Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

W połowie marca mam urodziny chrześnicy i chciałam kupić jej lalkę. Sama nie mam dzieci, więc jestem totalnie nie w temacie co jest na topie, ale koleżanka co ma dzieci poleciła mi kupić taką lalę: http://achdzieciaki.pl/monster-hight-draculaura-kawiarenka-107.html?search_query=Monster+High&results=26. Czy dzieci rzeczywiście bawią się tym teraz? Trochę mroczne mi się takie lalki wydają, ale nie wiem na co jest teraz moda. Podpowiecie mi?

Moja córka ma 5 lat lubi lalki Barbie wszelkie rodzaje, Monster Hight nie za bardzo lubi,to zależy od dziecka. Dużo dzieci lubi "Krainę Lodu" Elza.Może zapytać się rodziców co lubi lub spojrzeć na zabawki w jej pokoiku.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

moja ostatnio chciała lalkę bliźniaczkę https://la-lalla.pl/ i właśnie rozważam zakup takiej lalki dla córki koleżanki na 5 urodziny

lalki z linku, mroczne i brzydkie,teraz naprawdę można kupić wiele ładnych lalek, na te wampiry na szczęście już moda mija.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
radosnadolina
lalki z linku, mroczne i brzydkie,teraz naprawdę można kupić wiele ładnych lalek, na te wampiry na szczęście już moda mija.
Zrezygnowałabym z lalki z pierwszej propozycji i z lalki Elsa. Widziałam lakę śpiewąjąca Elsa,totalny niewypał. Kosztowała 270 zł, wprawdzie śpiewająca w różnych językach ale bardzo niezrozumiale (szczególnie w jęz. polskim), sztywna, mikrofon - nie podołał zadaniu. Dla dziecka najważniejsze było że z reklamy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-03 23:01 przez PaniGami.

Według mnie na topie jest kraina lodu :D

A może lalka dzidziuś?Razem z wózeczkiem?Dziewczynki lubia się takimi dzidziusiami bawic.

jak dziecko lubi Monster Hight to kupuj moja nigdy tych lalek nie lubiła wiec nie miała takiego problemu :) najlepiej zapytaj mamy dziewczynki czym sie interesuje i kup to z czego będzie pożytek

Ja tez polecam zapytać rodzica o inspiracje, mody szybko znikają. Moje dziecko na przykład w ogóle nie lubi lalek, a jeśli już to absolutnie bez dźwięku. Monster high, zgadzam się, że na szczęście wychodzi z mody, powiedziałabym, że nawet już nie istnieje w marzeniach dzieci, a na pewno nie 5-letnich. Zwykle chcą to co oglądają, Elza też już była i się skończyła, tylko u najwierniejszych fanów pozostała. Chyba że wyświetlą znów film w telewizji.. Możliwe też, że w zderzeniu z rzeczywistością cały pomysł z lalka jest nienajlepszy...myślisz kategoriami naszych marzeń z dzieciństwa. Oderwij się zapytaj rodziców małej;-)

musisz uważać na lalki i nie zamawiać z chin bo niektóre powodują alergie u dzieci - najlepiej z jakiegoś znanego sklepu

Polecam Natalie mądrą przyjaciółkę !



Zależy co dziecko lubi. Monster High podobają się dzieciom, ale 5-latka chyba jest za mała na nią. My mamy i lalę Natalię (inną niż powyżej) i Caylę, ale obie kosztowały sporo, a poszły w kąt po jednym razie. Może coś Baby Born albo Baby Alive, albo jakaś Barbie, ale ładniejsza (typu Elsa, Anna, jest tego mnóstwo, śpiewające, jeżdżące, co się chce). Najlpiej zapytać jakimi lalkami lubi bawić się dziecko i co już ma. A może lepiej coś zupełnie innego, np. wózek albo łóżeczko dla lalki, może jakaś fajna gra edukacyjna.

a może domek dla lalek, albo doktor

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Domek, to też dobry pomysł. Co sądzicie o takiej https://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/lalki/lalka-valeria-azjatka-28-cm Zauroczyła mnie odkąd ją zobaczyłam :) Podoba mi się, że dzięki zabawkom dzieci mogą uczyć się tolerancji i poznawać świat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akcja charytatywna pomoc dla Kornelii 2016