Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

13 minut temu

Sklep internetowy

57 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie mamy, jestem w trakcie poszukiwania wózka. Wraz z męzem dosyć dużo podróżujemy, więc potrzebujemy odpowiedniego wózka. Najlepiej aby był łatwy w składaniu, lekki i zwrotny na każdej nawierzchni. Jakieś propozycje?

Czy mam rozumiec,że chodzi o wozek wielofunkcyjny? Polecilabym wozek quinny buzz, jest latwy w prowadzeniu, ma obszerny kosz na zakupy, regulowana raczke, skretne kola, jest latwy w skladaniu, a po zdjeciu kolek zajmuje naprawde malo miejsca w bagazniku :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

ja z tej marki wybrałam model mood chociaż nad buzzem tez sie zastanawiałam chwile;)

Cytat
sylwiasz89
ja z tej marki wybrałam model mood chociaż nad buzzem tez sie zastanawiałam chwile;)
i jak sie sprawdził ? widziałam model moodd na stronie i wyglada na dosyc duzy wózek, jak sie go prowadzi? czy jest cięzki ?

jezeli chodzi o spacerowke to polecam zappa i jego mlodszych braci ;) lekkie, zwinne i bardzo kompaktowe po zlozeniu, wiec idealnie nadaja sie na podróze :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Jeśli chodzi o spacerówki to siostra ma Joolz Day Earth. Oni bardzo dużo podróżują z dzieckiem i chwalą sobie ten wózek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?