Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

12 minut temu

Sklep internetowy

56 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapraszam do polubienia str na facebooku Mamamarcelka- fotografia dziecięca i noworodkowa ! sesje zdjęciowe dziecięce, ciążowe,sesje fotograficzne w studio i w plenerze.. Roczkowe sesje z tortem smash cake, komunijne Nekla Września Gniezno Poznań zapraszam www.mamamarcelka.com

Cytat
bachor18
Zapraszam do polubienia str na facebooku Mamamarcelka- fotografia dziecięca i noworodkowa ! sesje zdjęciowe dziecięce, ciążowe,sesje fotograficzne w studio i w plenerze.. Roczkowe sesje z tortem smash cake, komunijne Nekla Września Gniezno Poznań Swarzędz Kostrzyn Czerniejewo Środa Wielkopolska zapraszam www.mamamarcelka.com


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-04 01:26 przez bachor18.

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

Hej mamusie !

Ja urodziłam w lipcu.

Sesja zdjęciowa dla noworodka kosztuje nawet 600zł za 20 zdjęć.

Proponuje wam ubranka takie same jak wykorzystują fotografowie.

Uwierzcie mi wystarczy ładne tło - koc i aparat w telefonie.

Następnie ubranko odsprzedać dalej i pieniążki wracają do Was a zdjęcia są przesłodkie na priv mogę pokazać jakie mi udało się zrobić.

Zapraszam do kontaktu.



Był kiedyś wątek w którym szafiarka pokazała swoje fotografie kobiet w ciąży : cud, miód , malina.
I tu pytanie: jak odnaleźć ten watek ?..

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Mimo, że mamy w domu lustrzankę Ja wolę oddać się w ręce speca w tej dziedzinie. Nam akurat zdjęcia rodzinne już od jakiegoś czasu robi dziewczyna polecona wcześniej przez moją znajomą z firmy Zu. Studio. Generalnie dziewczyna robi super klimat podczas zdjęć co widać później na zdjęciach. https://www.facebook.com/moje.zu.studio Jak tylko moge to ją polecam, bo robi na wiele okazji zdjęcia i wychodzą jej na prawdę cudne fotki. Robiliśmy u niej sesję narzeczeńską, plener ślubny, ciążowe i teraz będziemy robić sesje new born na dniach :)

O tak, fotografia rodzinna to wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Wiem co mówię - sama mam już dwie takie sesje na koncie :) Jeśli jest tutaj ktoś z Bydgoszczy, to mogę szczerze polecić fotografa http://www.jolantarylko.com/oferta/ - jestem zachwycona efektami za każdym razem.

Fotografia rodzinna to piękna dziedzina fotografii, wspaniałe pamiątki dla całej rodziny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciągle placzace dziecko