Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla 6 - latka

26 lut 2016 - 12:51:24

Witam. Mój syn niedługo ma szóste urodziny. Jak co roku każdy pyta się co mu kupić, a ja już nie wiem bo praktycznie większość rzeczy ma. Pełno zabawek podostawał już na różne święta i tylko leżą w kącie. Gdy się go pytamy to chce tylko lego, ale to też szybko ląduje w szafie. Cieszy się ze wszystkiego, ale szybko mu się te rzeczy nudzą, macie jakieś sprawdzone zabawki/gadżety bądź coś edukacyjnego czym wasi chłopcy się zajmują? Dodam że jest bardzo ruchliwy i długo nie usiądzie przy jednej rzeczy.

Prezent dla 6 - latka

26 lut 2016 - 13:53:04

Odwieczny problem:-) 6 lat to taka przejsciowka bo na za wiele rzeczy jeszcze za maly, a na inne już za duzy:-)
Ja mam 9-latka i jego to już gry na xbox tylko zadawalają bo lego owszem zawsze w modzie ale wlasnie na krotko:-)
Jeśli nie ma to kup mu pistolet Nerf-a, to nigdy się nie znudzi i jak to dla chłopaka pilka i pistolety sa the best:-)

Zastanawialam się co ja kupiłam mojemu na 6-ste urodziny:-)
Kupilam mu firanke w piłkarze i pare gadzetow do pokoju piłkarskich oraz nowa pilke bo jak już można się domyslec jest zapalonym piłkarzem:-) Gra w Akademii Pilkarskiej. Bardzo się cieszyl i był dumny z pokoiku gdy koledzy przyszli na impreze urodzinowa:-) Każdy chciał mieć taka firanke:DDDD
Wiec może cos do pokoju?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-26 14:00 przez Czarna76k.

Prezent dla 6 - latka

09 mar 2016 - 15:28:36

Zapraszam na moją szafę http://szafa.pl/profil/ipartyshop_pl I DO ZAKUPU ;)

Prezent dla 6 - latka

10 mar 2016 - 02:38:42

Proponuję w ramach prezentu Centrum Kopernika koniecznie z planetarium. Od marca nowe instalacje, na pewno 6cio latka cos zainteresuje.Mojej corce najbardziej podobał się film Polaris, te efekty akustyczne! i garsc informacji o kosmosie w przystępnej formie dla juniorow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziecko w Holandii