Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Z piersi na butelke.

25 lis 2015 - 12:20:13

Witajcie, moja córka ma 5 miesięcy i od niedawna jest na mm. Moje mleko z piersi za bardzo jej nie podchodziło i mało przybierała na wadze. W nocy często się budziła i wyglądała na wiecznie głodną, cyca wtedy nie chciała. Do butelki bez problemu się przyzwyczaiła i jest dużo lepiej.
Teraz chcę stopniowo pozbyć się mleka. Stopniowo ponieważ chce ją chociaż dokarmiać cycem 1-2 razy na dzień dopóki nie skończy pół roku, bo wiadomo że jest w nim wszystko, a z zupkami jest ciężko. Tylko czy przez to dostawianie nie będzie mi nachodzić jeszcze więcej mleka? Dodam że od początku jak się urodziła karmiłam ją jedną piersią, druga jest "pusta".
Codziennie pije 2 szklanki szałwi ale mimo to, po całym dniu pierś jest pełna i twardawa.
Jak wy sobie z tym radziłyście?

Z piersi na butelke.

25 lis 2015 - 13:46:42

Córeczka urodziła się z konfliktu krwi. Od razu po urodzeniu trafiła po specjalistycznego szpitala w Bydgoszczy. Do domu wróciła po 9 dniach. Starałam się jak mogłam utrzymać pokarm, odciągałam laktatorem, zawoziłam codziennie do Bydgoszczy.. Gdy córeczka wróciła do domu miałam ten sam problem, moje mleko jej nie wystarczało musiałam ją dokarmiać mlekiem w butelce. Mleko w piersi samo zanikło, utrzymałam je do kilku miesięcy i dostawiałam do piersi codziennie, chociaż lekarze twierdzili, że po powrocie do domu nie będzie szans na karmienie piersią. :)

Z piersi na butelke.

25 lis 2015 - 14:12:41

ja robiłam tak że codziennie piłam szałwię, i odciągałam laktatorem za każdym razem odciągałam coraz mniej i tak chyba przez ponad tydzień, mleko stopniowo zanikało

Z piersi na butelke.

26 lis 2015 - 17:46:52

Karmię tak od tygodnia, a mleko cały czas nachodzi tylko że już mniej. A jest jakaś różnica niż jak odciągam laktatorem a gdy dostawiam małą? Bo za bardzo nie chce mi się odciągać, wolę małą przystawić, tylko czy to bardziej nie pobudza laktacji?

Z piersi na butelke.

27 lis 2015 - 08:15:36

właśnie chyba bardziej pobudza, kiedy ja karmiłam to mówili że kawa zbozowa z mlekiem pobudza więc nie pij kawy z mlekiem, dziwne że nie chce ci zejść po szałwi ja po tygodni miałam spokój, małej przy tym nie przystawiałam bo kiedy na stałe dostała butelke nie chciała już piersi

Z piersi na butelke.

04 gru 2015 - 11:25:29

moje drogie w takich sytuacjach najlepiej zasięgać porady specjalisty opiekującego się naszą pociechą. nie ma co próbować nowych rzeczy kiedy temat juz jest tak wytarty...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mikołajki dla najmłodszych w Jaskini Solnej Almonis już 5 grudnia !!!