Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

41 minut temu

dresy na ulice

51 minut temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Aktywne użytkowniczki

Drogie mamy, jestem w trakcie poszukiwania wózka. Wraz z męzem dosyć dużo podróżujemy, więc potrzebujemy odpowiedniego wózka. Najlepiej aby był łatwy w składaniu, lekki i zwrotny na każdej nawierzchni. Jakieś propozycje?

Czy mam rozumiec,że chodzi o wozek wielofunkcyjny? Polecilabym wozek quinny buzz, jest latwy w prowadzeniu, ma obszerny kosz na zakupy, regulowana raczke, skretne kola, jest latwy w skladaniu, a po zdjeciu kolek zajmuje naprawde malo miejsca w bagazniku :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

ja z tej marki wybrałam model mood chociaż nad buzzem tez sie zastanawiałam chwile;)

Cytat
sylwiasz89
ja z tej marki wybrałam model mood chociaż nad buzzem tez sie zastanawiałam chwile;)
i jak sie sprawdził ? widziałam model moodd na stronie i wyglada na dosyc duzy wózek, jak sie go prowadzi? czy jest cięzki ?

jezeli chodzi o spacerowke to polecam zappa i jego mlodszych braci ;) lekkie, zwinne i bardzo kompaktowe po zlozeniu, wiec idealnie nadaja sie na podróze :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Jeśli chodzi o spacerówki to siostra ma Joolz Day Earth. Oni bardzo dużo podróżują z dzieckiem i chwalą sobie ten wózek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki prezent dla 6 letniego chłopca?