Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

laktator

24 wrz 2015 - 16:24:06

Hej dziewczyny, nie wiem czy dobry dział;p Stoję przed dylematem, który laktator wybrać. To moja pierwsza ciąża, więc doświadczenia nie mam. Czytałam ten artykuł http://www.kochamydzieci.pl/laktator-reczny-czy-elektryczny-jaki-wybrac/, wydaje się, że ten i ten ma swoje zalety i wady. Kłaniam się bardziej ku elektrycznemu, jak myślicie?

laktator

24 wrz 2015 - 17:20:06

Jesli zamierzasz karmić dlugo.... polecam elektryczny (ja karmię juz 18 miesiecy i tak naprawde laktator potrzebny jest mi teraz kiedy wrocilam do pracy) czasem sporadycznie jak zatkalo kanalik uzywalam) jesli nie zamiezasz karmic długo szkoda kasy kup jakis najtańszy

laktator

23 lis 2015 - 20:40:46

Ja polecam elektryczny. Mam Lovi Prolactis i naprawdę mogę go polecić. Odciąga pokarm szybko i bezboleśnie no i można go zaprogramować „pod siebie” – zapamiętuje rytm i siłę ssania przez co nie trzeba za każdym razem go ustawiać.

laktator

23 lis 2015 - 20:44:26

Ja polecam poczekać i zobaczyć czy w ogóle będzie potrzebny .

laktator

24 lis 2015 - 07:50:11

ja w pierwszej ciąży kupiłam za przeproszeniem takie gó.... za parę groszy i godzine siedziałam z tym żeby śiągnąć trochę mleko, teraz jestem w trzecim prawie w czwartym miesiącu drugiej ciąży już uprzedziłam męża że tym razem wydam więcej pieniędzy, conajmniej 40zł nie zamierzam znowu pół dnia siedzieć żeby troche mleka ściągnąc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta dla Mam- pomożesz? :)