawki-wedlug-kategorii_Zabawki-muzyczne_Grzechotki-kolatki-i-kastaniety-17524.html
Fajne zabawki i nie trzeba się głowić, od jakiego wieku dana zabawka, bo wszystko ładnie napisane :)

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

26 sie 2016 - 14:20:51

Ja kupuje siostrzencowi ubrania i ksiazki z ktorych sie uczy :) literki, czytanki itd :) ostatnio nie mialam pomyslu, wiec dalam mu pieniadze-niech sam zdecyduje co chce :)

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

01 wrz 2016 - 16:07:08

Mysle ze dzieci w tym wieku maja juz swoje zainteresowana wiec zadzwon do rodzicow i zapytaj ich co mu sie przyda. Moze zainteresuja go rzutki donplanszy wraz z plansza albo wlasny warsztat? Uwazam zenjako chrzestna powinnas z chłopczykiem utrzymywać kontakt i to byl bybdla niego prezent: ) moze potrzebuje cos do pokoju- lozko, biurko. Zalezy tez jaka kwote chcesz przeznaczyc @asiafashion

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

22 wrz 2016 - 15:48:41

A może wybierzesz jakiś zestaw Lego? Nie znam chyba żadnego dzieciaka, który by ich nie uwielbiał. Ostatnio widziałem, że w https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-CASTLE/39 mają całkiem ciekawy wybór kolekcji ten znanej duńskiej marki. Moi synowie (7 i 8 lat) uwielbiają zestawy z linii Lego Castle, a że Twój chrześniak jest mniej więcej w tym samym wieku, więc zapewne taki prezent na pewno mu się spodoba;)

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 wrz 2016 - 21:31:05

Mój chrześniak w tym wieku uwielbiał bawić się traktorami,klockami lego,pojazdami zdalnie sterowanymi,grami planszowymi

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

03 paź 2016 - 12:05:55

Ja bym kupiła dla Twojego chrześniaka zdalnie sterowany samochód. Jest w takim wieku, że na pewno mu się spodoba :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

28 kwi 2017 - 20:39:47

Widzę o lego ktoś już wspomniał ale tez jestem zdania,
że takie klocki to chyba najlepszy prezent dla 6-latka :) Mój synek w tym samym wieku jest co Twój chrześniak i bardzo lubi zestawy lego city . Ostatnio sobie upatrzyła jakiś pociąg co można nim sterować pilotem i na zająca złożyliśmy się razem z moimi rodzicami na niego. Zabawy co niemiara.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-24 23:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 lis 2017 - 20:31:12

Mój syn jest zachwycony serią "Magiczne drzewo" sam teraz czyta wydany w tym roku tom 9. Berło.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

03 sty 2018 - 15:47:15

Super jest ta huśtawka kokon którąś ktos powyżej wrzucił, ja bym wybrała właśnie to pod warunkiem że chłopiec jest w miare spokojny, bo jeśli jest bardzo żywym dzieckiem to nie usiedzi w takim kokonie dłużej niż pól minuty

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

24 sty 2018 - 11:24:39

Mój synek skończył 5 lat i też zastanawiałam się co kupić na urodziny. Słyszałam od koleżanek że w tym wieku dzieci najbardziej lubią zabawki zdalnie sterowane. Postanowiłam zamówić na spróbowanie autko żeby sprawdzić czy faktycznie to się przyjmie. Powiem tak, dziecko jest bardzo ale to naprawdę bardzo zadowolone. Bawi się nim na wszystkie możliwe sposoby, w domu i na dworze. Jest bardzo wytrzymałe, a to ważny atrybut ponieważ jak wiadomo często uderza w meble, kant stołu itp. Polecam ten prezent dla wszystkich którzy się jeszcze wahają :) .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-26 12:12 przez moderator.

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

26 sty 2018 - 10:43:28

6 latek zazwyczaj ma jakąś fazę na coś- ulubioną bajkę, postać z niej, piłkarza czy innego bohatera. Najprościej zapytać rodziców i wybrać coś w tym klimacie- pościel, książeczki itd

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

20 mar 2018 - 23:18:49

Oprócz zabawek typu samochody, gry itp. Myślicie że takie edukacyjne prezenty są równiez dobrym pomysłem? Jakieś DIY, książki po angielsku? Słyszałam, że podobno są w księgarniach bajki właśnie po angielsku i to takie znane. Wiecie coś o tym więcej?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?

23 maj 2018 - 11:03:24

Cytat
Klaudis99
Oprócz zabawek typu samochody, gry itp. Myślicie że takie edukacyjne prezenty są równiez dobrym pomysłem? Jakieś DIY, książki po angielsku? Słyszałam, że podobno są w księgarniach bajki właśnie po angielsku i to takie znane. Wiecie coś o tym więcej?
na pewno to bardziej pomysłowe niż standardowe prezenty, moje dziecko dostało takie książeczki od mm publications i czasami sama mnie zaskakuje bo bierze książki i sama chce się uczyć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kinowa akcja dla dzieci