Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapraszam do polubienia str na facebooku Mamamarcelka- fotografia dziecięca i noworodkowa ! sesje zdjęciowe dziecięce, ciążowe,sesje fotograficzne w studio i w plenerze.. Roczkowe sesje z tortem smash cake, komunijne Nekla Września Gniezno Poznań zapraszam www.mamamarcelka.com

Cytat
bachor18
Zapraszam do polubienia str na facebooku Mamamarcelka- fotografia dziecięca i noworodkowa ! sesje zdjęciowe dziecięce, ciążowe,sesje fotograficzne w studio i w plenerze.. Roczkowe sesje z tortem smash cake, komunijne Nekla Września Gniezno Poznań Swarzędz Kostrzyn Czerniejewo Środa Wielkopolska zapraszam www.mamamarcelka.com


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-04 01:26 przez bachor18.

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

Hej mamusie !

Ja urodziłam w lipcu.

Sesja zdjęciowa dla noworodka kosztuje nawet 600zł za 20 zdjęć.

Proponuje wam ubranka takie same jak wykorzystują fotografowie.

Uwierzcie mi wystarczy ładne tło - koc i aparat w telefonie.

Następnie ubranko odsprzedać dalej i pieniążki wracają do Was a zdjęcia są przesłodkie na priv mogę pokazać jakie mi udało się zrobić.

Zapraszam do kontaktu.



Był kiedyś wątek w którym szafiarka pokazała swoje fotografie kobiet w ciąży : cud, miód , malina.
I tu pytanie: jak odnaleźć ten watek ?..

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Mimo, że mamy w domu lustrzankę Ja wolę oddać się w ręce speca w tej dziedzinie. Nam akurat zdjęcia rodzinne już od jakiegoś czasu robi dziewczyna polecona wcześniej przez moją znajomą z firmy Zu. Studio. Generalnie dziewczyna robi super klimat podczas zdjęć co widać później na zdjęciach. https://www.facebook.com/moje.zu.studio Jak tylko moge to ją polecam, bo robi na wiele okazji zdjęcia i wychodzą jej na prawdę cudne fotki. Robiliśmy u niej sesję narzeczeńską, plener ślubny, ciążowe i teraz będziemy robić sesje new born na dniach :)

O tak, fotografia rodzinna to wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Wiem co mówię - sama mam już dwie takie sesje na koncie :) Jeśli jest tutaj ktoś z Bydgoszczy, to mogę szczerze polecić fotografa http://www.jolantarylko.com/oferta/ - jestem zachwycona efektami za każdym razem.

Fotografia rodzinna to piękna dziedzina fotografii, wspaniałe pamiątki dla całej rodziny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciągle placzace dziecko