Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 18:19:02

O tych brakach mojej w edukacji tez cos tam skrobalas Prawo nie chroni kobiete w ciazy odnosnie pracy gdy pracuje na umowe o dzielo umowe zlecenie badz umowe na okres probny jednomiesieczny Czy teraz zmiescilo sie to w twym waskim umysle?

Cytat
CzerwoneUsta
Co ja wkopiowałam i to jeszcze nieudolnie? Cytowany jest dokładnie tekst bez opcji cytuj...tego również nie rozumiesz? Masz braki edukacyjne, udowadniasz to z każdym postem.
Zwróciłam ci uwagę, że osoba która nie zna przepisów prawnych, czytając twój tekst uzna że przez ciąże prawo jej nie chroni.
I o co ciebie można pytać, jakie informacje możesz posiadać??Nie żartuj.
n O tych brakach mojej w edukacji tez cos tam skrobalas Prawo nie chroni kobiete w ciazy odnosnie pracy gdy pracuje na umowe o dzielo umowe zlecenie badz umowe na okres probny jednomiesieczny Czy teraz zmiescilo sie to w twym waskim umysle?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 18:28 przez Yvetterabenda.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 18:29:33

Okres próbny najczęściej trwa 3 miesiące i ja to tak zrozumiałam dlatego napisałam że nie można zwolnić kobiety w ciąży. I dziś jestem zmęczona więc nie będę się dochodzic na ten tematzzzzzz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 18:32 przez karka2424.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 18:56:15

bezrobotna kobieta dostanie 1000zl macierzynskiego??

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 19:07:34

karka2424 I dobrze napisałaś, do 30 dni to wyjątki.

Yvetterabenda po co mi tłumaczysz, wystarczy jak sobie przetłumaczysz i zrozumiesz co chcesz przekazać innym.
Prawo chroni kobietę w ciąży , jednak nie przed zwolnieniem w tych przypadkach o których wspominasz. Naucz się przekazywać dokładnie informacje, narazie przekazujesz błędne informacje, których znaczenie jest bezsensowne...podaj mi adres siedziby, gdzie ukończyłaś kurs na "pseudo księgową", warto im pokazać twoje wypociny.

Cytat
mmk26
bezrobotna kobieta dostanie 1000zl macierzynskiego??
Tak:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 19:08 przez CzerwoneUsta.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 19:24:40

Cytat
CzerwoneUsta
karka2424 I dobrze napisałaś, do 30 dni to wyjątki.

Yvetterabenda po co mi tłumaczysz, wystarczy jak sobie przetłumaczysz i zrozumiesz co chcesz przekazać innym.
Prawo chroni kobietę w ciąży , jednak nie przed zwolnieniem w tych przypadkach o których wspominasz. Naucz się przekazywać dokładnie informacje, narazie przekazujesz błędne informacje, których znaczenie jest bezsensowne...podaj mi adres siedziby, gdzie ukończyłaś kurs na "pseudo księgową", warto im pokazać twoje wypociny.

Cytat
mmk26
bezrobotna kobieta dostanie 1000zl macierzynskiego??
Tak:)
Jezeli uwazasz ze bledne wskaz gdzie

I przestan zaczepiac jak dziecko bo nue chce mi sie pisac i odpowiadac na idiotyczne zaczepki

Jest takie przyslowie " nie rozmawiaj z idiota bo najpierw sprowadzi cie do swego poziomu a pozniej pobije doswiadczeniem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 19:28 przez Yvetterabenda.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 19:36:24

Pokazałam wcześniej i napisałam...nie potrafisz nawet czytać, nie rozumiesz treści...ściana

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 20:33:38

czytaoprocz nieudolnego wklejania oczerniania i slowotoku bezcelowego nic nie znalazlam wartego uwagi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 20:34 przez Yvetterabenda.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 22:41:28

No oczywiście że nic nie znalazłaś...skoro sama pisałaś:)
Przecież to twoje teksty. I jeżeli w swoich tekstach wyczytałaś tylko to co napisałaś, cytuję twój post;"oprocz nieudolnego wklejania oczerniania i slowotoku bezcelowego nic nie znalazlam wartego uwagi", to szczerze gratuluję pani:)

.....................................................................
.....................................................................

A teraz jeszcze czytam ,ze wzrośnie zus. Dokładnie o 5,7% więcej będą musieli oddać ZUS-owi mali przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę krócej niż 2 lata
i dokładnie o 5,7% wzrosną wynagrodzenia pracowników zus. Nieżle co?

Zapowiada się ostra jazda, jedni będą mieli cięcią wynagrodzeń np w budżetówce, inni podwyżski składek, zus podwyżka wynagrodzeń, wzrost zasiłków socjalnych, i dużo więcej takich paradoksalnych zmian...naprawdę, cieszyć się może tylko ten co nie umie liczyć.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 23:03:36

Cytat
CzerwoneUsta
No oczywiście że nic nie znalazłaś...skoro sama pisałaś:)
Przecież to twoje teksty. I jeżeli w swoich tekstach wyczytałaś tylko to co napisałaś, cytuję twój post;"oprocz nieudolnego wklejania oczerniania i slowotoku bezcelowego nic nie znalazlam wartego uwagi", to szczerze gratuluję pani:)

.....................................................................
.....................................................................

A teraz jeszcze czytam ,ze wzrośnie zus. Dokładnie o 5,7% więcej będą musieli oddać ZUS-owi mali przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę krócej niż 2 lata
i dokładnie o 5,7% wzrosną wynagrodzenia pracowników zus. Nieżle co?

Zapowiada się ostra jazda, jedni będą mieli cięcią wynagrodzeń np w budżetówce, inni podwyżski składek, zus podwyżka wynagrodzeń, wzrost zasiłków socjalnych, i dużo więcej takich paradoksalnych zmian...naprawdę, cieszyć się może tylko ten co nie umie liczyć.
b Zacielas sie ciagle wklejajac moje wypowiedzi czy to rodzaj jakiejs obsesji kompulsyjnej? boję się

Jak nie wklejasz moich wypowiedzi to innym razem pol internetu

Ale przynajmniej jedna czynnosc potrafisz nie wymagam zredagowania bo watpie czy znasz nawet znaczenie tego slowa

Napisz chociaz jedno madre zdanie wlasnymi slowami to nie takie trudne chociaz poczatki czasem takie sie wydaja



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 23:13 przez Yvetterabenda.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 23:14:56

??

o rany, jakie znowu pół internetuścianapogrążaj się dalej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 23:18 przez CzerwoneUsta.

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 23:23:58

Cytat
CzerwoneUsta
??

o rany, jakie znowu pół internetuścianapogrążaj się dalej.
Nawet gdybym sie zakopala po uszy to i tak nie osiagne tak jak ty bagna

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 23:40:21

Cytat
Yvetterabenda
Cytat
CzerwoneUsta
??

o rany, jakie znowu pół internetuścianapogrążaj się dalej.
Nawet gdybym sie zakopala po uszy to i tak nie osiagne tak jak ty bagna
help

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 23:41:49

Wy dalej z nią próbujecie dyskutować?

1000 zł na dziecko.

12 sty 2016 - 23:51:18

Z nią to nie dyskusja, nawet nie wiem jak to nazwać:)dostaję wiadomość, wchodzę a tu koleżanka robi mi jazdę:)

1000 zł na dziecko.

13 sty 2016 - 10:58:22

ehhhhhh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-13 11:01 przez kasiuniar86.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karmienie publiczne